LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje sve štima ali svi su u industrogradnji koja svakog časa može u stečaj i likvidaciju…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A da zašto biti u dobrim HDEL i LVCV, radije “jahati valove” na (pred)stečajušama…uvijek ista priča, no uvijek sve dođe na svoje…

...


ma ribaru lovi ti lignje dok lavčević gradi i zarađuje

Hahahahah, tek sada vidija …. Ma vraga lignje, ne pamtim kad sam bija u ribe….pripremam se za sezonu; uvelo se dosta robe i sad to triba prodat, a nakon sezone, ako Bog da ide se u duuuuuži ribolov.
Naš Lav će još ove godine stati na svoje noge kompletno… Bitno da je preživija ovu krizu , a čak je ima i dobiti.

Izgleda da nikoga nije briga hoce li ova dioncia u CROBEXplus ili nece…

dovoljna je jedna transakcija dnevno, kupite prodajte 2-3 dionice, nece vas ubiti

Imam LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju, samo mislim da bib ilo ljepo da udemo u crobexplus

...

Haoren slažem se s tobom u potpunost.
Frankie, fffffff, Flips i dr. također vjerujem da dijele moje mišljenje.
Najviše me zezne što dok burza radi i ja radim punom parom, pa ne stignem ni pogledati….

komentar izvješća

Izasao FI za 1q? gdje?

...


Izgleda da nikoga nije briga hoce li ova dioncia u CROBEXplus ili nece…

dovoljna je jedna transakcija dnevno, kupite prodajte 2-3 dionice, nece vas ubiti

Imam LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju, samo mislim da bib ilo ljepo da udemo u crobexplus

Aj ja cu ti se stavit na kupnju na 80 a ti ozezi svaki dan po 100 komada.Je li moze??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo izvjestaja

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/378/2013-04-30-22923_pdf.pdf

Prihodi +42% no rashodi +59% , gubitak 1.5 milijuna ovaj kvartal..trebalo bi malo bolje prouciti izvjestaj pa ga onda komentirati.

...

Zanimljive stvari se dogadaju na HDELu… MOguce da se uskoro slicno dogadati i na nasem LVCVu 🙂

Imam dionice LVCV nije nagovor na kupnju/prodaju

...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/211187/Default.aspx ..bit će para..

ponedjeljak, 27.svibnja 2013
Dugopolje: U srijedu počinju radovi na Aquaparku

Ima li Lavčević kakve veze sa ovim?

New Report

Close