LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato sam se ja i vratio u LVCV.

Možda u zaleđu Splita….

Možda u zaleđu Splita….


čini mi se da se nešto iza brda valja …


Možda u zaleđu Splita….

čini mi se da se nešto iza brda valja …

[/quote]

Možda bi bilo bolje reć, iza leđa !!!!!!!!!

ajde,mogli bi koju više …!! baš me interesira

oče bit posla na ovim planiranim plinovodima? [cool]

... otišli su bikovi uzalud ...

Jel to neko danas pratio Lava, onaj nalog od 633 komada počeli su grickati, a uskoro su se pojavili još 100 + 200 komada, neko se trpa, moglo bi gore uskoro!

da, da..ja bas pratio…

nadam se da ce uskoro up..

ili je vec tolko pao da vise nemre padat…šala [cool]

kako je rekao kolega ides neko grcevito skuplja…al opet, da je netko htio jeftinije skupit mogao je srusit cijenu pa dokupit jeftinije..vjerojatno je to isprobano u prosloj korekciji u ovoj velikoj korekciji:) pa se vidlo da vise nema bas drhtavih rucica [thumbsup] na lavu..

al mislim da se nesto sprema

dvije poruke iznad sam pitao no bez odgovora dali ce bit kakvog posla sa plinofikacijom i izgradnjom planiranih dobavnih pravaca plina?

... otišli su bikovi uzalud ...

Evo jednog novog članka:

Vaš link

Ministarstvo Lavčeviću izdalo suglasnosti za gradnju objekata
Business.hr
12.06.2008 12:48

Lavčević d.d. dobio je od Ministarstva zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva niz suglasnosti za obavljanje djelatnosti građenja i izvođenja pojedinih radova na građevinama, objavljeno je danas na Zagrebačkoj burzi.

Lavčević i društva s kojima je povezan dobili su sve suglasnosti koji su tražili, i to na rok od pet godina.

Radi se o suglasnostima za započinjanje obavljanja djelatnosti građenja na građevinama II i IV stupnja zahtjevnosti, izvođenja pojedinih radova na građevinama skupine I, II, III i IV skupine zahtjevnosti i izvođenja manje složenih radova na građevinama I, II, III i IV skupine zahjevnosti, te ovlaštenje za voditelje manje složenih radova.

Konkretno – radi se o dužem popisu koji uključuje različite objekte od magistralinih cjevovoda do sportskih terena.

možda ova vijest objašnjava dosta jaku kupnju(za lvcv) i ne spusštanje cijene ovih tmurnih dana na tk-a :)…a netko je vijest znao i prije objave.. [thumbsup]

a vidim danas se spuštala i prodaja za što nikako ne nalazim valjanih razloga…neki misle da će prodajući jednu dionicu te ulazeći u drugu nesto postić..nebih se baš u potpunosti složio..jer kod nas ili sve raste ili neselektivno pada…
također, mislim da se stvara preveliki rizik jer kad krene dosta je i ovakova današnja vijest da podigne cjenovnu letvicu.

... otišli su bikovi uzalud ...

Montmontaža i sada još Lavćević dobije KONCESIJO O SUSTAVU ODVOJENOG SAKUPLJANJA ELEKTRIČKOG I ELEKTRONIČKOG ODPADA (e- odpada). Na forumu još nitko ne komentira, da je u cjeli Hrvatski u godini (od prosinca 2007 do danas) dana bilo prikupljeno 630 t odpada. A procenjuje se, da u HR nastaje 30.000-45.000 t odpada. To znači oko 6,67-10,11 kg/stanovnika. Zamislite si koliki jim je tu potencial dobitka.

Sa izdajo suglasnosti za gradnjo objekata, če se pozicija ovoga gađevinskega bisera samo utvrditi. Poslove koje dobije Montmontaža, če raditi na teritoriju Dalmacije u veliki mjeri sam Lavćević.
I to samo zbog tzv. LOGISTIČKIH STROŠKOVA, koji predstavljaju oko 30% končne cijene posla. Sa smanjenjem ovih stroškova možemo posledično dobiti višje dobitke na istem poslu.
Tu se ne radi samo u trenutni plinifikaciji (Bosiljevo – Split) nego i planirani plinifikaciji (Slavonski Brod-Ploče), i izgradnji plinskog skladišta. Pa, da ne zaboravimo djelatnosti na Omišu.

Trenutna cijena je rezultat globalnega burznog tržišta (zafustrirajoče za nas male ulagače). A kad se situacija promjene iz pesimizma u optimizam, mogli bi vidjeti ljepe rezine ove dionice. Zanju Nuič i Zubak zašto su dioničari ove tvrtke.

ah, sva sreća da se netko usudio kupiti jednu dionicu s prodaje te tako dovesti lvcv u plus od 1,51%

malo jadno, al dobro … [cool]

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close