LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako SDP dođe na vlast (a sve govori u tome smjeru) i ako Ustavni ne donese odluku do tada (a trebao bi obzirom na na praksu do sada) mislim da nam onda šanse da uspijemo jako padaju.
Znam da su to dva "ako" ali treba sagledati sada i tu opciju, nažalost.
Ima netko kakav komenatar, saznanja, procjenu, na izneseno?

U pravu ste kolega .
Pozdrav


Ako SDP dođe na vlast (a sve govori u tome smjeru) i ako Ustavni ne donese odluku do tada (a trebao bi obzirom na na praksu do sada) mislim da nam onda šanse da uspijemo jako padaju.
Znam da su to dva "ako" ali treba sagledati sada i tu opciju, nažalost.
Ima netko kakav komenatar, saznanja, procjenu, na izneseno?

Koleg, brkate neke stvari! Ustavni nema veze s ovim slučajem.A o političkoj odluci, ne želim komentirati, jer na kraju uvijek postoji i kapa iznad njih koja će dobro promatrati što i kako se radi u
Hrvatskom neovisnom pravosuđu, pa ako im se malo skrene pažnja da bace oko na slučaj LRH, mislim
da se neće tako lako usuditi donijeti političku odluku.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Radi se o upravnom,a ne ustavnom sudu.
Pozdrav

Kolege, oni koji su pokrenuli tužbu ( a znam da neki od vas koji ovdje pišu jesu) kontaktirajte svoje odvjetnike o novostima po pitanju odluke upravnog i VTS-a 😉

vidi škegru kak se okomio na hanfu
hipotetski ako crveni(izgledno) dobiju izbore a na čelo hanfe
dođe prijatelj gospon linića kaj onda

drazenni živio ti nama 100 godina
Hvala na mailu

ne znam zašto ovo nitko ne počisti do 2400-2500….

eh, da je sada svježih novčanica…cccccc

Nešto se danas preskaču na bidu, ali već odavno ovdje samo rijetki, po par dionica, udare po bidu. To su izgleda oni kojima je potrebna neka tisućica za podmirenje kučnih troškova.
Onaj tko misli kupiti barem nekoliko desetaka dionica morati će vrlo skoro udariti po asku i podignuti letvicu, ovako im može samo poneki sitniš upasti u mrežu, uz svakodnevno nadmetanje na bidu….

ovdje netko zapravo drejda sa zaradom od 50 do 100 kn po dionici

i to je to …

ode ask još 100 kuna gori…. [cry]


ovdje netko zapravo drejda sa zaradom od 50 do 100 kn po dionici

i to je to …

istina, ali možda nas pokušava navući na kupnju pa se istresti pod bid-u. ne treba nikome i ničemu vjerovati jer stvari nikad nisu onakvima kakvima se čine. ove cijene su sramotno niske, no iskustvo nas uči da uvijek može niže, premda sumnjam da ćemo ovdje bitno niže u slučaju nove krize koja kuca na vrata. više nema tko prodati, a valjda neće nikome trebati za novu zimsku garderobu i kruh.

...povijest se ponavlja...


Kolege, oni koji su pokrenuli tužbu ( a znam da neki od vas koji ovdje pišu jesu) kontaktirajte svoje odvjetnike o novostima po pitanju odluke upravnog i VTS-a 😉

Onda, o čemu se radi?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close