LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo bi mogla biti dobra godina [pray]

http://www.poslovni.hr/vijesti/oporavak-gradevine-jedna-lasta-ne-cini-proljece-201624.aspx

Najbolji građevinar,bez konkurencije.Poslovanje sa dobiti.Popravljen koeficijent likvidnosti na 2.
Sve pet.Najmanja zaduženost.
Naravno osim cijene dionice.LVCV se trži na četvrtinu BV kao da je na granici stečaja.
Totalna nelikvidnost ubija ovu dioinicu.


ovo bi mogla biti dobra godina [pray]

http://www.poslovni.hr/vijesti/oporavak-gradevine-jedna-lasta-ne-cini-proljece-201624.aspx
Polako, doći će njegovo vrijeme pa će bit i likvidnosti, ali ne na ovom cijenama, tako to ide kod nas. Nije mi jasno zašto i portal Mojedionice zaobilazi LVCV

Najbolji građevinar,bez konkurencije.Poslovanje sa dobiti.Popravljen koeficijent likvidnosti na 2.
Sve pet.Najmanja zaduženost.
Naravno osim cijene dionice.LVCV se trži na četvrtinu BV kao da je na granici stečaja.
Totalna nelikvidnost ubija ovu dioinicu.

[/quote]

..nelikvidna dionica,a to i je nekome cilj da ljudima dosadi ovo mrcvarenje i daju za ništa..neprijatelja mučiš tako da ga ne tučeš i sakatiš,tako mu samo možeš dat novu snagu,ali ako ga zakopaš u zemlju na sunce(pogodno područje za to je pustinja)i staviš mu malo vode pred usta da vidiš kako će brzo propjevat,da nebi netko doslovno shvatio ovo su scene iz filmova..ali takva je situacija i na ovoj dionici ,mrcvarenje ali ako se pojavi netko malo jači i luđi koji bi se htio dokopati malo veće količine ima da letimo brže nego PTKM,a do tada ćuti i čekaj kome će prvom dosadit..

..imali koga sutra da će ići na sjednicu..neka priupita ima li šta dividendice..

http://zse.hr/userdocsimages/revizor/LVCV_revizor_2011_nekonsolidirano_HR.pdf …ja bi molio nekoga ko zna čitati fin.izvešća da ovo malo proanalizira i nama neekonomistima malo pojednostavni,jesmo li dobri ili loši kako stojimo po ovom prikazanom fin. izvješću..


..imali koga sutra da će ići na sjednicu..neka priupita ima li šta dividendice..

Kolega, ova je skupština sazvana radi izbora, bolje rečeno, reizbora Nadzornog odbora radi isteka mandata. U kolovozu će biti održana Glavna skupština sa točkama dnevnog reda koje se, između ostalog, tiču dividende. S obzirom na financijska izvješća realno je očekivati isplatu dotične.

..to znam jer u pozivu na skupštinu sve lipo piše ,ovo moje pitanje je bilo čisto onako ležernog karaktera,više onako usput da se pita "glavešine" jeli razmišljaju i o tome..

nisu loši pokazatelji za jednog građevinca [wink]

P/S 0,36
P/E 15,26
P/B 0,31
BVPS 456,86
EPS 9,17


nisu loši pokazatelji za jednog građevinca [wink]

P/S 0,36
P/E 15,26
P/B 0,31
BVPS 456,86
EPS 9,17

Ovogodišnji trend je, da se bude dionice kupovale na rezini P/E oko 9….…tako, da si možeš zamisliti, do kuda se može još zaroniti…tako, bi došli do brojke, koja bi dala tržno vrijednost oko 28mioKN…za toliko se procenjuje vrijednost kompanije večinskog vlastnika MM, kojem je želja, da imajo tako nizko brojko….na žalost.
No, možda nekad bude bolje…nada uvijek obstaja.

kako me golica već danima ovih 300kom na 110kn …samo pitanje je može li to i niže [smiley]


kako me golica već danima ovih 300kom na 110kn …samo pitanje je može li to i niže [smiley]

Jel te izgolicalo ili …….

Vaš link

New Report

Close