LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..ma i ja pogledam tamo ali mi je ovako bilo nekako preglednije..a to ovi hpb i štopa na ovim razinama..

Nisam baš siguran …nema razloga,bar mislim, jer i njemu bi odgovarala veća cijena ,a ova trenutno definitivno nije ta koja je realna.

Sta mislite oce li Lavčević d.d. sudjelovati u izgradnji peljeskog mosta kao kooperant .

http://www.lavcevic-meh.hr/

Sve mi nekako logika govori da oce .

Pa kako se ovi sa aska nisu više umorili i prepuste nam još koju dionicu po bidu [shocked]

..to ti ja pričam to ko fol i prodaje onaj skrbnički ako ga ko pokupi dobro, a ako ne bar je štopao rast dionice..no mene zanima razlog zašto on to radi i naravno da mi on neće dati odgovor ali neka zna da smo ga pročitali..

Ne pamtim kad je bila šupljija prodaja ,od ove….

Na ovoj dionici se sa par desetaka tisuća kuna mogu čuda odradit,pitanje je kad će se netko i na to odlučit i prepoznat ovaj stabilni biser !! [tongue] [tongue] [tongue]

Od 400 do 875 kuna rupa na prodaji……šta bi bilo fino taj skok odradit [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

..ma zadovoljilo bi me i pola skoka..


Od 400 do 875 kuna rupa na prodaji……šta bi bilo fino taj skok odradit [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

to apsolutno ništa ne znači, uopće ne treba gledati dalje od prvih 10ak naloga…

kad bi cijena došla na 400 kuna pojavilo bi se jako puno naloga na prodaji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

..pa to je svima jasno ali mi nije jasan rohan kako to da on sad ne povećava svoj udjel nikad nije moga proć jeftinije i nadokupit veću količinu po ovim cijenama..

..teška rovovska borba,nitko da ispali prvi metak.

..od slova L jedino mi i Lovački rog ni kune prometa ,a žalosti..

New Report

Close