LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OVO JE JEDNA OD RIJETKIH DIONICA KOJA NIJE ODRADILA NIŠTA NA OVOM RASTU

Istina, ali je i najmanje pala od svih gledamo li zadnjih 6mj. Treba vidjeti koliko još komada HPB ima za prodati. Ne pravi ražanj dok je zec u šumi [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


01.01.2009 cijena je bila 302,01. Ovdje da se prati sektor realno bi bila cijena oko 500 Kn.

1. fundamentalno je podcijenjen
2. nije odradio rast koji su ostali dobrano odradili
3. TA sugerira promjenu trenda
itd.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

U svakom slučaju kad sustigne sektor bit će vrlo lijepo za postojeće dioničare…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


U svakom slučaju kad sustigne sektor bit će vrlo lijepo za postojeće dioničare…

Lijepo si to rekao!!

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ask je ovdje vrlo šupalj, samo je pitanje vremena kada će netko to počistiti, Lavčević je i prijašnjih godina kod rasta građevinara potegnuo među zadnjima ako ne i zadnji, ali je uvijek poprilično nadoknadio, vjerojatno bi ga već netko "poderao" da je u Crobexu, ali bude bude…

Inače volio bi kad bi netko i koji kontraargument stavio da ne ispadne da se samo druka za gore. Samo da malo tema živne.

Naravno ako ga ima [thumbsup]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

i meni se čini zlatna koka ali…strpljen – spašen 🙂

luke, brodovi...

Kod ove dionice ništa posebno novo. Jedino što je zanimivo je to, da nema Nuič Ivice u TOP10. Stvarno neverovatno ovo kretanje oko udjela kojega je Nuič kupio od Lavčevića, prošlo godino na rezini oko 600-700KN. Sada prodaja na rezini 300KN. Kupac je sada Raiffeisen.

Po mojem skromnem mnenju: Ja još uvijek mislim, da onaj pod HPB diktira cijeno.
A trenutna cijena je samo odraz evforije, koja bi počasi mogla izpuhteti na svih burzama. Fundamenti po svijetu još uvijek niso baš najbolji:
• znači bezposelnost se još uvijek povečava, a ljudi imajo sve manje novca,
• gubitki u firmama su još uvijek prisotni-nema nikakvog oporavka u gospodarstvu,
• do kraja godine 2009 gdje se priča da bi polako moglo biti bolje je još pola godine – prvo če se oporavati USA a onda u prvi polovici 2010 i možda Europa, itd..

Jel možda tko zna, za koliko godina če se završiti mandat Antiču?
Možda čemo vidjeti promjeno u upravi kao kod Montmontaže.

Do danas nitko nije komentirao, da ima Lavčević ukupno sa Montmontažo više od 75% (to znači u pravnom pomenu večinski udjel).

Ima li tko kakvo informacijo kako se radi oko gradnje na Omišu?

Do danas nitko nije komentirao, da ima Lavčević ukupno sa Montmontažo više od 75% (to znači u pravnom pomenu večinski udjel).


kapital se umanji za vlastite dionice.. a % racunaš na takav broj dionica.. uglavnom ni tada Montmontaža nema 75%

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

jel može netko k/p
hvala

2 311 339 60
5 310,05 340 130
18 310,04 370 330
23 307,35 500 100
149 307,34 513,99 1
50 305 837 50
70 304,04 840 15
12 301,22 875 148
100 282,03 989 50
10 262 990 16

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

super su mi likovi koji uzmu ili prodaju jedan komad, nekoć je to ekipa radila da se spasi margin call-a, ali danas…

New Report

Close