LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..ajde ribaru muči,vidiš da si potira polovicu potencijalnih kupaca..

Neka ,neka čekan ih na bidu …..

Flips prijatelju ,ovo ti je došlo ka u ratu!!
Nema nam druge ,nego sa našim pristalicama ,zajedno u rov …a kasnije u juriš [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

RIBARE stari(kako kaže pisma) napokon dolaziš do pravog stava.Zajedno smo jači.

klodovik

Naravno da smo jači !!!
Nekako fali mi Lopina na ovoj temi,jer njegovo (narodno) čitanje izvješća je ipak posebno ,a malo je ljudi koji ti u par rečenica znaju ispričati cijelu priču.

..evo i ja da pripomognem možebitnoj paljbi uskočija u rov..no zna se da pješadija može samo neko vrijeme da brani kotu ali ako ne bude pomoći artiljerije naj….. smo prije ili poslje..


..evo i ja da pripomognem možebitnoj paljbi uskočija u rov..no zna se da pješadija može samo neko vrijeme da brani kotu ali ako ne bude pomoći artiljerije naj….. smo prije ili poslje..

Ni jedan rat nije dobiven bez pješadije,a artiljerija će doć prije ili kasnije….

..jeli možda netko zna zašto se na portalu MojeDionice.com više ne može pratiti promjene u top 10 naime nikako da se učitaju zadnji datumi..


..jeli možda netko zna zašto se na portalu MojeDionice.com više ne može pratiti promjene u top 10 naime nikako da se učitaju zadnji datumi..

I sam sam primjetija da nešto ne štima,ali sam otiša na Sda i vidija da je HPB (skrbnički) smanjija 150 kom.


..jeli možda netko zna zašto se na portalu MojeDionice.com više ne može pratiti promjene u top 10 naime nikako da se učitaju zadnji datumi..

zato što je SKDD izmjenio software pa se više podaci ne mogu skidat automatski nego ručno a ekipa s portala moje dionice onda ne može to više radit za sve nego rade samo za najlikvidnije dionice

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

..ma i ja pogledam tamo ali mi je ovako bilo nekako preglednije..a to ovi hpb i štopa na ovim razinama..

..fala conane,a onda nema veze mi se lako prilagodimo..

New Report

Close