LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja samo ne kuzim jednu stvar.Kojim to zakonom drzava kao vjerovnik misli na sebe pripisat nekretnine??? Valjda postoji ovrsni zakon,a drzava kao i svaki drugi vjerovnik mora zatrazit ovrhu nad nekretninama duznika i tada bi se kad ovrsno rjesenje postane pravomocno te nekretnine trebale prodat u ovrsnom postupku na javnoj drazbi,a drzava ih kupiti u istom kao najbolji ponudjac.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

..nema od toga ništa..jeste li pročitali nazive firmi Lavčević-graditeljstvo i Lavčević-montaža..takve firme(nisam 100% siguran) mislim da više ne postoje..ko se malo bolje razumije neka pogleda današnju strukturu Lavčević grupe i neka i meni pojasni dali sam u pravu..

…mogao bi polako lvcv zbog svoje stabilnosti preuzeti tržište koje se bude oslobađalo ako dođe do propasti drugih građevinara

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/187953/Default.aspx

Da li netko zna kako bi se tebao završiti spor sa poreznom u vezi
LAVČEVIĆ GRADITELJSTVO D.O.O. 32.866.551,59 duga i
LAVČEVIĆ-MONTAŽA D.O.O. 23.632.021,77 duga.
Hvala


Da li netko zna kako bi se tebao završiti spor sa poreznom u vezi
LAVČEVIĆ GRADITELJSTVO D.O.O. 32.866.551,59 duga i
LAVČEVIĆ-MONTAŽA D.O.O. 23.632.021,77 duga.
Hvala

Moram priznat da nemam nikakvu informaciju .

Aj hvala.Možda im ovo pomogne da se izvuku što bezbolnije

1.Do kraja 2012 godine u Dolu na Braču u sklopu poslovne zone Ratac počet će izgradnja nove tvornice za preradu ribe, a potpise na ugovor za ovu investiciju tešku čak 20 milijuna eura stavili su u Splitu Petar Antić, direktor “Lavčevića” d.d., te Mislav Bezmalinović, predsjednik Uprave “Sardine” d.o.o. iz Postira.
U ovom za Brač, Dalmaciju, ali i Hrvatsku važnom poslovnom projektu “Sardina” će biti investitor, dok će splitski “Lavčević” biti izvođač radova.

2. – Angažiran je od prije dva tjedna i podizvođač, splitski “Lavčević” koji odrađuje poslove na odvozu zemljanih iskopa. Jest, točno je kako nas je “Konstruktor”, kao glavni nositelj radova angažirao na ovoj dionici, na kojoj ćemo vjerojatno ostati do kraja radova koji bi, prema našim informacijama, trebali biti do kraja 2012 i završeni. Iako “Konstruktor” ima obvezu završiti sve, nas se angažiralo kako bismo, vjerojatno zbog nedostatka kapaciteta ili pak vozila, radovi ipak bili nastavljeni – kazao nam je tehnički direktor “Lavčevića” Vedran Ljubić

3. Objavljeno 04.09.2012.Uz izgradnju kanalizacijske, rekonstruirat će se i vodovodna mreža, a izgradit će se i oborinska kanalizacija gdje bude moguće. Također, bit će rekonstruirana elektro i telefonska mreža te javna rasvjeta, dok će nakon radova ulice dobiti novi asfalt.Izvođač radova je tvrtka “Lavčević” d.d., koja bi predviđenih 12,5 kilometara sekundarne mreže izgradila u roku od dvije godine. Ukupna vrijednost investicije dosegnula bi 50 milijuna kuna.

4. Objavljeno 14.09.2012 Projekt nove zgrade Medicinskog fakulteta obuhvaća, u stvari, dvije građevine ukupne bruto površine 6.780 metara kvadratnih. U jednoj zgradi nalazi se pet predavaonica, od kojih najveća ima 378 sjedećih mjesta. Osim njih i kancelarijskog prostora, koji se proteže na tri etaže, u zgradi će biti smješten i moderni dijagnostički centar, koji će se koristiti dijelom u znanstvene, a dijelom u komercijalne svrhe. Jedna je etaža, osim toga, rezervirana za smještaj manjih životinja koje se koriste u znanstveno-istraživačkom radu.

Druga je zgrada izgrađena za potrebe smještaja gostujućih profesora i ima 12 apartmana. Podsjetimo kako je u okviru ovog projekta izgrađen i most koji povezuje nove građevine međusobno i s postojećom zgradom Medicinskog fakulteta. Autor projekta je arhitekt Vjekoslav Ivanišević dok je radove izvela splitska tvrtka Lavčević. Ukupna vrijednost investicije je 83 milijuna kuna, a riječ je o sredstvima državnog proračuna

Ne znam kako će se završiti spor ali znam sigurno da navedene tvrtke osim dijela imena nemaju vise nikakve veze s Lavcevicem d.d.

..to sam i ja rekao,bar se nadam da je tako..no kolega potpara di je ona raketa što ste govorili da će poletjeti prije 5-6 mjeseci..mi smo i dalje u blatu..

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20000412/split1.htm


http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20000412/split1.htm

A di si ovo iskopa ….hahahha
Nego oš ti lupit ovo malo po asku ili …?
KOja je cjena dionice ,ne bi reć da ni firme nema ,a da ne govorim o imovini.



http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20000412/split1.htm

A di si ovo iskopa ….hahahha
Nego oš ti lupit ovo malo po asku ili …?
KOja je cjena dionice ,ne bi reć da ni firme nema ,a da ne govorim o imovini.
[/quote]

I dalje neuporedivo najbolji građevinar.
Veliki porast prodaje, čak 170% veći nego lani u trećem kvartalu tako da imamo
i porast prodaje u prvih devet mjeseci,dok je u prvih šest bio manji nego prošle.

Koeficijent likvidnosti povoljniji sa 1,2x na 1,5X.
Ukupna zaduženost 33%.
Ukupno zaduženje manje od kratkotrajne imovine.

Izuzetna prilika za strpljive jer na ovoj dionici je katastrofalna nelikvidnost.

U LVCV će se strpljivi nasititi i meda i mlijeka.

..samo kada kolega lopina,koje godine..meni bi odgovaralo sve tamo do 2020..

New Report

Close