LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo Flips,druže stari, ne živciraj se nepotrebno već se podebljaj dok je na vrime….

Ako je pratiti IGH i kažnjavanje cijene radi lošeg izvješća, tada bi burza trebala reagirati na vrlo dobro izvješće Lavčevića i gurnuti ga u veće razine.

@prognozer
Izvjesce je ok.Medjutim kupnjom dionica kupujemo buducnost. STanovi u Spinutu evaluirani po 2700-3300 Erla/m2 imaju tendenciju pada cijene plus sto porez na nekretnine ocito nece pomoci gradjevinarstvu i rastu cijena nekretnina jer ce toliko nekretnina doci na trziste da ce se prodavati jeftinije od tariguza. Da je buducnost tmurna kazuje i onih 630 komada na prodaji. Znaci tko je da je u raat ne vjeruje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Dobit Lavčevića skočila gotovo 168 posto

..jeli ti vidiš moj kolega ribaru stari 650kom i nitko neće da ih skupi..pa di smo se mi zakopali ja se pitam..nešto mi ovdje smrdi i bogami ne miriše mi na dobro ..ne znam..

Pa nek dečko stavi na 85kn pa ćete vidjeti kako će se skupiti. [emo_smijesak]

da je dečko stavio na 85,00 vi bi rekli neka stavi na 60,00 pa će vidit kako će ga pojest [emo_smijeh]

Nekome odgovara da cijena dionice stoji na ovoj razini i zato je štopa tu di je . Prošlost je pokazala kako ta cijena ide gore kad se to odluči.
Strpljen -spašen moj je moto[emo_palacg]

a moj ribaru ,znaš da je brumovanje najbolje ako misliš uvatit oboritu ribu ,po meni ovo je najpodcjenjeniji građevinar ,a na fundamentalnoj mu mogu pozavidjeti drugi, koliko se sičam znaju dati i dividendu ,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…iako Mihović ne želi otkriti jedinoga valjanog ponuđača, neslužbeno se doznaje kako je riječ o splitskom “Lavčeviću” s 330 tisuća kuna većom ponudom od Z”agorje-Tehnobetona…
POS Dubrovnik

ZADAR- Tvrtka Lavčević dobila je posao na proboju Bihaćke ulice i Blaiburške ulice (koje su zajednički preimenovana u Borka Šarlije Kese) za 6.3 milijuna kuna.
Objavljeno: 08.02.2013 u 10:03

..svaka mala naprid valja..[emo_smijesak]

New Report

Close