LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


živili ljudi,
novi sam na forumu ali već dugo čitam sve na zse vezano za meni zanimljive dionice.Jedna od tih je i Lav,kojeg od 2007 god.konstantno nadokupljujem u vjeri da će jednog dana opravdat to moje povjerenje..vrlo blizu sam pozitivne nule,skupio sam poprilično ovih papirića i ne bih ih htio prodavati na ovim razinama i ulazit u nešto drugo samo da bi trejdao ali strpljenje nije beskonačno..dajte neko ko se malo bolje razumije oko Lava da me malo ohrabri..mislim nije mi jasno,konstantna dobit,ogromni prostori u Kaštel Sućurcu,Splitu,Omišu plus drugi poslovi i on ni da mrdne..Pa i ti dioničari u top 10 totalna nezainteresiranost..

Mrdnuće on kad i ostali građevinari.

molio bi kolegu ConOBriena,ako ima vremena i volje,da malo prokomentira novonastalu situaciju na lvcv,zašto je lav postao tako nelikvidan i neinteresantan kupcima ako je tako dobar građevinar što vjerujem da je..kupnja je nikakva i to mi je enigma..


živili ljudi,
novi sam na forumu ali već dugo čitam sve na zse vezano za meni zanimljive dionice.Jedna od tih je i Lav,kojeg od 2007 god.konstantno nadokupljujem u vjeri da će jednog dana opravdat to moje povjerenje..vrlo blizu sam pozitivne nule,skupio sam poprilično ovih papirića i ne bih ih htio prodavati na ovim razinama i ulazit u nešto drugo samo da bi trejdao ali strpljenje nije beskonačno..dajte neko ko se malo bolje razumije oko Lava da me malo ohrabri..mislim nije mi jasno,konstantna dobit,ogromni prostori u Kaštel Sućurcu,Splitu,Omišu plus drugi poslovi i on ni da mrdne..Pa i ti dioničari u top 10 totalna nezainteresiranost..

….nemoj me krivo shvatit al….ova teza o kupovanju ove dionice od 2007 pa naprid… i bit blizu pozitive ?? možeš me ispravit al mislim da smo tada bili na cca.450….pa onda do lipih 1450u početku 08….pa od tada non stop dole….di smo sad…

da malo je za nevirovat,meni je nula nemam šta kriti oko 360 kuna i da je sitacija normalna to je lako dostižna brojka mada ne bih ni tada prodavao moj target je na malo većem broju..i još da rečem da broj prikupjenih dionica nije zanemariv..

Ode Lav u posebni režim trgovanja [sad]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

da,da..od 12.01,a šta da se sada radi..više nemam draži da zurim u ekran u nadi da će netko okinuti po asku u zadnjim minutama do 16 sati,da naglo poleti u plus no tko zna možda je ovako i bolje..vrijeme će sve pokazat.


Ode Lav u posebni režim trgovanja [sad]

U posebnom režimu trguje se od 13-15 h ili je drugačije .
Može li info?



Ode Lav u posebni režim trgovanja [sad]

U posebnom režimu trguje se od 13-15 h ili je drugačije .
Može li info?

[/quote]
od 11-13 sati,pa tko šta jami

UPUTE
O POSEBNOM REŽIMU TRGOVINE

5. UBRZANI PRELAZAK U REŽIM REDOVITE TRGOVINE
Dionica koja u trgovinskom tjednu ostvari promet od najmanje 500.000,00 kuna te ostvari najmanje jednu transakciju dnevno i najmanje 15 transakcija u tjednu prebacit će se iz posebnog režima trgovine u režim redovite trgovine

Ovo je jako zanimljiva stavka u uputama o posebnom režimu trgovine.
Svejedno ,nije mi drago da je Lav prešao u taj režim trgovine.
Ovo mi je prva dionica koja je u tom režimu,a ujedno i najveća financijski.
Čim uvatim vremena odo malo do nekih prijatelja u Lavčevića,da vidim kako stvari stoje na terenu.
Ono što definitivno znam je da imaju dosta poslova ,nemaju problema s likvidnošću,ali ono što me ljuti je da nisu reagirali i kupili određeni broj dionica da ne odemo u poseban režim ,a i na kraju krajeva da ne gledam dionicu na ovim nezasluženim razinama.
Ponašaju se kao da ih nije briga ili žele da nekome popuste živci i da svoje dionice da nizašto.
Danima nema likvidnosti,a onda prođe par tisuća dionica odjedanput.
Doduše ,bija bi presretan kad bi moga kupit još par stotina dionica po recimo 150 kn i onda bi ugasija laptop i čeka dok mi se ne javi broker da mi je proša nalog po cca.1400,1500 kn.
Vrijednost njihovih nekretnina je veća nego dobar dio cijelih firmi na zse.
Očito nisam dobro savlada materiju ,jer bi inače zna odgovor na sva ova pitanja.
Ili je možda teško donijeti kvalitetno mišljenje u ovakvim okolnostima.
Volija bi čut mišljenje kolege ConoBriena ,Ivane7,Plavog,Gubernatora,Deluxa, Lopine ,a i drugih kolega ako je moguće.
Pozdrav

