LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Auuu 850 kila u jednoj transakciji

šta je ovo bilo?
13:41:49 251kn 3405komada

7. ŠOLA SANDI 3.405 0,71 Osnovni račun

a kako će vam to pomoći što sad znate da je šola otišao?
ili ima bolju dionicu za ulaganje il’ lavčević ide u ponedjeljak dolje barem do blokade [rolleyes]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

evo i na Lavu krenulo pretumbavanje nakon što je godinama bio miran i spokojan. Najbolji HR građevinar, šteta što nema veći FF.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


7. ŠOLA SANDI 3.405 0,71 Osnovni račun

Vjerovatno će ovdi pojačavat svoje pozicije.

KARLOVAC – Društvo Karlovačka banka d.d. dostavilo je obavijest da je predsjednik Uprave Sandi Šola, stekao 610 povlaštenih dionica oznake KABA-P-A koje ne daju pravo glasa u skupštini Društva, a predstavljaju 0,045% udjela u temeljnom kapitalu izdavatelja.
S obzirom na prethodno stečenih 263.200 dionica, Šola ukupno je stekao 263.810 dionica, što iznosi 19,545% temeljnog kapitala banke, od čega 263.200 dionica s pravom glasa, što čini 19,50% temeljnog kapitala i 610 dionica bez prava glasa, što čini 0,045% temeljnog kapitala.

Doduše,ova info je stara par mjeseci,ali eto nek se nađe.

ima li kakva dobra duša da mi proda Lavčević po ATL od 200,10. Stojim već cijelu vječnost [embarass]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Šta te spriječava da opališ po asku?

vjerojatno cijena

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

vjerujem ja kolega Ribar u Lavčević i smatram da je najbolji HR građevinar, ali nisam glup čovjek, ovih dana se po bidu skuplja a nekome uvijek treba novac pa eto popust na hitnost [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Usput,
Lavčević gradi stanovu u centru Splita,nasuprot općine i cijena im je 3500,00 E po kvadratu i za ne falit mislim da su svi prodani.Eto toliko o recesiji i krizi u državi nam Hrvatskoj.
Pozdrav

živili ljudi,
novi sam na forumu ali već dugo čitam sve na zse vezano za meni zanimljive dionice.Jedna od tih je i Lav,kojeg od 2007 god.konstantno nadokupljujem u vjeri da će jednog dana opravdat to moje povjerenje..vrlo blizu sam pozitivne nule,skupio sam poprilično ovih papirića i ne bih ih htio prodavati na ovim razinama i ulazit u nešto drugo samo da bi trejdao ali strpljenje nije beskonačno..dajte neko ko se malo bolje razumije oko Lava da me malo ohrabri..mislim nije mi jasno,konstantna dobit,ogromni prostori u Kaštel Sućurcu,Splitu,Omišu plus drugi poslovi i on ni da mrdne..Pa i ti dioničari u top 10 totalna nezainteresiranost..

New Report

Close