LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa dobro di ste svi?
Jeste li spremni za bolja vremena?

Danas je cijena od 2-09. za 150-kuna niža, a opet nema kupaca !
Razumijem one koji su kupovali po 1.500-kuna , da im je drugi ulaz po 450-kuna visok . Ali ….. oni koji su kupovali po 1.200-kuna i niže trebali bi biti ponovo na kupnji !
Dionicu u koju su vjerovali neće im vratiti na gornje razine nitko osim njih samih ! [smiley] [smiley]

Evo imate 100 komada po 500 kn, to se vjerojatno Ilirika hoće budzašto riješit.

Evo neko me poslušao pa jeftino počistio. Svaka čast!

mislim da se ove dionice treba rijesiti.unisao sam na 511kn,a vidim da cu biti sretan ako dobijem to nazad,a zaraditi ravno utopiji??


mislim da se ove dionice treba rijesiti.unisao sam na 511kn,a vidim da cu biti sretan ako dobijem to nazad,a zaraditi ravno utopiji??

Izloži se na prodaju !


mislim da se ove dionice treba rijesiti.unisao sam na 511kn,a vidim da cu biti sretan ako dobijem to nazad,a zaraditi ravno utopiji??

A koliko toga imaš kad te tako opterećuje ?

na srecu ne puno svega 70 komada,ali vjeruj da cu staviti na 520kn,da makar zaradim za proviziju!


na srecu ne puno svega 70 komada,ali vjeruj da cu staviti na 520kn,da makar zaradim za proviziju!

Stavit ću i sam ako mi kažeš šta će me više razveselit u ovim veselim vremenima
[thumbsup]

evo zasto prodao sam ih neki dan na 440 kn,a sad kupujem na 330 koliko hoćes!!!mislim da ih treba cekati i na 250 kn jer uskoro i to dolazi na red???pozdrav

Sinko moj i kurvi dođe da ne može više,pa će tako i našem crobexu,tj Lavčeviću.
Misliš li da će na 250, prodaj,a moj ti je savjet da se nakupuješ po ovim cijenama do grla.
Pozdrav


evo zasto prodao sam ih neki dan na 440 kn,a sad kupujem na 330 koliko hoćes!!!mislim da ih treba cekati i na 250 kn jer uskoro i to dolazi na red???pozdrav

pa tu ih ja čekam, pošto mi je prvi ulaz bio na 1000 negdje

Pogledajte današnje trgovanje : – s v i građevinari popadali , samo LAVČEVIĆ u plusu – !

New Report

Close