LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


je pa je na prodaju stavio 30kom
budimo kolege

Netko iz Grada Opatije je podijelio jedinica svima nama koji smo na strani LRH-očita nervoza!

[/quote]
I jesmo kolege.
Ali zaboga ovo sto sam ja napisao ima veze samo s ovim majstorom kaj nam dijeli jedinice. A ovaj kaj prodaje 30 kom nije ta priča … ili sam nešto krivo razumio?
[bye]

BTW, izgleda da je nestao!?
[cool]



Preuzimanja su u modi ovih dana 🙂
Mogla bi se sada zbog Belja i upaljenih reflektora ubrzati stvar i po pitanju LRH
TS ionako više nema argumenata da ne donese presudu, ne može više čekati US, dakle vrijeme je da dobijemo i prvu presudu. Držimo palčeve kolegi koji je sljedeći tjedan na sudu [thumbsup]

rekao bih prije da se stvara takav pritisak na zakonodavca da izmijeni zakon i amnestira sva ova silna preuzimanja koja se ne provode…slično kao što je bilo s bespravnom gradnjom: prkosiš svima, razjebeš priobalje, susjede, trajno uništiš prostor i nikome ništa – platiš simboličnu kaznu i sve ti ozakone! hrvatska – pravna država [bye]
[/quote]
Zanimljivo je da Vaš post ima 75% a sugerira pravnu anarhiju. Ako nekom to ne pogoduje onda smo to mi mali ulagači na burzi, koji se jedino iza zakona možemo pokrivati jer nemamo drugu mogućnost!
Ne kuzim tko vam je dao tako visoke ocjene!? Vjerojatno netko koem pravna anarhija i strah od neizvjesnosti odgovara…a tko bi to bio ostavljam na ocijenu društvu na forumu.

funky nisam te prozvao zbog dizanja cijene
samo mi je nelogično da se ekipa iz
grada druži sa nama selakima
ma problem je taj sa 30kom da je uređeno tržište cijena nebi ni pala
ispod 2050 jer je to pad od 10% na ponudu po mom je trebala ostat
na 2250 čak i malo naprijed imam dugo ovu ružu samo čekam da procvijeta
i još nešto jučer sam bio sa facom sa burze i rekel mi je…..
ovo budem privatom porukom



je pa je na prodaju stavio 30kom
budimo kolege

Netko iz Grada Opatije je podijelio jedinica svima nama koji smo na strani LRH-očita nervoza!

[/quote]
I jesmo kolege.
Ali zaboga ovo sto sam ja napisao ima veze samo s ovim majstorom kaj nam dijeli jedinice. A ovaj kaj prodaje 30 kom nije ta priča … ili sam nešto krivo razumio?
[bye]

BTW, izgleda da je nestao!?
[cool]
[/quote]


Netko iz Grada Opatije je podijelio jedinica svima nama koji smo na strani LRH-očita nervoza!

Pa ništa drugo im više ni ne preostaje..
Sad je jasno da je pitanje vremena kad će prva presuda u korist dioničara .. Volio bi da bude prije Samodolovog izvješća u Saboru, malo smo knap..

kad gospon samodol ima izlaganje ovo sa knap vremenom
uskom slučaju igra

Ima dnevni red na stranicama sabora ali ja nisam uspio shvatiti kad šta ide..
Ma to bi bilo zgodno samo da nas opet malo spominju u saboru, ali nije presudno za nas slučaj. Sad je samo potrebno da sud odradi svoj posao do kraja, ne postoji vise ni jedan razlog da se ne donese presuda.. Da je opatija samo malo poduzetnija sad bi me vec zvali na rucak, tovili skampima i molili da vas nagovorim na neku nagodbu 😉


Ima dnevni red na stranicama sabora ali ja nisam uspio shvatiti kad šta ide..
Ma to bi bilo zgodno samo da nas opet malo spominju u saboru, ali nije presudno za nas slučaj. Sad je samo potrebno da sud odradi svoj posao do kraja, ne postoji vise ni jedan razlog da se ne donese presuda.. Da je opatija samo malo poduzetnija sad bi me vec zvali na rucak, tovili skampima i molili da vas nagovorim na neku nagodbu 😉


Sve ima svoju cijenu i svak’ ima svoju cijenu.
Stalna na ovom svijetu, samo mijena jest!
[cool]

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

evo kako su prošle dosadašnje presude US u vezi preuzimanja, kućica LRH je još prazna, a biti će i ona kao i ostale…. [wink]

Tako je, kolega.
Izvrsna tablica, sve se lijepo vidi!


http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

evo kako su prošle dosadašnje presude US u vezi preuzimanja, kućica LRH je još prazna, a biti će i ona kao i ostale…. [wink]

Kamelija, simbol Opatije!


http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

evo kako su prošle dosadašnje presude US u vezi preuzimanja, kućica LRH je još prazna, a biti će i ona kao i ostale…. [wink]

Jel’ popunjena kućica nešto promijenila kod ostalih? Pitanje je sarkastično, ali možda ipak netko ima pozitivna iskustva…



http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

evo kako su prošle dosadašnje presude US u vezi preuzimanja, kućica LRH je još prazna, a biti će i ona kao i ostale…. [wink]

Jel’ popunjena kućica nešto promijenila kod ostalih? Pitanje je sarkastično, ali možda ipak netko ima pozitivna iskustva…
[/quote]

Pitanje je dobro…

No ovdje se radi o puno zanimljivijoj situaciji..

Prvo Opatija nije većinski vlasnik i nema LRH pod kontrolom dakle ne može npr isisati imovinu i baciti firmu u dubiozu, kontrolirati je preko tihih partnera itd…

Drugo, nekako mislim da je puno lakše dobiti spor protiv Opatije nego protiv npr Agrokora.. Političari uglavnom biraju taktiku ne činjenja jer tako manje mogu pogriješiti. Lakše im je reci npr da su izgubili sud nego da su sklopili i povoljniju nagodbu ali u kojoj ipak priznaju greške jer je to politička "smrt" a za izgubljeni spor optuziti će prethodnog gradonačelnika i vlast koji je potpisao sporazum i braniti se da su učinili sve ali da je sud presudio i sad je to tako.. Nadalje od grada se je ipak lakše naplatiti nego od neke osobe ili sumnjive firme

za nas odluke upravnog suda nemaju nikakvu važnost. one samo pokazuju obvezniku davanja ponude da je rješenje hanfe bilo zakonito i ispravno. za nas je najbitnije da opatija da ponudu jer u protivnom mora se ići s tužbom na trgovački sud u rijeci.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close