LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ću se vrlo brzo riješiti ove dionice, ko prvi da 900 kn prodajem. Postoji mnogo dionica koje će odraditi veći rast i u kraćem vremenu nego što će to biti LVCV.
Proći će dugo vremena dok se ovo ne vrati na razine 1300 kn što je za ovo izvješće kakvko smo imali prevelika cijena.
800-900 kn mislim da je trenutno realna cijena po ovim pokazateljima koje sada imaju.
P/E za cijenu od 800 kn je cca 30.


mislim da ću se vrlo brzo riješiti ove dionice, ko prvi da 900 kn prodajem. Postoji mnogo dionica koje će odraditi veći rast i u kraćem vremenu nego što će to biti LVCV.
Proći će dugo vremena dok se ovo ne vrati na razine 1300 kn što je za ovo izvješće kakvko smo imali prevelika cijena.
800-900 kn mislim da je trenutno realna cijena po ovim pokazateljima koje sada imaju.
P/E za cijenu od 800 kn je cca 30.

Ako si kupovao Lava zbog izvještaja onda si krivo napravio jer izvještaj nije tu bitan, bitno je ono što slijedi! Zato ga Šola i Zbuak drže, a ti nemoj ako ti se ne sviđa!


Ako si kupovao Lava zbog izvještaja onda si krivo napravio jer izvještaj nije tu bitan, bitno je ono što slijedi! Zato ga Šola i Zbuak drže, a ti nemoj ako ti se ne sviđa!
[/quote=ides]

a što to sljiedi i kada , ako je nešto dobro možda odustanem od prodaje

Nisam pratila, da li netko zna kolika je dividenda i s kojim danom moraš imati dionice? Hvala

prošle godine je bilo 12 kn a za ovu neznam niti znam datum


Nisam pratila, da li netko zna kolika je dividenda i s kojim danom moraš imati dionice? Hvala

Draga Misica!
Ako ljepo pogledaš (poslala link Bakicaaa jednu stran prije) u Narodne novine, ti piše:
http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18035obavijest0000186%2Ehtml

Beri tekst:
Članak 22. mijenja se i glasi:
Pravo na dividendu ima dioničar, koji na dan održavanja Glavne skupštine Društva, na kojoj je donijeta odluka o isplati dividende, bude upisan kao vlasnik dionica Društva u registru vrijednosnih papira kod Središnje depozitarne agencije.
Dividenda dospijeva za isplatu tridesetog da¬na, računajući od dana održavanja Glavne skupštine Društva na kojoj je donijeta odluka o isplati dividende.

Za ovo godino izgleda, da neče biti dividende, ali bi morali polako čuti što se dogodilo oko Omiša (možda????). Pisalo sve o tem na Slobodna Dalmacija (početak rada u 2008, vrijednost 60 mil EURU (možda i više), površine 80.000 m2)), da ne govorimo o ostalih poslova, koji su aktualni.

No nakom svega, nije samo Omiš toliko zanimiv, nego promjena statuta družbe LVCV (kojega čejo potvrditi na ovi skupštini).
Ako čovjek dobro bere med vrsticami dobije zanimive informacije, i posledično zarade.
Pa još čejo zameniti člana NO (ide van Vlado Žibrat, a ulazi Mirela Lisičar). John i Mirela su sada u NO LVCV i MMTZ – tu če biti zanimivo, kako i kada čemo vidjet rezultate u MMTZ (prošle godine smo to trebali čekati do studena).

Na kraju vidjet čemo koliko od svega ovoga imat čejo dioničari LVCV, i posledično MMTZ.

[thumbsup]

samo malo analize; za cijenu od 750 kn ispada slijedće:

P/E (za 12 mj.) 29,89
P/S (za 12 mj.) 0,90
P/Bv 1,70
P/ExP/Bv 50,74

Jel ima neko komentara na ovo čišćenje na Lavu po 650?

I ako je na forumu onaj koji svaki dan pri kraju trgovanja lupi po prodaji par komada da zadnja cijena bude viša, nek mi se javi na PM.

To su ovi kako bi ih preveli na hrvatski jezik ” granični krediti”- došla voda do ušiju! i danas ima skrivenih naloga na 640,00 kuna .netko je probao očistiti do 688,77 kuna ali nije uspio!


To su ovi kako bi ih preveli na hrvatski jezik ” granični krediti”- došla voda do ušiju! i danas ima skrivenih naloga na 640,00 kuna .netko je probao očistiti do 688,77 kuna ali nije uspio!

Ipak je očistio [thumbsup]

ovo je idealna prilika za dokup,naravno za one s lovom koja nije kreditnog porijekla.[smiley]

kod lavcevica postoji samo jedan problem i zove se LICENCA!

na dan kad dropulicka ukine pravilnik o licenciranju lavcevic se vraca iznad 1000 kuna[cool]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

New Report

Close