LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/QZrNKIzzyuk18IU09QOGAw==.pdf

ide li se na skupštinu ..


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/QZrNKIzzyuk18IU09QOGAw==.pdf

ide li se na skupštinu ..


Svakako. nadam se da će nas ove godine bit više

..je…ti burzu i posebni režim trgovine..



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/QZrNKIzzyuk18IU09QOGAw==.pdf

ide li se na skupštinu ..


Svakako. nadam se da će nas ove godine bit više
[/quote]

Momci, čuvajte se, da ne budete previše pričali i stavili kritike na GS…..jer vas bude možda na kraju doletiti kakav problem sa avtom, kao se to dogodilo Floričiću……desilo se to u vremenu 8.2.2012, a tada se završila trgovina sa mmtz……..možda još jedan scenarij ala tipa SLUČAJNO. Nadam se, da budete preživjeli ovo GS. Puno sreče.

Vaš link [thumbsup]

..ma mene uopće ne interesira ko će bit u nadzornom odboru,ko će biti na čelu uprave,ko će biti vamo-tamo neka se oni oko toga bore i tuku ma briga me se..siguran sam da nitko neće svijesno raditi štetu,bar se nadam..mene interesira kad će cijena dionice bit 700kn i ništa me drugo nije briga..

..ma mene uopće ne interesira ko će bit u nadzornom odboru,ko će biti na čelu uprave,ko će biti vamo-tamo neka se oni oko toga bore i tuku ma briga me se…
Odgovor: Ako te ne briga kakav kvalitetni management sjedi u NO i UPRAVI, onda imaš/držiš u ruki pravo dionico.

…..siguran sam da nitko neće svijesno raditi štetu,bar se nadam……
Odgovor: Nadaj se još naprijed, ali i nada če te jedanput zapustiti.

….. mene interesira kad će cijena dionice bit 700kn i ništa me drugo nije briga..
Odgovor: Kriza na burzi je po cjelom svijetu, to svi znamo. Ali neke dionice su pale za 50-60%, pa se onda sada vratile na sam vrh, kao prije krize (možda fali još 10-20%).
Tu sada imaš ono što je najvažnije oko kvalitetnog managementa. Radijo oni za dioničare a ne samo za svoj žep. Zato su sve dionice sa nekvalitetnom managementom pale za 70% i više, a sada na toj rezini (na žalost) i ostajajo. Na žalost se to vidi i na ovi dionici, gdje jih je kriza najmanje pogodila od ostalih građevinara (a cijena užasno niska).
Zato tvoja cijena 700kn može biti samo sanje, a kada se probudiš vidiš strašno realnost (smješno nizkih 130kn). Sweet dreams, još dalje (pa bez nekakvih zamjera, vas molim).
[thumbsup]

..dragi moj jan30 ja sam samo mali dioničar i naravno da želim da firma dobro posluje i da se što prije vrati na neke više razine ,a po mogućnosti da isplati i pokoju dividendu i to me trenutno najviše brine e sad ko će biti na čelu firme to me ne interesira..zašto?zato jer imam i svojih briga dovoljno i razmišljanje ko će biti na čelu nije mi potrebno..naravno da bi htio da budu najbolje kvalificirani ljudi ali ja o tome ne odlučujem samo mislim da je svima u interesu da firma ide naprijed..i naravno da se ne ljutim na vaš odgovor dapače mislim da ovakvih i sličnih razgovora treba biti i više na ovoj temi..ljep pozdrav i ugodan dan..

ovaj građevinar ni da mrdne, ostali rade kao jo-jo, a LVCV kao da je u dubokom snu iako ima najbolje fundamente od svih


ovaj građevinar ni da mrdne, ostali rade kao jo-jo, a LVCV kao da je u dubokom snu iako ima najbolje fundamente od svih

predložem, da ga počneš kupovati/dokupovati…..a onda bude što bude…..za 10 godina, ako preživimo sve ovo možda to bude najbolja dionica…nadajmo se, da pričam nešto bude istina.

Jan,

netko je poslušao tvoj savjet .
Lvcv nije ništa odradio ,čak naprotiv, a ostali građevinari sa puno lošijim fundamentima su neloše potegli. Valjda će nekima doći iz guzice u glavu da je Lav dobra firma,koja je unatoč krizi imala posla i poslovala u plusu.

Lp

..tija sam danas kupit ovih sto komada ali brate ko može razumit ovu trgovinu..pa ovi kupuje ovoliko po ovoj cijeni,pa ovi dvi lipe više ,pa referentna ova pa referetna ona pa na kraju završi na 116kn..pa satralo me je to praćenje k..ca ja to ne razumin..mislim u biti je jednostavno triba prilikom kupovine opalit nalog sto kuna više od prodajnog i tada je vjerovatnost poprilično velika da će se nešto pazariti..ajde nek se gonu lipo oni i trgovina i likvidnost na burzi..

ovo bi mogla biti dobra godina [pray]

http://www.poslovni.hr/vijesti/oporavak-gradevine-jedna-lasta-ne-cini-proljece-201624.aspx

New Report

Close