LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da je bar živo na drugu stranu ![smiley16]

... otišli su bikovi uzalud ...

Mislim da je prošla baba s kolačima, ovaj je iskrco 500 kom. Ko je jamio, jamio je. Možda još neko zaluta s par komada![smiley2]

cjenim ovakve muske iskrcaje.
za razliku od dugotrajnog ubijanja cijene cim malo poraste kao na nekim drugim dionicama.

samo se nadam da ovo nije bio prvi u nizu “paketica” od 500 kom

[smiley2]


Mislim da je prošla baba s kolačima, ovaj je iskrco 500 kom. Ko je jamio, jamio je. Možda još neko zaluta s par komada![smiley2]

Samim time ja veselo trljam ruke zato jer sam se podebljao sa LVCV po fakat niskoj cijeni!
nevjerojatno da ima takvih bisera koji danas polupaju po kupnji a već za nekoliko dan mogu isto to prodat za cca 10% većoj cijeni!
Predpostavljam da je to netko prodao koji je u stisci a ima veze sa margin kreditom!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Može biti da je i tako! A, možda i nije baš tako!!! (čitati ono između redaka)
Da to se zove j… jedan drugog sa malim količinama , dok mONTMONTAŽA drži cca 73%
Ne kužim . Šta između redaka i gdje to piše???????

….davno, davno bješe to. I ne baš tako davno, prije godinu dan. LAV se vrti oko 450 laganih kunica, ja ga kupim po prvi put. Krenu LAV nizbrdo, ja ga kupim na 400. Ode LAV na 361, ko da je juče bilo, ja ga kupim i na 361. Ni LAV više nije LAV, ni lavić od LAVa! Ode lavić na 320-nemam kud-satra čovk. Gazi!
Kažem sebi-K U P U J!!! Kupio!
Kad već gazi, neka gazi, ja mu se da prostiš nagu…! Ni okreno se nisam, opali po meni muški. Na 306. STAO! Bilo mu taj dan zadnje, vidi čovk ima i gorih od njega! Valjda ga bi sramota niže gonit.
Prijatelju nije bajka! I tada je mONTMONTAŽA imala istih cca 73% .

Pa ti ljepoto nemoj čitat između redaka!

Lav se danas odlično drži za razliku od mnogih

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


dudo mag: ” Može biti da je i tako! A, možda i nije baš tako!!! (čitati ono između redaka) Da to se zove j… jedan drugog sa malim količinama , dok mONTMONTAŽA drži cca 73% Ne kužim . Šta između redaka i gdje to piše??????? ” ….davno, davno bješe to. I ne baš tako davno, prije godinu dan. LAV se vrti oko 450 laganih kunica, ja ga kupim po prvi put. Krenu LAV nizbrdo, ja ga kupim na 400. Ode LAV na 361, ko da je juče bilo, ja ga kupim i na 361. Ni LAV više nije LAV, ni lavić od LAVa! Ode lavić na 320-nemam kud-satra čovk. Gazi! Kažem sebi-K U P U J!!! Kupio! Kad već gazi, neka gazi, ja mu se da prostiš nagu…! Ni okreno se nisam, opali po meni muški. Na 306. STAO! Bilo mu taj dan zadnje, vidi čovk ima i gorih od njega! Valjda ga bi sramota niže gonit. Prijatelju nije bajka! I tada je mONTMONTAŽA imala istih cca 73% . Pa ti ljepoto nemoj čitat između redaka!

Poštovani kolega, još uvijek nism soreman čitati između redova, ovo stvarno nije područje za to, očito da ste zalutali iz politike u burzovno poslovanje, čak što više dozvoljavam da ne znam masu stvari zato molim za detaljno pojašnjenje razloga ; ZBOG ČEGA TOLIKO VJERUJETE U LVCV. ?????. Hvala

Ovo pitanje nije provokacija već želja da se dođe do kompetentne informacije kako bih i ja mogao ući, do sad me još niste svojim argumentima niste uspjeli dovoljno uvijeriti da će moja iev. investicija biti i isolatljiva u dogledno vrijeme. Osim ako neću slijepo vjerovati u tu Vašu “moralo bi jednom”
Zahvaljujem na razumijevanju.

dudo mag:
” do sad me još niste svojim argumentima niste uspjeli dovoljno uvijeriti da će moja iev. investicija biti i isolatljiva u dogledno vrijeme

Kolega macro zar stvarno želite da vas ljudi uvjeravaju?nije svrha ovog foruma uvjeravanje,konačna odluka leži na vama a vi slobodno donesite sud da vam se ne isplati ulaziti u ovu dionicu i okrenite se prema onim za koje mislite da su profitabilne:sumnjam da će itko od kolega na ovom topicu plakati što vas nije uspio “nagovoriti”.[smiley1]


Poštovani kolega, još uvijek nism soreman čitati između redova, ovo stvarno nije područje za to, očito da ste zalutali iz politike u burzovno poslovanje, čak što više dozvoljavam da ne znam masu stvari zato molim za detaljno pojašnjenje razloga ; ZBOG ČEGA TOLIKO VJERUJETE U LVCV. ?????. Hvala Ovo pitanje nije provokacija već želja da se dođe do kompetentne informacije kako bih i ja mogao ući, do sad me još niste svojim argumentima niste uspjeli dovoljno uvijeriti da će moja iev. investicija biti i isolatljiva u dogledno vrijeme. Osim ako neću slijepo vjerovati u tu Vašu “moralo bi jednom” Zahvaljujem na razumijevanju.

