LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..samo kada kolega lopina,koje godine..meni bi odgovaralo sve tamo do 2020..

E nećeš toliko tribat čekat …..sljedeće godine smo u Eu ,a firme kao ove laku mogu naći dobrog kupca ! U svakom slučaju mišljenja sam da će nam se Dalmacija pretvorit u starački ( evropski ) dom ,jer ipak smo mi jeftini zapadnjacima ,a osobito skandinavcima. Oni sa svojim mirovinama mogu ovdi živit ka carevi ,a ipak im to netko triba izgradit ….

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/17753-jugovinil-i-dalje-pod-velom-magle-video

Vaš link …

Nakon godina čekanja, stranačkih prepucavanja i pritisaka raznih lobija, Splitsko-dalmatinska županija napokon će dobiti temeljni dokument za prostorno uređenje Splita, otoka i Zagore. Time se otvaraju predispozicije – kaže nam Niko Mrčić iz Zavoda za prostorno uređenje Splitsko-dalmatinske županije – za gospdarski uzlet, nove investicije i radna mjesta.

Također, gomilali su se i zahtjevi općina i gradova za izmjenu plana jer im se “blokira razvoj”, pa se krenulo u temeljito redefiniranje dokumenta koji će u bitnom odrediti put ovoga dijela Dalmacije u budućnosti. Plan donosi, kaže Mrčić, pojedinosti vezane uz stotine najavljenih projekata, od prometne infarstrukture, gospodarskih objekata, novih turističkih zona, solarnih i vjetroelektrana, područja za eksploataciju mineralnih sirovina, trase plinske mreže, vodoopskrbe i elektroničke komunikacijske infrastrukture. Najizgledniji su projekti termoelektrana Peruča (400 megavata) koja će za gorivo koristiti plin iz novog magistralnog plinovoda, te nova hidroelektrana Korita nedaleko od Trilja.

ajmo lave

Naš Lav postaje nekome zanimljiv ……..

..ma nemoj me nasmijavat kolega ribar..nenormalne količine su skinute sa aska..


..ma nemoj me nasmijavat kolega ribar..nenormalne količine su skinute sa aska..


Kolega Flips ,to ti je ka u vojsci ,atomski s ljeva ,atomski s desna …jel se sićaš [emo_namigusa][emo_smijesak]?
Činjenica da i u ovim vrimenima Lavčević ima posla ,redovito isplaćuje plaće je fascinantna ,pogledamo li situaciju u državi i konkurentne firme.

..a zašto smo mi zacementirani na stoćki..do kada ovako..svaki dan kad upalim komp.uvik ista cijena..kad sam ja kupovao po 1500 nisam žalija(ali danas žalim) kunu gori doli..

Kolega Flips daj si oduška i počisti do 200. Onda će drugima postati i teresantno i eto nas za čas na 900. Zar tako to ne ide sa dionicama ?
Zakon ponude i potražnje

..bi ja počistija ali nema više municije moj kolega..sad samo držimo položaj u rovovima..

Lavčević?

Možda i nije loše[emo_palacg]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

..oli je doša izvještaj za 2012god..izgleda da je nekome priša izać..

New Report

Close