LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iskreno izašao bi na 3200 ako neko hoće u pitanju je veća količina
10%na keš popust
može na privatnu poruku

Liburnia Riviera Hoteli ulažu 3,7 milijuna kuna do proljeća 2012.

http://www.seebiz.eu/liburnia-riviera-hoteli-ulazu-37-milijuna-kuna-do-proljeca-2012/ar-14964/

joj pretrgli se pa to nije ni za dvoranu dovoljno nema pinke
slijedi prodaja samo za koliko

što mislite da će prodaja bit transparentan!

Pod jedan nije 250 kuna za baciti ja sam tako jer jedan dio dionica morao prodati u ponudi tako da bi mi taj novac sad bas dobro došao iako nije bila bas neka matematika to tada prodati ali budući sam imao margin morao sam to napraviti.. Vratio sam dio dionica na ovim razinama oko 1700 no s obzirom na situaciju na sudu sad me ne zanima ponuda po 2500..

Zatezne kamate za ovu godinu su 1300 kuna po dionici, a za one koji je imaju od 2007 tj nastanka obveze kamate su 4270 kuna po dionici.
Evo kad se gradski političari petljaju u dionice, umjesto da im 25% dionica donosi neku dobit, niti imaju utjecaj na firmu, niti novce nego samo ogromne troškove

Progutao mi iPad dio posta 😉

Dakle nije imalo smisla prodati u ponudi pa dokupljivati jer se puno vise gubi na kamati, jer je zatezna samo za ovu godinu 775 kuna a moglo se kroz dokup uhvatiti maximum 500-600 kuna

No vidjet ćemo kako će sud tretirati kamatu, bilo je slučajeva u kojima je dosuđena kamata od dana nastanka obveze bez obzira na datum stjecanja

Inače zatezna kamata je po godinama po dionici:

2007: 293 kn
2008: 1064 kn
2009: 1061 kn
2010: 1061 kn
2011 do sada: 775 kn

Ja isto mislim da 250kn nije malo, pogotovo za nas koji smo imali preko 10 komada. I ukoliko hanfa utvrdi da je ponuda trebala ići po 2500kn, smatrat ću se debelo izigranim od nje.

Znači da bolje da ne utvrdi? Pa kako bi ona znala za prodaju dionica povezane osobe, to je kao i ovo na Dalekovodu. Hanfa nije to mogla znati…

I ja sam nažalost dio dionica prilikom ponude prodao na burzi jer me je više koštala kamata na marginu da cekam isplatu i tu sam se zeznio, ali eto imam sad priliku to nadoknaditi 🙂

Naravno da je bolje da utvrde i da kazne odgovorne za ovakve propuste. Samo eto sad ide ponuda za hrdh koju je hanfa odobrila. Dali će ta ponuda biti regularna i za 6mj ili 6god?

Evo baš je ovih dana na saboru izvješće Hanfe (prošle godine su nas spominjali a kako se stvari razvijaju mogli bi i ove :))) )
Hoću reći da Hanfa svoj posao odrađuje ali zapinje na drugim institucijama. Upravni sud je slamka za koju se hvataju svi kojima Hanfa utvrdi nepravilnosti a to se onda ćeka preko 3 godine a do tada se svašta može promijeniti. Da ne govorim da trgovački i prekršajni sudovi razvlaće sporove i čekaju US koji uopće nebi trebali čekati

ma ako je hanfino rešenje izvršno nekontam kakve ima veze odugovlačenje
zašto se ne pritisne upravni sud i gotovo u 2 mijeseca argumente na stol
i koko koji mili moji


ma ako je hanfino rešenje izvršno nekontam kakve ima veze odugovlačenje
zašto se ne pritisne upravni sud i gotovo u 2 mijeseca argumente na stol
i koko koji mili moji

Ovo sve vrijedi za nas male … recimo kada trebaš platiti stanarinu, vodu ili RTV pristojbu.
Tada je slijed upravo kako si naveo!

New Report

Close