Poštovani, nije mi bila namjera, niti najmanje, uvjeravati Vas ili kojim slučajem nagovarati na kupnju ove dionice, ne nalazim doista potrebu za to, ali bila je to priča od prije godinu dana. Ja sam je kupovao tada a i kasnije na mnogo višim razinama, što ni u kom slučaju ne znači da mi je to pametno i da ću sigurno profitirati. Do sada mi je to dionica od koje sam imao najviše koristi. Imam i drugih koje čekaju u redu!
HT jedna od njih.
HT sam kupovao po IPO, još na 380 ali i na 360. Sljedeći tjedan može ići na 400-450 ali može i spod 300. Tko to zna? Odluka o kupnji isključivo na nama. Rizik-profit. To su dionice. Odavno sam u tome i zadovoljan sam svojim učinkom. I više od toga!
U politici nisam nikad bio, niti me zanima i budite sigurni da nisam zalutao na ove prostore. Pišem kao i mnogi drugi da ubijem vrijeme ali i da razmjenim mišljenje.
U Lavčević vjerujem i gotovo sam siguran da će biti – “H I T DIONICA”!!!
Vama ništa ne savjetuje. Lijep pozdrav.


macro: ” Poštovani kolega, još uvijek nism soreman čitati između redova, ovo stvarno nije područje za to, očito da ste zalutali iz politike u burzovno poslovanje, čak što više dozvoljavam da ne znam masu stvari zato molim za detaljno pojašnjenje razloga ; ZBOG ČEGA TOLIKO VJERUJETE U LVCV. ?????. Hvala Ovo pitanje nije provokacija već želja da se dođe do kompetentne informacije kako bih i ja mogao ući, do sad me još niste svojim argumentima niste uspjeli dovoljno uvijeriti da će moja iev. investicija biti i isolatljiva u dogledno vrijeme. Osim ako neću slijepo vjerovati u tu Vašu “moralo bi jednom” Zahvaljujem na razumijevanju. ” Poštovani, nije mi bila namjera, niti najmanje, uvjeravati Vas ili kojim slučajem nagovarati na kupnju ove dionice, ne nalazim doista potrebu za to, ali bila je to priča od prije godinu dana. Ja sam je kupovao tada a i kasnije na mnogo višim razinama, što ni u kom slučaju ne znači da mi je to pametno i da ću sigurno profitirati. Do sada mi je to dionica od koje sam imao najviše koristi. Imam i drugih koje čekaju u redu! HT jedna od njih. HT sam kupovao po IPO, još na 380 ali i na 360. Sljedeći tjedan može ići na 400-450 ali može i spod 300. Tko to zna? Odluka o kupnji isključivo na nama. Rizik-profit. To su dionice. Odavno sam u tome i zadovoljan sam svojim učinkom. I više od toga! U politici nisam nikad bio, niti me zanima i budite sigurni da nisam zalutao na ove prostore. Pišem kao i mnogi drugi da ubijem vrijeme ali i da razmjenim mišljenje. U Lavčević vjerujem i gotovo sam siguran da će biti – “H I T DIONICA”!!! Vama ništa ne savjetuje. Lijep pozdrav.

Poštovani kolega, nisam niti tražio savjet već veču argumentaciju od one već otrcane “LVCV je najpodcjenjenija građevinskafirma ” i ništa više, a zašto je to tako zbog čega itd.????? nitko ne navodi.

U želji za više informacija Vas pitam ,a ne da bi potcijenjivao i vrijeđao bilo koga, bože mili ovo je samo forum.
Također lijpi pozdrav.


macro: ” dudo mag: ” do sad me još niste svojim argumentima niste uspjeli dovoljno uvijeriti da će moja iev. investicija biti i isolatljiva u dogledno vrijeme ” Kolega macro zar stvarno želite da vas ljudi uvjeravaju?nije svrha ovog foruma uvjeravanje,konačna odluka leži na vama a vi slobodno donesite sud da vam se ne isplati ulaziti u ovu dionicu i okrenite se prema onim za koje mislite da su profitabilne:sumnjam da će itko od kolega na ovom topicu plakati što vas nije uspio “nagovoriti”.[smiley1]

Oprostite dragi kolega, potpuno krivo shvačeno, i ja isto tako mislim da forum nije mjesto gdje ću naći uputu u što uložiti ,a li da mogu prikupiti neku od informacija za koju neznam da

Evo ga macro, pogledaj parametar P/Bv kod građevinaca, a dalje prouči malo sam. [smiley2]

New Report

Close