LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas nismo ni trgovali… nadamo se i boljim danima

Bolje da nismo, doći će vrijeme Lava!

Vaš link

iz članka…
Kreće rušenje pogona Adriavinila i gradnja hotelskog kompleksa….
…Nakon više od godinu i pol stigla je građevinska dozvola za rušenje objekata na mjestu bivšeg Adriavinila u Kaštelima gdje će niknuti turističko-ugostiteljski kompleks s marinom….
….Lavčević se sastoji od deset društava kćeri te zapošljava oko 800 radnika. Ostvaruje godišnji prihod od oko 650 milijuna kuna. Turizmom su se počeli baviti prije nekoliko godina, osnivanjem tvrtke Lavčević hotelijerstvo, koja se bavi isključivo ugostiteljstvom i hotelskim smještajem. Lavčević hotelijerstvo već posjeduje turističko naselje u Milni na Braču, te hotel Dujam u Splitu. Osim u Kaštel Sućurcu, gradi hotel i u Omišu..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kreće rušenje pogona Adriavinila i gradnja hotelskog kompleksa….

a reakcija tržišta nikakva

Danas nećemo trgovati sa LVCV?
Samo da se podsjetimo LVCV je bio na cca 1585kn a sad je 1190 ili ti ga – 25%

Ludilo zar ne?[shocked]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Vaš link iz članka… Kreće rušenje pogona Adriavinila i gradnja hotelskog kompleksa…. …Nakon više od godinu i pol stigla je građevinska dozvola za rušenje objekata na mjestu bivšeg Adriavinila u Kaštelima gdje će niknuti turističko-ugostiteljski kompleks s marinom…. ….Lavčević se sastoji od deset društava kćeri te zapošljava oko 800 radnika. Ostvaruje godišnji prihod od oko 650 milijuna kuna. Turizmom su se počeli baviti prije nekoliko godina, osnivanjem tvrtke Lavčević hotelijerstvo, koja se bavi isključivo ugostiteljstvom i hotelskim smještajem. Lavčević hotelijerstvo već posjeduje turističko naselje u Milni na Braču, te hotel Dujam u Splitu. Osim u Kaštel Sućurcu, gradi hotel i u Omišu..

U Milni ne posjeduje više, prodano prije 4 godine, moli ažurirajte podatke i ne širite dezinformacije, prije pisanja provjerite


Danas nećemo trgovati sa LVCV?
Samo da se podsjetimo LVCV je bio na cca 1585kn a sad je 1190 ili ti ga – 25%

Ludilo zar ne?[shocked]

Nitko neće da prodaje po ovim cijenama a cash-a nema da se može kupiti… već su se istrošile zalihe na korekciji
u 1.mjesecu i sve je već utrošeno!
Ostaju veliki ulagači ali oni su suzdržani ili imaju pametnijeg posla od Lavčevića![shocked]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Čekaju ( mislim na velike ulagače i fondove) da mali ulagači snize cijenu kao danas i onda sutra pokupe hametice sve do blokade i onda nakon 2 sata mirovanja opet svo do 1350-1400 kuna!


Čekaju ( mislim na velike ulagače i fondove) da mali ulagači snize cijenu kao danas i onda sutra pokupe hametice sve do blokade i onda nakon 2 sata mirovanja opet svo do 1350-1400 kuna!

Možda si u pravu ali ova monotonija i slabo trgovanje je već dugo vremena! Danas ima prometa i to svi koji su prodavali jer cijena već dugo klizi doli na malim prometima—slaba je kupnja…[shocked]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Top bid CIJENA KOLIČINA
1.100,00 2
1.000,01 5
900,00 20
850,00 15
714,00 15
713,01 47
101,00 8

[lol] [lol]
mozda cijena i padne na 101 kn, ali 8 komada … [lol]

imam osječaj kao da se sve ruši na ovoj dionici, bili smo na 1500, a danas stoji nalog 900 . da ne povjeruješ do kada će ići ovo ovako prema dole???


imam osječaj kao da se sve ruši na ovoj dionici, bili smo na 1500, a danas stoji nalog 900 . da ne povjeruješ do kada će ići ovo ovako prema dole???

PA 800 KN je realna cijena po mojim kalkulacijama

New Report

Close