LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas +8,17%
koliko vidim kupnja je slabašna do cca. 1500!
Moglo bi bit zanimljivo ovih dana…

Kupnja je slabašna ali pretpostavljam da si mislio na prodaju, a ona je dosta jaka i to ispod 1400 kn

Bilo kako bilo,dan je dobro završio [smiley2]

Lavići malo čeprkaju ,dok lav i lavica spavaju iako je već 5 do 12!

SD
Cijena je 370 kuna

•• “Gljive” postavlja tvrtka ‘Point-ST’, koncesionar Grada za opremanje izvankolničkih površina, po planu Odjela. Inicijativu, osim Odjela, može pokrenuti policija, ali i sami građani. Cijena jedne polukugle koje izrađuje “Lavčević” stoji približno 370 kuna, a broj postavljenih na splitskim ulicama nije poznat.

ako oče sa time napravit red u Splitu bit če to miljunski posao
[smiley]

Sudeći po prodaji napokon nestali drhtavi što je i više nego dobro [thumbsup][smiley]

Da li će bit isplata dividende za ovu dionicu, i tko ima pravo na nju.


Da li će bit isplata dividende za ovu dionicu, i tko ima pravo na nju.

7,12,2007
je isplata dividende.
12 kn/kom

imaš to sve na www. sda. hr —- korporativne akcije…[thumbsup]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Po ovo što se danas vidi mogli bi preko 1400 kn[smiley]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

ako se pojača kupnja i mogli bi samo da ne bude još sitnih akrobata

Cijena pomalo ide gore samo sumnjam da ce biti kakvih znacajnih dogadjaja prije nego se objavi pocetak radova u Omisu… Je li tko zna kakav rok do kada bi trebali poceti?[yawn]

Ja nisam uspio iskopat al možda neno zna nešto više


Cijena pomalo ide gore samo sumnjam da ce biti kakvih znacajnih dogadjaja prije nego se objavi pocetak radova u Omisu… Je li tko zna kakav rok do kada bi trebali poceti?[yawn]


Ja nisam uspio iskopat al možda neno zna nešto više

Nešto sam iz privatnih izvora čuo da se šuška o tome ali te informacije nisam do kraja provjerio pa ih iz tih razloga neću niti objavit! [cool]

Pošto cijena neprimjetno klizi prema gore, shvatio sam da su te informacije saznali i drugi…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

New Report

Close