LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Godišnje ,revidirano izvješće

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LVCV-fin2010-1Y-REV-K-HR.pdf

Ovdi bi uskoro mogla biti vrlo zanimljiva situacija!
Ostalo je vrlo,vrlo malo slobodnih dionica ,spremnih na prodaju.
Koliko vidim ,većina ih je u čvrstim rukama…..

Svi na prodaji do 200 kn (178 kom) imaju dovoljnu količinu na bidu do 180 kn da se riješe svojih dionica. U slučaju da pofali bida ,samo nek se najave i stiže nova količina na kupnji… [tongue]

Zanimljiv je ovaj Lvcv. Nikada u fokusu, prodaja nikakva na ovim razinama, najbolje posluje od svih građevinara. Kad će se to malo trgnuti? Šta kažu znalci?

Kupovao ovo dionicona 1100 kuna. super investicija nije šta… dosada so ipak isplačivali neko dividendu. zna ko šta je sa dividendu u 2011?

Kolega,

Ja ti priporučujem da još dokupljuješ. Ako imaš novca i poverenja u nešto, onda ne razmišljaj samo sa razumom nego i sa srcem. Onda pa bude šta bude.
Možda jedan dan poleti kao pravi vatromet. [cool]

PP Jan.

O kolega Jan,pa dugo Vas nije bilo!!
Kako ste , kako u Evropi i da li je popustila kriza??
Jako mi je drago,vidjeti Vas na ovoj temi
Lp


Kolega,

Ja ti priporučujem da još dokupljuješ. Ako imaš novca i poverenja u nešto, onda ne razmišljaj samo sa razumom nego i sa srcem. Onda pa bude šta bude.
Možda jedan dan poleti kao pravi vatromet. [cool]

PP Jan.


O kolega Jan,pa dugo Vas nije bilo!!
Kako ste , kako u Evropi i da li je popustila kriza??
Jako mi je drago,vidjeti Vas na ovoj temi
Lp

Kako ste,
Imao sam nesreto, pa sam bio gadno pogoden.
Nakom 4 mjeseca, se polako sastavljam ukupno.
Ja, nesreta nikada ne počiva, a u ovakim vremenima vidimo kako smo ljudi mala biča na ovom planetu.

kako u Evropi i da li je popustila kriza??
U glavi ljudima je polako popustila, a u novčaniku nije. Što se tiče EU, situacija je slična kao na sliki.
[thumbsup]

Nadam se brzom oporavku i svako dobro želim!
Ipak je najvažnije zdravlje i duh ,a sve drugo kako bude…….
Kriza kako dođe ,tako prođe…..
Ipak kod nas u Dalmaciji u mojim zadnjih 39 godina još nije prošla,a nitko ne zna kad je došla….
[thumbsup]

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=122524&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=6a026b3814

Vaš link

Lijepo molim ako je netko upoznat s Formosa doo da podijeli par riječi.

New Report

Close