LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..evo da malo izanaliziram trenutnu situaciju na LVCV—nas ovi loši izviještaji ostalih građevinara(a i naš nije bolji ako ćemo pošteno) kao i općenito ova korekcija koja je na dijelu tržišta uopće ne diraju-zašto?pa zato kad svi ostali rastu mi zbog slabe likvidnosti ne mrdamo kao takvi nismo baš neka udavača ali i kad burza pada mi ne mrdamo(bar se nadam)jer aj ti prodaj par sto dionica danas nekome..ma divota jedna..stabilni ko stina šta bi reke kolega lopina..

Šta im znači ovih 7,5 kn razlike kupnja -prodaja . Ovi s aska jednostavno ne žele prodat ,osim što štopaju cijenu ,a kome odgovara cijena na ovoj razini ,pitam se??

a di je kupnja, ukupno 63 komada [shocked]


a di je kupnja, ukupno 63 komada [shocked]

Očito su išli na godišnji odmor…
Pomalo,nadoće oni! [yawn] [yawn]

..pa zar je moguće da samo nas par luđaka pokušavamo obraniti/kupiti ovu dionicu..totalna nezainteresiranost.

Nema ni onih drugih puno više ,samo su se šire rasporedili [lol] [lol] [lol]

..prodavač je neumoran,a i ovi na kupnji se nedaju..ajmo LVCV..

Kako je moguće postaviti naloge na kupnji od par tisuća kom. po cijeni od 0,2 ,odnosno 0,1 kn.?

..to se kupci pripremaju pa da otkupe ovih preostalih 15-tak posto free flota pa vježbaju pisanje naloga..

Meni ne dozvoljava uopće postavit nalog s tom cijenom !!!!
Alooooooooo,Hanfaaaaaaaaaaaa


Meni ne dozvoljava uopće postavit nalog s tom cijenom !!!!
Alooooooooo,Hanfaaaaaaaaaaaa

Nevjerovatno, ovi sa bida odmah povukli naloge ,a da provam sad ove sa aska zamolit da se povuku na recimo 800 kn i ja onda idem u kupovinu !!!
Alooooooo,Hanfaaaaaaaaa ponovoooooooooooo
[lol] [lol] [lol] [thumbsup] [thumbsup]

..mora si ti ribaru sve pokvarit,a bilo je lipo vidit onu količinu na kupnji ko zna kad ćemo to ponovo doživit..

New Report

Close