LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svima!
Čitam Vas dugo,dugo.
Mislim da se ne trebate bojati za lava,jer doći će i njegovo vrime.
Kupovao sam ga na 1400 ,pa i jučer za 750 i kupovat ću ga kad god budem mogao.
Pozdrav[thumbsup]

Montmontaža ode gore,čini se da je ovo posljednji vlak za Lavčevića nakon današnje blokade!

brijem da neko prodaje montmontažu pa uskače u lava…[thumbsup]

I ja se slažem da bi Lavčević trebao odraditi rast koji su odradili i ostali građevinari!

Posluje s dobitkom i to dobrim.Samo da tržište cijelo krene, što je vrlo izvjesno zbog pozitivnih signala iz Amerike.Fed u srijedu objavljuje što će s kamatnom stopom a i biti će objavljeni podaci o BDP-u.
Osjeća se lagani optimizam koji bi mogao prijeću u pozitivnu euforiju.

Pa dobro di je Neno?
Dugo ga nema na ovoj temi.

U zadnjih godinu dana protrgovano 75.109-dionica u ukupnom iznosu od 86.385.502- kune ! Prosječna cijena trgovanja iznosi 1.150-kuna ![smiley][smiley]

i baš me to veseli[bye]
prosjek mi je takav da kad pogledam tablicu [angry] [angry]
ne bu dobro…[thumbsup]

Pa kad će to na zaslužene razine?


Pa kad će to na zaslužene razine?

a koje su to vama zaslužene razine koleega?

http://www.poslovni.hr/78379.aspx

... otišli su bikovi uzalud ...


početnik-5: ” Pa kad će to na zaslužene razine? ” a koje su to vama zaslužene razine koleega?

U zadnjih par mjeseci dosta dionica protrgovano je iznad 1.450-kuna , čak je zabilježena cijena na 1.586,99- kuna !
Uz ” malu napomenu ” : prvih 10-dioničara u zadnjih godinu dana nije bilo zainteresirano za prodaju ! Znači ciljana cijena je ” puno viša od navedenih trgovanja ” ![smiley][smiley]

Ima jedna nepobitna činjenica : kada se ” Lavčević ” trgovao na gornjim razinama i ” Montmontaža ” postizala je na tržištu puno , puno veću cijenu od trenutno dosegnutih razina ! [smiley][smiley]

New Report

Close