UPUTE
O POSEBNOM REŽIMU TRGOVINE

5. UBRZANI PRELAZAK U REŽIM REDOVITE TRGOVINE
Dionica koja u trgovinskom tjednu ostvari promet od najmanje 500.000,00 kuna te ostvari najmanje jednu transakciju dnevno i najmanje 15 transakcija u tjednu prebacit će se iz posebnog režima trgovine u režim redovite trgovine

Ovo je jako zanimljiva stavka u uputama o posebnom režimu trgovine.
Svejedno ,nije mi drago da je Lav prešao u taj režim trgovine.
Ovo mi je prva dionica koja je u tom režimu,a ujedno i najveća financijski.
Čim uvatim vremena odo malo do nekih prijatelja u Lavčevića,da vidim kako stvari stoje na terenu.
Ono što definitivno znam je da imaju dosta poslova ,nemaju problema s likvidnošću,ali ono što me ljuti je da nisu reagirali i kupili određeni broj dionica da ne odemo u poseban režim ,a i na kraju krajeva da ne gledam dionicu na ovim nezasluženim razinama.
Ponašaju se kao da ih nije briga ili žele da nekome popuste živci i da svoje dionice da nizašto.
Danima nema likvidnosti,a onda prođe par tisuća dionica odjedanput.
Doduše ,bija bi presretan kad bi moga kupit još par stotina dionica po recimo 150 kn i onda bi ugasija laptop i čeka dok mi se ne javi broker da mi je proša nalog po cca.1400,1500 kn.
Vrijednost njihovih nekretnina je veća nego dobar dio cijelih firmi na zse.
Očito nisam dobro savlada materiju ,jer bi inače zna odgovor na sva ova pitanja.
Ili je možda teško donijeti kvalitetno mišljenje u ovakvim okolnostima.
Volija bi čut mišljenje kolege ConoBriena ,Ivane7,Plavog,Gubernatora,Deluxa, Lopine ,a i drugih kolega ako je moguće.
Pozdrav

da ti čika crnac ispriča svoju priču s Lavom

uglavnom ostalo meni nešto keša kojih 30 somova.. reko sam sebi ajd idem vidit u šta bi ja te svoje pare mogo stavit .. nakon iscrpne analize vidim ja da lav nije loš .. fundamentalno super… daleko od ATH itd. i reko sebi to je to … i tako ja ušo unutra u 5 mjesecu s nekih 30.000 kuna s vjerom u fundamente i nadom u par bureka .. ali sudbina se samnom poigrala .. na zse sve luduje .. sve ide gore a lav nigdje ..stoji i stoji ..tu i tamo neko lupi po bidu a meni kod brokera -15% .. obzirom da sam poprilično nestrpljiv čemu je pridonijelo i stanje na ZSE (sve raste ko ludo, prilika sve u 16 a lav nigdje čak i pada) .. dopizdilo meni čekanje i reko ko ga jebe idem ja to prodat pod mus i stavit negdi drugdje .. reko sam sebi ak ništa drugo vratit ću bar te pare koje sam popušio i tako ti se ja iskrcam kad ono na dan kad mi je zadnji nalog prošo zove me frend .. uvaženi forumaš .. i počne neku priču o tome kako lav daje dividendu i da je baš objavljeno na zse … i da je on baš uzeo par komada .. e jesam popizdio ko nikad

e da sam bar ja poslušo jednog od kolega forumaša koji mi je dok sam ulazio u lvcv napisao

ovo super firma ali nikakva dionica

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Nema nitko iskomentirat post poviše ili ………


Nema nitko iskomentirat post poviše ili ………

Tržište je ponekad iracionalno. I upravo ta činjenica nam nudi da ponekad dobre firme imamo prilike kupiti po vrlo niskim cijenama, tj kupiti kunu za nekoliko lipa. Prošla godina je bila takvo vrijeme na puno dionica, a na nekima je još uvijek. Kada će tržište prestati biti iracionalno ovisi o puno faktora. Da citiram Keynesa: The market can stay irrational longer than you can stay solvent.

Ali ako dobro poznaješ situaciju u LVCV, u građevinskom sektoru i ekonomiji općenito i vjeruješ da dionica vrijedi puno više onda osim ako se situacija drastično ne promjeni nemaš razloga za brigu. Sada je vrijeme kupovine na većini dionica (dali je i LVCV tu vidjet ćemo), market će jednog dana opet postat iracionalno skup i prodat ćeš tada za nekoliko godina po XY% većoj cijeni.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close