LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala dražene , nije se mogao otovoriti članak ako nisi pretplatnik.

čini mi se da su dobri ovi iz Riviere, znaju što hoće…nadam se da će im poći za rukom.

Izgleda da netko smatra da je ovo sada dobra cijena za izlaz….mozda ABanka ? [undecid]

Na računu Abanke nalaze se dionice Slo dioničara a ne ABanke.. Oni s kojima sam ja u kontaktu uglavnom su krenuli u tužbe

da su htili izać izašli bi na 2250 prije pola godine

znamo da si sn ovac a uskok bi čuda mogel napravit samo
da hoće granić ostoja čo duvnjak sve lica sa naslovnice


da su htili izać izašli bi na 2250 prije pola godine

znamo da si sn ovac a uskok bi čuda mogel napravit samo
da hoće granić ostoja čo duvnjak sve lica sa naslovnice


Ako sam dobro shvatio jedan komentar koj isam čuo u prolazu … navodno bi SDP baš na LRH mogao s Uskokom pokazati da je i on protiv korupcije.
Jedini je problem što je DORH već dao pozitivno mišljenje na sporazum vlade i Ostoje, tako da je sada malo teže stvar potaknuti ali uvije ima ono: "Došli smo do novi saznanja …."
[cool]

zavisi kak im je prezentirano ko da bajić nema soli na glavi

bumo išli u strasburg koji oni k. misle da smo ovce za neke vrijedi za neke ne

ja se najviše bojim crvenih jer za njih tek zakon ne postoji(retroaktivno)

ma zamisli



… a možda je već i prodano Valamaru (obzirom na novu upravu koja je cijela došla iz Riviere), a javnost će biti obaviještena za par godina….Svašta je moguće na balkanu.

Pa nije valjda da mislite da je takvo što moguće ?
Recimo da se šalite!
[embarass]
[/quote]

Pa nismo u Zimbabveu, to nije teoretski moguće…

momci, vi ste jako jako naivni. zar oko vas nema primjera upravo takvih preuzimanja. ne želim sada imenovati ali neki dan je objavljeno jedno preuzimanje jednog našeg koncerna jedne firme koja posluje pod njima već par godina. uostalom, koliko poznajete čobana koji kupe polovni auto pa ne prijave mup-u promjenu vlasništva – to ne znači da oni nisu vlasnici jer imaju ugovor. tako je moguće netko već potpisao kupoprodajni ugovor, ali se čeka povoljan tajming za objavu. što mi znamo tko kako posluje? pa većina kod nas nije se baš iskazala po poslovnoj moralnosti….zato ja ne isključujem mogućnost da je LRH već prodana i to odavno.

...povijest se ponavlja...

Dobro, stvarno ne razumijem pozadinu priče Agrokor-Roto Dinamic, ali ovo su d.d. izlistani na ZSE…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Evo što naša vlada misli o obvezi javne ponude u slučaju kada je ona “umočena”:
Vaš link

I sada ti budu normalan!
[sealed]

NEZAKONITI POSJED KONTROVERZNI PODUZETNIK MORAO ISELITI IZ ZGRADE U VLASNIŠTVU LRH
Božidar Vukasović jučer deložiran iz vile Slatina
Nekadašnji zastupnik štediša Ljubljanske banke u vili Slatina je još od travnja 1993. godina

tko zna koliko je vila ostalo u posjedu lrh-a

kad će vijesti sa nekog suda za nas
ovo polako ubija

ima LRH poprilično kvalitetnih objekata….nego, mogao bi dražen poslati požurnicu HANFI da donese odluku o dopuni ponude za preuzimanje….Očito se na tome radi kad netko mic po mic kupuje već danima. Sada skuplja po 1700-1800 a onda će to uvaliti SNHO-u po 2500-2700. CCA 1000 kn po dionici i nije tako loše u ovo recesijsko vrijeme….Samo, zašto mi nemamo info a taj kupac očito ima?

...povijest se ponavlja...

Ako SDP dođe na vlast (a sve govori u tome smjeru) i ako Ustavni ne donese odluku do tada (a trebao bi obzirom na na praksu do sada) mislim da nam onda šanse da uspijemo jako padaju.
Znam da su to dva “ako” ali treba sagledati sada i tu opciju, nažalost.
Ima netko kakav komenatar, saznanja, procjenu, na izneseno?

New Report

Close