LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolege, oni koji su pokrenuli tužbu ( a znam da neki od vas koji ovdje pišu jesu) kontaktirajte svoje odvjetnike o novostima po pitanju odluke upravnog i VTS-a 😉

Onda, o čemu se radi?
[/quote]
zar nisi u udruzi dioničara LRH….?

brzo se učlani… [wink]




Kolege, oni koji su pokrenuli tužbu ( a znam da neki od vas koji ovdje pišu jesu) kontaktirajte svoje odvjetnike o novostima po pitanju odluke upravnog i VTS-a 😉

Onda, o čemu se radi?
[/quote]
zar nisi u udruzi dioničara LRH….?

brzo se učlani… [wink]
[/quote]
I uplati cca 2-3 Kn po dionici kao članarinu!

vidi sn da nije možda uskok na vidiku dali je moguće

da sn da ponudu iznad 6


vidi sn da nije možda uskok na vidiku dali je moguće

da sn da ponudu iznad 6

moguće je i da vanzemaljci dođu sutra na zemlju i pokore nas. eto- mogućnost za ovo tvoje i ovo moje je podjednaka.zašto bi dao ponudu kad zakon kaže da ne mora? moramo biti strpljivi pa ćemo dočekati pravdu.

...povijest se ponavlja...

ma možeš mislit što nije priča granić-ostoja-čo-duvnjak-dujmić
istnita ako se ina radila ispod stola što je tek sa ovim mračnim privatizacijama

meni bi najviše odgovaralo transparentno na tržište paako vrijedi 2milje dvije
iako je realna procjena 3800 normalno na stanju na tržištu

jedna od rijetkih danas koja je u plusu….

Čitam malo ovu odluku HANFE o dalekovodu.. Tu su stvari stvarno bile zamrsene pa su donijeli odluku da se radilo o zajedničkom djelovanju, meni se čini da je na LRH situacija puno jednostavnija i ocitija. Sad ih optužuju da su zakasnjelo reagirali i da donose odluku nakon 6 godina ali koliko ja vidim nadzor je obavljen tek ljetos i to vjerojatno po nekoj prijavi. Nije Hanfa mogla tek tako saznati da je ekipa povezana preko zajedničkih udjela u nekim drugim poduzećima. Isto tako na LRH Hanfa nije mogla bas provjeriti svakog od 1500 dioničara kada je sticao i prodavao dionice i jeli u povezanim odnosu sa SN holdingom. Nas podnesak je poslan prije 2 mjeseca i za sad nismo dobili odgovor da nema elemenata zajdnickog djelovanja i obveze pa pretpostavljam da postupak utvrđivanja još traje…

kaj nas spašava odluka od 2500 već smo mogli vanka
tonešto znači onima koji su izašli na ponudu

ovo naše tržište je teška žabokrečina. Ja sam izašao preko zse za 10kn manje nego što je bila ponuda, jer mi tih 10kn ništa ne znači. A trebao mi je novac. I sad će se utvrdit da je ponuda bila neregularna [rolleyes]

super sa 250kn više budeš imao za užitke malo za duminu

ma još je strašnije što je hanfa obustavila trgovanje kad se
cijena prije preuzimanja trbala dizat a i naš dorh (ništetnost)

pa ovo je banana država

Sjećam se toga kolega kako nas je hanfa oštetila blokadom. No eto izgleda će nas pojedince koji smo prodali preko zse, a ne putem ponude opet oštetiti heheh Stvarno se počinjem pitati treba li nam hanfa


ovo naše tržište je teška žabokrečina. Ja sam izašao preko zse za 10kn manje nego što je bila ponuda, jer mi tih 10kn ništa ne znači. A trebao mi je novac. I sad će se utvrdit da je ponuda bila neregularna


Sjećam se toga kolega kako nas je hanfa oštetila blokadom. No eto izgleda će nas pojedince koji smo prodali preko zse, a ne putem ponude opet oštetiti heheh Stvarno se počinjem pitati treba li nam hanfa

Tko bi zadovoljio više o tri Hrvata s jednom odlukom?
[rolleyes]

New Report

Close