LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….meni nisu na vrime proknjižili uplatu na brokerski.
Ža mi je ne kupit ovakve poklone od kamikaza.

Jesu ovo danas stigle djenge na brokerski???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



….meni nisu na vrime proknjižili uplatu na brokerski.
Ža mi je ne kupit ovakve poklone od kamikaza.

Jesu ovo danas stigle djenge na brokerski???
[/quote]

Heheheh..nisam danas ni komada ja kupija.
Nije meni kasno, ni skupo ni sa 100 i kusur kupovat s obzirom koja mi je prosječna cjena ulaza.

..ni meni..

http://www.business.hr/ulaganja/u-dubrovackoj-mokosici-pocinje-gradnja-65-pos-ovih-stanova

šezdesetak transakcija u kvartalu nas vraća u redovno trgovanje
120 tis dioinica free floata po 85 je preko deset milijuna kuna što bi LVCV
moglo svrstati u crobexplus i sektorski indeks
trebalo bi u roku šest mjeseci od ol.2 do ol.o8/cca 125 radnih dana/trgovati
u 70% radnih dana,prazan hod bi mogao biti 37 dana.
Dionica vrijedi više ako je likvidna,a mogla bi biti i likvidnija ako uđe u crobexplus jer bi je možda trebali kupovati budući fondovi vezani za indekse.
Potrudite se da se trguje sa ovom dionicom.Dnevno,minimalno i ne propuštajte
priliku za zaradu.
Nemam dionice LVCV,ali mi je uvijek na oku.

U LVCV će teći med i mlijeko,trebate samo postaviti čašu!

Broj transakcija za ulazak u redovno trgovanje obavljen.
Od o1.veljače do danas od 28 dana trgovalo se 15 dana.Trinaest/13/dana je izgubljeno.Do 1.kolovoza možete biti pasivni još 22 dana i tada LVCV nećete imati ni u crobex plus,a ni u sektorskom indeksu.
Nova likvidnost i vjerovatno znaćajan uzlet ulaskom u crobexplus.
Ako imate nešto dionica LVCV obavite dnevno po koju transakciju.Pa nije vrag da ne možete prodati ili kupiti pokoju dionicu.Ako vas većinski drži u zapečku,ne znači da vi morate držati i sebe.
Ulazak u redovno trgovanje od 8.travnja će vam olakšati trgovanje,ali ovih mjesec dana do tada budite aktivni kupci i prodavaći.

U LVCV će biti i meda mlijeka,jer je najstabilniji građevinar.
Nažalost,ja ne mogu kupovati sa nalozima nižim od 1000 kn.
Nemam LVCV ali me žulja.

Samo ću reći, dobar je LVCV;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


…Nažalost,ja ne mogu kupovati sa nalozima nižim od 1000 kn.

Drzim da poput pravog burek investitora tvoji nalozi su reda velicine 1 bureka,a maximalni nalog reda velicine 4 bureka tj. jedno kolo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



…Nažalost,ja ne mogu kupovati sa nalozima nižim od 1000 kn.

Drzim da poput pravog burek investitora tvoji nalozi su reda velicine 1 bureka,a maximalni nalog reda velicine 4 bureka tj. jedno kolo.
[/quote]
Ma u Agramu ne ide ispod 1000 kn na kupnji.

Zašto kupac ne stavi na kupnji 139 po 96 pa da mu na kupnji ostane jedan komad
dovoljno da bi se sutradan trgovalo i napravio potreban broj dana.Ne treba više od jedne dionice dnevno i vi ste crobexplusu i sektorskom indeksu.

U LVCV će teći med i mlijeko!

Tko li gricka našeg lava svaki dan ,prosto me zanima ?

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/204969/Default.aspx

ovaj gradevinar ima najbolje fundamente,,?

New Report

Close