LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neno rokni info. Ja ne smijem, dobit ću otkaz!

Men don't care what's on TV. They only care what else is on TV.


Cijena pomalo ide gore samo sumnjam da ce biti kakvih znacajnih dogadjaja prije nego se objavi pocetak radova u Omisu… Je li tko zna kakav rok do kada bi trebali poceti?[yawn]
Triklop: ” Ja nisam uspio iskopat al možda neno zna nešto više ” Nešto sam iz privatnih izvora čuo da se šuška o tome ali te informacije nisam do kraja provjerio pa ih iz tih razloga neću niti objavit! [cool] Pošto cijena neprimjetno klizi prema gore, shvatio sam da su te informacije saznali i drugi…
[/quote]
I o čem se radi rokni… da znamo

Evo ako netko traži posao u struci [wink]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Da ne govorimo neke nesluzbene informacije, kolega Burzomlat je dao vec djelomicne odgovore sa izjavom: EVO AKO NETKO TRAZI POSAO U STRUCI…[proud]

neko juče stavio na prodaju 200 komada u kompletu, očito štopanje cene[undecid]

ali nabrojila se kupnja iznad 1390, ko to krene…[thumbsup]

Što mislite zašto jedan svaki dan nadokupljuje a to nisam ja…..???

Da li je bila uplata dividende, neznam da li imam pravo na nju jer sam dionicu prodao 12.1o. Može li mi netko reći da li je 7.12. sjela dividenda na račune. Hvala.

ja još ništa nevidim na svom tekućem računu u ZABI !

Ni meni također još ništa nije stiglo (tekući u PBZu).

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa


Ni meni također još ništa nije stiglo (tekući u PBZu).

A, možda nema love za isplatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niti meni…:(

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close