LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zna li netko kad ce izvjesce?

6-7 mj. (treba napraviti konsolidaciju)


cbw: ” zna li netko kad ce izvjesce? ” 6-7 mj. (treba napraviti konsolidaciju)

Nisam baš siguran, da če LVCV napraviti tako brzo konsiludirani.

Zašto tako mišlenje?
Sestava Uprave i NO je ostala ista.
To znači, da jim treba puuuuuuno vremena za konsiludirani fin. izvješče (krajni rok, da se napravi je 31.6.). No, posledično tom, če bit opet GS posle zakonskog roka (koji je do 30.9.) – SKRATKA UŽAS!!!!!!!!!!!!
U godini 2007 bila je to 19.listopada.

A u ovoj godini ne bi smilo biti drugačnije. Teško, da čejo se miselno promjeniti Ante (uprava), John, Vlado i Mate (svi člani NO). Osobno mislim, da nemajo pravog managerskog znanja (tako na strani Uprave, kao na strani NO), a nove managere ne zaposluju.

Što se tiče GS, opet če preči bez rijeći diskusije po bilo kojoj točci (samo hvalospjevi Uprave in NO).


macro: ” cbw: ” zna li netko kad ce izvjesce? ” 6-7 mj. (treba napraviti konsolidaciju) ” Nisam baš siguran, da če LVCV napraviti tako brzo konsiludirani. Zašto tako mišlenje? Sestava Uprave i NO je ostala ista. To znači, da jim treba puuuuuuno vremena za konsiludirani fin. izvješče (krajni rok, da se napravi je 31.6.). No, posledično tom, če bit opet GS posle zakonskog roka (koji je do 30.9.) – SKRATKA UŽAS!!!!!!!!!!!! U godini 2007 bila je to 19.listopada. A u ovoj godini ne bi smilo biti drugačnije. Teško, da čejo se miselno promjeniti Ante (uprava), John, Vlado i Mate (svi člani NO). Osobno mislim, da nemajo pravog managerskog znanja (tako na strani Uprave, kao na strani NO), a nove managere ne zaposluju. Što se tiče GS, opet če preči bez rijeći diskusije po bilo kojoj točci (samo hvalospjevi Uprave in NO).

LVCV ju mora napraviti prije obzirom da ulazi u konsolidaciju MMTZ koja zakonski mora istrčati do 30.09
še bomo videli

Šta se tiče managemmenta , kolega nažalost ste potpuno u pravu, samo što oni nisu toga sami svjesni, svim im je po smrtnom sl. Lisičara pala sjekira u med, jer su prije morali radit, a sada kako ko voli, a Amer nema veze ali zato samoljubivo uživa u situaciji u kojoj se je slijedom prilike našao (palo mu s neba)

Jel zna netko koliko ima na ovom skrivenom nalogu na 970.[bye]

izgleda da je danas popapan

Uf što me ova dionica ubila, padne s 1500 na 900. Treba to izdržati! Samo da počnu radit kod Omiša i biće to dobro[thumbsup]

ja cu je prodat na 1200


ja cu je prodat na 1200

Ja na 2000 [thumbsup]


Uf što me ova dionica ubila, padne s 1500 na 900. Treba to izdržati! Samo da počnu radit kod Omiša i biće to dobro[thumbsup]

A zamisli tek kak je ženi Ministra zdravstva (kupila na kredit)


ja cu je prodat na 1200

Nemoj, kockaj se malo dobro za adrenalin

evo jedna vijest o lavcevic inzenjeringu:

Lavčević inženjering očekuje 10 posto veće prihode i dobit

Za prošlu godinu kompanija očekuje prihode u visini od otprilike 275 milijuna kuna, što je oko 30 posto više nego u 2006.

Lavčević inženjering, tvrtka u sastavu splitskog građevinskog poslovnog sustava Lavčević d.d., ove godine očekuje rast prihoda i dobiti za 10 posto. “Ove godine očekujemo slične uvjere poslovanja kao i tijekom 2007. Unatoč najavama u medijima o zamahu inflacije, poskupljenju energenata i nama značajnih ulaznih sirovina kao što su cement ili građevinsko željezo, smatramo da se ipak ništa od navedenog neće u spektakularnim veličinama dogoditi u ovoj godini”, izjavio je Ivo Rako, direktor Lavčević inženjeringa.

Za prošlu godinu kompanija očekuje prihode u visini od otprilike 275 milijuna kuna, što je oko 30 posto više nego u 2006. Rashodi bi trebali iznositi 266,5 milijuna kuna ili 27 posto više.

Kompanija očekuje lanjsku dobit od 8,5 milijuna kuna, odnosno otprilike 70 posto višu u odnosu na 2006.
Kako ističe Rako, ove godine tvrtka će uložiti 10 milijuna eura u izgradnju poslovnog-stambenog objekta u Splitu, bruto površine od otprilike 6.500 četvornih metara. (Hina)

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/lavcevic-inzenjering-ocekuje-10-posto-vece-prihode-i-dobit
http://www.stockstacks.com/stock.cfm?did=lvcv


evo jedna vijest o lavcevic inzenjeringu: Lavčević inženjering očekuje 10 posto veće prihode i dobit Za prošlu godinu kompanija očekuje prihode u visini od otprilike 275 milijuna kuna, što je oko 30 posto više nego u 2006. Lavčević inženjering, tvrtka u sastavu splitskog građevinskog poslovnog sustava Lavčević d.d., ove godine očekuje rast prihoda i dobiti za 10 posto. “Ove godine očekujemo slične uvjere poslovanja kao i tijekom 2007. Unatoč najavama u medijima o zamahu inflacije, poskupljenju energenata i nama značajnih ulaznih sirovina kao što su cement ili građevinsko željezo, smatramo da se ipak ništa od navedenog neće u spektakularnim veličinama dogoditi u ovoj godini”, izjavio je Ivo Rako, direktor Lavčević inženjeringa. Za prošlu godinu kompanija očekuje prihode u visini od otprilike 275 milijuna kuna, što je oko 30 posto više nego u 2006. Rashodi bi trebali iznositi 266,5 milijuna kuna ili 27 posto više. Kompanija očekuje lanjsku dobit od 8,5 milijuna kuna, odnosno otprilike 70 posto višu u odnosu na 2006. Kako ističe Rako, ove godine tvrtka će uložiti 10 milijuna eura u izgradnju poslovnog-stambenog objekta u Splitu, bruto površine od otprilike 6.500 četvornih metara. (Hina) http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/lavcevic-inzenjering-ocekuje-10-posto-vece-prihode-i-dobit http://www.stockstacks.com/stock.cfm?did=lvcv

Da i ?????

pa kolega , jedino poslovanje koje mama Lavčević i izvodi za razliku od prošlih vremaean, je ono kroz kćer Lav.-Inženjering , koje je vlasnik 40%, pa ako znamo da će knjižiti konsolidirano adekvatno učešću u vlasništvu u Lav. inŽ. , valjda Vam je sve jasno.

New Report

Close