LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…. je dražen napisao svoje zapažanje o tome da su povezane osobe kupovale dionice po cijenama iznad ponude.

koliko ja vidim, dražen nije napisao da su povezane osobe kupovale, nego prodavale (otpuštale)!


dakle, poslali smo dopis Hanfi jer smo dobili informaciju da su povezane osobe otpuštale dionice po višoj cijeni i to za vrije trajanja ponude

Hanfa će zasigurno odgovoriti na dopis, do sada su svaki puta vrlo ozbiljno odgovarali na svaki podnesak. Kada sam u nekom kratkom roku poslao 2 za redom znali su me nazvati i pitati smiju li to spojiti i odgovoriti mi na oba upita odjednom. Nisam želio praviti veliku buku od ovoga, provjerio sam ono sto mi je bilo dostupnost i poslao im dopis. Vaš link

Do otpuštanja je evidentno došlo, količina je neznatna ali cijena je vrlo vjerovatno bila viša od ponude (2500-2600) iako to ne mogu sa sigurnošću utvrditi. Zasigurno se radi o višestruko povezanoj osobi ali pitanje je dali će Hanfa to tretirati kao zajedničko dijelovanje i izreći novu obvezu. Do sada nisu baš imali običaj progledavati kroz prste pa ni za manje iznose (fižulić) a i labavija povezivanja su tretirali kao zajedničko dijelovanje.

Nova ponuda po 2500 kuna nije nešto što će one koji su krenuli u tužbe ili isto planiraju od istog odvratiti ali je stvar da oni koji su prihvatili ponudu imaju pravo na razliku



…. je dražen napisao svoje zapažanje o tome da su povezane osobe kupovale dionice po cijenama iznad ponude.

koliko ja vidim, dražen nije napisao da su povezane osobe kupovale, nego prodavale (otpuštale)!


dakle, poslali smo dopis Hanfi jer smo dobili informaciju da su povezane osobe otpuštale dionice po višoj cijeni i to za vrije trajanja ponude

[/quote]

jel to bitno za ovu raspravu? zakon ne pravi razliku pa ne moram niti ja. bitno je da je dionicama trgovano od insidera i da treba dati novu ponudu po 2500-2669 kuna, što ovi koji kupuju ovih dana očito očekuju. ili je bagra nešto drugo čula…nebitno. saznat ćemo, kao i uvijek posljednji.

...povijest se ponavlja...

Imenovana je nova Uprava LRH – http://www.liburnija.net/imenovana-nova-uprava-liburnia-riviera-hotela/


Imenovana je nova Uprava LRH – http://www.liburnija.net/imenovana-nova-uprava-liburnia-riviera-hotela/

Ja to vidim kao tri plačice troška više za nas dioničare.

jako pozitivan članak…

www.lociraj-popust.com

vidi tata stvara se gužva možda ima nade

za nas

pogledajte naslovnicu novog lista

ma mislim da je darko uvukao i vladi,gradu a i nama


pogledajte naslovnicu novog lista

ma mislim da je darko uvukao i vladi,gradu a i nama


Ne znam na koji naslov se misli ali vidim da u ovom izdanju (WEB) ima čak tri članka:
Vaš link
Vaš link
Vaš link
i jedan posredno (govori o stanju turizma općenito):

Cijena veza u Opatiji povećana za šezdeset posto, nautičari odlaze!


[undecid]

http://novine.novilist.hr/

Funky, 07.09.2011. u 13:57
Razumjet ćete da u ovom trenutku u interesu istrage ne mogu izlaziti s detaljima, ali uvjeren sam da će istražna tijela ovome posvetiti maksimalnu pažnju i provesti učinkovitu istragu. Bio bi to još jedan doprinos aktualnom »čišćenju « Hrvatske od organiziranog kriminala i korupcije, izjavio je gradonačelnik Ivo Dujmić.

Funky, 07.09.2011. u 13:57
Ukratko, apsurd priče je u tome da sada Grad Opatija, nekada izvorni vlasnik LRH, po Hanfinu rješenju mora platiti 1,3 milijarde kuna za kontrolni paket dionica LRH, na koji ima pravo još iz 1992. jer je bio vlasnik nekretnina tog poduzeća! Opatija to iz svoje pozicije jedinice lokalne samouprave ne može učiniti zbog niza regula, među kojima i ona da joj je potrebno odobrenje Vlade da bi se mogla zadužiti do 20 posto od visine gradskog proračuna, pa utoliko u Gradu rješenje Hanfe smatraju neprovedivim.

Dujmiće ne zna kako bi još stvar razvukao.
Na kraju će još i Marsovci imati u tome svoje prste …

vidi zakačili se i oko hotela zagreb

New Report

Close