LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..kolega lala3 fala ti na trudu no mislim da si malo falija nenamjerno naravno..ako tromjesječje računamo od svakog prvog petka u tom tromjesječju onda je to od 04.01.2013 petak-05.04.2013.petak..dosad prošlo 974 dionice(to mi nije bitan podatak,TRANSAKCIJE(to mi je bitno i taj podatak neznam točno i to treba da se zna jer otprilike treba da bude 63-64 transakcije)..ako netko to točno zna neka napiše i ako sam nešto falio nek me ispravi..

Nekome se stvarno žuri izać……

A uzeo jos 100 komada po 81,14

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


A uzeo jos 100 komada po 81,14

Dobra je to cijena ……meni nisu na vrime proknjižili uplatu na brokerski.
Ža mi je ne kupit ovakve poklone od kamikaza.

A ili nemas dozvoljeni minus na brokerskom?? Meni je tri prosjecna mjesecna prometa.A sad ce mi Linic ukinit hebiga.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Nemam ni lipe minusa ,a niti bi ga želija !
Slabo trgujem ,tako da i nisam ima volje prebacivat novce na brokerski,ali sad jesam jer se povremeno otvore dobre prilike ,kao što je ova bila.


..jeli netko prati koliko smo do sada u ovom tromjesječju napravili transakcija i koliko nam triba do kraja da bi ušli u redovan režim trgovine..od kojih datuma ko kada se računa tromjesječje za prvi kvartal..lopina ti si u tome dobar pa nebi bilo loše ako znaš da daš točnu informaciju ili može i netko drugi svejedno..

http://www.zse.hr/UserDocsImages/aktualno/Odluka%20br.%20280.%20o%20posebnom%20rezimu%20trgovine.pdf

Opet dosta meze danas. Čim je izišao nalog za prodaju pojavili se kupci, što je znak potihe akumulacije. Netko se lijepo tovari, doduše lagano i na malim volumenima.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/203992/Default.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

koliko vridi ti radovi u dugopolju frenkie

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

..a ko je izvođač radova još se nezna..ko zna oće li bit Lavčević uopće mada nevidim ko bi drugi to moga odradit od lokalnih građevinaca..

A meni vride ti radovi puno jer necu morat vodit zenu i dicu u Gardaland,Disney i slicne budalastnie tako da mi vridi bar 6-7 iljada dolara svaki put kad im se upali lampa da bi mogli digod ic.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close