LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kao sa fižulićem

Pa i nije baš isto … fiža je propo i nema ništa a ovi bi tek trebali propasti da ništa nemaju.
[cool]

nitko ne plati ono što ne mora.. i atlantic se žalio na odluku Hanfe upravnom sudu.. no to je jedna druga situacija tj ne radi se o ponudi. Da ovdje Hanfa odredi objavu nove ponude SNHO bi je sigurno objavio jer bi se u protivnom dogodilo da mali dioničari jedini imaju pravo glasa, a to SNHO nikad nebi dozvolio

EVo mog iskustva kako sudstvo funkcionira …. ja sam podnio tužbu u 5mj. 2010g zbog ponude o preuzimanju (nije LRH), ali je ista situacija kao i kod LRH, nakon 10 mjeseci sam išo pitat šta je sa tim i dobio odgovor da sudac to još nije poslao, stoji mu u ladici … nije stigo kaže.

Cookie Monster

daj dražene ima novi članak u novom listu ivo pozvao uskok

ja sam do kraja u lrhu i nisam mjerodavan

ali ljudi su svakako prošli sa našim sudovima i ja polako postajem

skeptik


EVo mog iskustva kako sudstvo funkcionira …. ja sam podnio tužbu u 5mj. 2010g zbog ponude o preuzimanju (nije LRH), ali je ista situacija kao i kod LRH, nakon 10 mjeseci sam išo pitat šta je sa tim i dobio odgovor da sudac to još nije poslao, stoji mu u ladici … nije stigo kaže.

Ne mogu komentirati ovo, no za slučaj LRH prve rasprave su zakazane u roku od 2 mjeseca, a vidim da je drugi krug zakazan u 9 mjesecu..

No ovo je nešto drugo tu se radi o eventualnoj novoj obvezi koju bi Hanfa mogla odrediti SN holdingu i osobama s kojima je zajednički djelovao..

kakva navala na kupnji [rolleyes]

na 1660, ha ha

možda neko ima kakvu povjerljivu info
pa kupuje dok još ima [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


dakle, poslali smo dopis Hanfi jer smo dobili informaciju da su povezane osobe otpuštale dionice po višoj cijeni i to za vrije trajanja ponude…

Koji je rok Hanfi za odgovor?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



dakle, poslali smo dopis Hanfi jer smo dobili informaciju da su povezane osobe otpuštale dionice po višoj cijeni i to za vrije trajanja ponude…

Koji je rok Hanfi za odgovor?
[/quote]

Dok god ne nađe ili izmisli bilo kakav razlog da nas odbije, bar je tako dosad bilo

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

nešto je danas posebno napeto na bidu, zna li netko razlog..?


nešto je danas posebno napeto na bidu, zna li netko razlog..?

da. netko već danima marljivo skuplja a to je počelo nakon što je dražen napisao svoje zapažanje o tome da su povezane osobe kupovale dionice po cijenama iznad ponude. moguće da taj netko skuplja prije nego hanfa donese odluku da je SNHO dužan otkupiti dionice po toj većoj cijeni koja, ako me sjećanje ne vara, ne bi smjela biti niža od 2500 kuna. no sve da ponudi i 2800 po koliko je prošlo nekoliko dionica prije cca godinu dana, opet su to smiješni novci u odnosu na realnu vrijednost ove dionice. ali, ovome što skuplja očito će biti dovoljna premija od 800 kuna po dionici što nije loše ako prikupi dovoljan broj komada. zasada mu ide pristojno jer većina vas uvijek popusti i proda takvom mangupu koji onda fino zaradi. vidjet ćemo što će biti. u svakom slučaju – zanimljiva jesen tek što nije počela, a do 2500 kuna nema više previše dionica.

...povijest se ponavlja...



dakle, poslali smo dopis Hanfi jer smo dobili informaciju da su povezane osobe otpuštale dionice po višoj cijeni i to za vrije trajanja ponude…

Koji je rok Hanfi za odgovor?
[/quote]

Budući da još nije stigao nikakav odgovor bit će da je Hanfa valjda otvorila neki postupak utvrđivanja činjenica jer bi valjda u protivnom vec poslali odgovor da je podnesak neosnovan.. Prošlo je ipak vec 4 tjedna. Doduše i oni imaju godišnje pa je to možda razlog…

Hanfa nema rok za odgovor za ovakva pitanja.
Veliko je pitanje da li tamo uopće postoji interes za "preispitivanje činjenica" obzirom da je javna ponuda istekla.
Pozdrav

New Report

Close