LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je [emo_palacg]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Dobro je [emo_palacg]

Kvartalno pozitivno poslovanje.
Cijla godina pozitivna.
Obveze smanjene više od kratkotrajne imovine i popravljanje koeficiujenta likvidnosti.
Povečanje prodaje,agonija Konstruktora i preuzimanje njegovih poslova otvara
prostor za još bolju 2013.
Mogućnost da se možda isplati i dividenda jer je to LVCV radio čak i u ovoj krizi.

Mislim da je ocjena dobar preskromna,vrlo dobar sa šansama da bude odličan.
Mislim na poslovanje.

U LVCV će za strpljive biti i meda i mlijeka!

Halo, Dalmatinci..pa i Vi konja za utrku u građevini imate..??? Svaka čast!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pa kako meni nalog na kupnju nije prošao a tija sam iza 15 sati
kad ovi rade na mrp

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ima Lavčević problema, ali tu je Montmontaža.

Nije loše, radi i sa plusem, građevinar.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

zadnji put kad sam radio za lavčevič,morali su otpustiti 2 čistačice i nadzorni rukovodioci su škivali iz firme bdw ljudine nakon izgradnje knjižnice
znaći popravila se krvna slika firme

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

I ti pišeš negativno o Hidroelektri a držiš Lavčević?
Gledam i ne vjerujem.

a lavčević je mene odhranio i puno para sam zaradio zahvaljujući njoj
dobri ljudi vodu tu firmu ,većinu posla dobiju od grada bez natječaja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Buhaha


Halo, Dalmatinci..pa i Vi konja za utrku u građevini imate..??? Svaka čast!

LVCV je araber u odnosu na ostale građevinare u Hrvatskoj.
Naravno ako nije pod utjecajem droge
droga=falsificiranbi FI

A tako je već godinama,a Turion je slijep.
Ovdje ne pričamo o cijeni dionice nego o poslovanju.

..Turion prijatelju nemoj bit zajedljiv i kao nešto rugat se i govorit kontra firme, a da nemaš dionice iste ili što je još gore argumente kontra..ako ti ne paše nemoj tu pisati svašta-nešto jer puno je tu (kao i na drugim dionicama ) ljudi od 2007 zapelo..ako imaš nešto konkretno napisat slobodno daj ali nemoj ovako ko da smo na dječjem igralištu..bez uvrede svačije mišljenje je dobro došlo,pa bilo ono i negativno,samo neka je konkretno..eto,hvala..

Nesporazum, ne govorim ništa protiv firme nego protiv fffffffffffff-evog pogrešnog uvjerenja.
nhf

New Report

Close