LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eto navuku me da pišem na Belju iako te dionice nemam …

Dakle, evo sad i na forumu.. Članovi Udruge su već dobili info o rješenju VTS-a!

VTS je uvažio žalbu na prekid postupka do odluke US. Rješenjem se nalaže sudu da nastavi postupak. Još važnije je što je VTS u obrazloženju napisao da sud nije ovlašten ocijenjivati ispravnost i zakonitost hanfinog rješenja tj nastanak obveze već donjeti presudu uzimajući u obzir da je isto rješenje konačno i izvršno!!
Nema više nikakvih opravdanih razloga za otezanjem, sud će morati donjeti prvu presudu!


Kome ovo nije jasno neka se ne bavi ulaganjima.
Usput budi rečeno, moj dragi grad je u bankrotu, valjda će uskočiti državni proračun…
[/quote]
Na to pitanje je već odgovoreno-postoje dionice LRH koje se mogu prodati u slučaju namirenja.
A ako to neće biti dosta ide se dalje … vjeruj mi općina ne može samo tako nestati. Vrijedi ona puno puno više nego je LRH dug.

Ma mislio sam žicat Dujmića da da neku paru za osnovnu školu u Voloskom, klupe su im užas:).

A za otkup dionica i podmirenje zateznih kamata se ne bojim.

Kamelija, simbol Opatije!

pitanje ako smijene antu dali mogu povući rešenja kako je napisano u
večernjaku onda mogu povući i naše rešenje


pitanje ako smijene antu dali mogu povući rešenja kako je napisano u
večernjaku onda mogu povući i naše rešenje

ne vjerujte svemu što piše u novinama
osim kad ja dajem izjave ispred Udruge :))

mislim da se ante zamjerio todi a to ni dobro hipotetski dali je to ipak
moguće

samodol je neki dan dobi veliku podršku saborskog odbora za financije, preko marića, čitaj HDZa. Između ostalog su ga naveli ostale institucije rade kao Hanfa danas nebi imali 300.000 nezaposlenih, da se goli i bosi bore za naionalne interese i poštivanje zakona itd…

Vaš link

Ovo što piše po novinama je akcija nekog kome se zamjerio (a ima ih) Nemam razloga braniti Samodola ali čak i nama na LRH vrlo neprihvatljiva odluka o odobravanju ponude SNHO je sa stručne strane odrađena iznenađujuće dobro za jednu državnu instituciju (rekao bi da su svi papiri koji izađu iz hanfe na visini) To što se nama nije svidio rezultat iste koji je utvrdio da je država "poklonila" LRH i da je suprotno bajkama o 1,8 milijardi duga Hanfa utvrdila da se radi o puno manjem iznosu i samim time da je ponuda SNHO ok je druga stvar.
Pogledajte samo vrlu ekspertizu i kako je ona napravljena. Nepismeno, netočno i nejasno, a to je HFP naručio i platio i bila je temelj za sporazum HFP-u i vladi..

No naše je rješenje sigurno i nadam se da će uskoro biti potvrđeno i od US iako nam to uopće više ne treba. Sad treba tehnički završiti ovo što smo pokrenuli

Nego vidim da me više citiraju na Belju nego na LRH ali cijene na burzi pokazuju da se ne vjeruje pravosuđu i zakonima? Ili će biti da smo svi kupili što smo mislili i nema novaca za više?

Na LRH smo vrlo blizu prvostupanjskoj presudi, uprava najvljuje jako dobre rezultate, predviđaju se velika ulaganja, a postoji i mogučnost da SNHO mora ponoviti ponudu po 30% većoj cijeni… A dionica ni makac
No nije drugačije ni na nekim drugim koje pratim, npr HTPK, natječaj se završava za par dana, javno je objavljeno da imaju ponudu na stolu..200 kuna keša po dionici uskoro stiže, book će skočiti na preko 300 kuna a dionica je na +10% od ATL
itd..
Nema druge nego da Agrokor ubaci 900 mil sviježeg kapitala, a mogla bi i Opatija malo pripomoći

p.s.
taman sam spominjao i arenu ali se pojavio neki kupac 🙂

sve štima dražene, ali stavi se u poziciju da nisi u LRH. Bi li išao sada u kupovinu pred novu krizu koju najavljuju, imajući u vidu da se tu ipak radi o Ostoji koji nama malima može jako nauditi kad poželi, ili bi radije išao na sigurniju varijantu dionica koje su lako unovčive za slučaj veće krize….naši ulagači jako su se opekli i više nitko ne želi ozbiljno ulagati u ništa dok kriza ne prođe. Uostalom, netko se igra s dionicom. Kupuje po 1700 onda tjera na 2000 pa onda opet spušta i tako već dulje vrijeme, što me posebno iritira, ali svak se snalazi kako zna i umije. Ja se nekako ipak nadam razumu u Dujmića pa da će sa SNHO-om iznaći neko rješenje za nas jer mi smo im prevelik uteg oko vrata. Ne mogu ništa raditi, mi smo uvijek za vratom. Zato nam ne preostaje ništa drugo doli nadanje ili tužba, koju se još uvijek nadam izbjeći.

...povijest se ponavlja...

Što komentirati, kad ne vjerujem našem sudstvu jer je poznato po ekstremno dugom sudovanju i utjecajima "sa strane", a ni darove ne odbijaju 😉 Vjerujem da ćemo na kraju dobiti što tražimo, samo je pitanje kad, pa je riziko ulagati naročito pred vrlo vjerojatnu veliku drugu krizu s tko zna kakvim posljedicama. Ako se ta druga kriza ostvari dobro je imati keš, a ako se ne ostvari, a hebiga, može se reći da je izgubljeno što nije zarađeno, a opet i nije.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

al nam je optimizam dugo trajao [yawn]

nego kolega @funky, jeste li imali ročište na sudu

joj guzda valjda bi se na zse u objavila vjest da je
donešena presuda na vts u rijeci što bi
bitno promijenilo stvar ovako čeka


al nam je optimizam dugo trajao [yawn]

nego kolega @funky, jeste li imali ročište na sudu

Nece biti objave na zse..

New Report

Close