LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..malo proguglaj pa ćeš naći par podataka,tj.ono što su veliki odlučili podjeliti s nama..mene zanima koliko smo mi mali dioničari profitirali s ovim pripajanjem..

Vaš link

Poznavajuči ZSE nakon prikazanog gubitka cijena ove dionice može konačno krenuti gore 🙂

Pozitivna je činjenica da su za cca 30% porasli prihodi, šteta što im je učinkovitost pala nešto večim porastom rashoda, porast vrijednosti zaliha… no to nije dramatično, a do kraja godine gubitka gotovo sigurno neće biti.

Ovoj dionici fali PR, to ćemo se svi složiti. Serija odličnih FI-eva je iza nas. Osim toga i ovaj sada smatram dobrim, uzimajuči u obzir opću gospodarsku stuaciju u RH. Porast prihoda znači da posla definitivno ima.
Osim toga i dividenda je tu redovita.

Mislim da nema smisla više ponavljati poznate činjenice jer i ovako i onako oni koji ovo čitaju to već znaju. Na žalost cijena dionica je u 99% slučajeva formirana prema spletu mnogobrojnih parametara (mediji, politika, financijsko okruženje, vremenska prognoza,…), a samo 1% prema financijskim izvještajima i stvarnom potencijalu kompanije.

Nadam se boljim danima za dionicu LVCV (ovdje naglašavam dionicu jer firma dobro stoji). Vjerujem da vi kao i ja zadnjih par godina (cca sredina 2009) strpljivo čekate svojih 15 minuta slave. Mislim da je to vrijeme sada vrlo blizu 🙂
Možda se zavaravam, ali spreman sam pričekati do iduće godine u ovo vrijeme.

Lijep pozdrav svima

ovo je jedna od rijetkih dionica kojoj je trenutna cijena ista kao i početkom 2009. u konkurenciju ne uzimam stečajuše

potpuno se slažem sa quanom, na našoj burzi se cijene formiraju kako netko odluči i kakve je volje taj dan.

..jeli netko može staviti FI za drugi kvartal..hvala

..našao sam bilo mi je malo lino tražit..a bit će to na kraju sve dobro..

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/LVCV-fin2011-2Q-NotREV-K-HR.pdf

..ja tu i tamo malo bocnem nek se nađe da ne zafali ali zato rohan piči i širi svoje carstvo+1200kom.. ako njemu vridi čekat koju godinu šta bi meni bija problem..

Pa danima nitko ni slova…… di ste svi???

..navijamo..

mi smo u dubokoj komi, kupovali LVCV na 1400 kuna

New Report

Close