LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



PD tiskano

Kristijan Staničić na jesen napušta LRH?

Ipak odlazi od Ostoje, iako vlasnik tvrdi da ne traži da ode s mjesta predsjednika uprave Liburnije, sve se više šuška da se želi okušati u destinacijskom menadžmentu

Ne znam zašto ali nisam čitao članak do sada a tamo mi ja malo zapelo za oko ovo:

Također vrlo intenzivno radimo na pripremi svih preduvjeta za pokretanje dugoročnoga investicijskog ciklusa u LRH kako bi se osigurao dugoročni razvoj…LRH je stabilna kompanija, čvrsto na ljestvici prvih deset hotelskih tvrtki u zemlji prema ostvarenom godišnjem prihodu, i ujedno je pred investicijama.

E, sad, ako Ostoja i društvo nisu promjenili mišljenje (a to ne znam) tko će investirati dugoročno u LRH?
[/quote]
Ostoja čeka izbore.
Kada vidi pobjednika (jer nemojte misliti da je HDZ otpao!) s njime mora dogovoriti zadnji dio guljenja banane koju mi zovemo LRH.




PD tiskano

Kristijan Staničić na jesen napušta LRH?

Ipak odlazi od Ostoje, iako vlasnik tvrdi da ne traži da ode s mjesta predsjednika uprave Liburnije, sve se više šuška da se želi okušati u destinacijskom menadžmentu

Ne znam zašto ali nisam čitao članak do sada a tamo mi ja malo zapelo za oko ovo:

Također vrlo intenzivno radimo na pripremi svih preduvjeta za pokretanje dugoročnoga investicijskog ciklusa u LRH kako bi se osigurao dugoročni razvoj…LRH je stabilna kompanija, čvrsto na ljestvici prvih deset hotelskih tvrtki u zemlji prema ostvarenom godišnjem prihodu, i ujedno je pred investicijama.

E, sad, ako Ostoja i društvo nisu promjenili mišljenje (a to ne znam) tko će investirati dugoročno u LRH?
[/quote]
Ostoja čeka izbore.
Kada vidi pobjednika (jer nemojte misliti da je HDZ otpao!) s njime mora dogovoriti zadnji dio guljenja banane koju mi zovemo LRH.
[/quote]
Što bi to točno bilo zadnji dio banane? Koliko kužim Ostoja je svoje sa državom riješio, osim onih parposto lrh koje slijede kasnije (sad se više ne sjećam kad točno)..

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Je li ima kakvih novosti, sto je sa sudom u Rijeci? Nekako je utihnula ova grupa u zadnje vrijeme

čekaju se izvješća i revalorizacija imovine. čudi me da netko ne očisti sve do 3000 prije revalorizacije. inače, opatija je punija no ikad. mislim da LRH ima sve otvoreno što je podobno za poslovanje. a naravno – očekujemo vidjeti i što će ostoja sa LRH – prodati ili unaprijediti ili unaprijediti pa prodati…po meni, dionica je zanimljivija no ikad, ali očito sam u manjini.

...povijest se ponavlja...


po meni, dionica je zanimljivija no ikad, ali očito sam u manjini.

Barem tamo nisi sam.


Je li ima kakvih novosti, sto je sa sudom u Rijeci? Nekako je utihnula ova grupa u zadnje vrijeme


Što da se komentira???
Kada prođu izbori krajem godine da vidimo tko je vlast,onda kad prođe nova godina-2012 ,pa onda ljeto 2012 -nakon toga dolazi jesen 2012 godine kada bi se moglo pročitati ,nešto povoljnije vjesti ili intorirani članci ,no svakako nema razloga za žurbu ,i da napomenem -Razmišljam na glas.
Idalje se držim svog stava koji sam naveo prošle godine u razgovorima sa nekim štovanim kolegama na cijenjenoj temi-do izbora ništa novo,previše interesa i svima je sklizak teren u predizborno vrjeme.

meni je zakazano ročište na sudu u Rijeci u 9 mjesecu, do tada me i ne zanima što se događa sa LRH, novaca i onako nema za daljenje kupovanje,a ovo što se ima ne prodaje se. neka oni ovo ratstegnu još tri godine, kamate im idu…a nadam se ako ima i malo pravne države da ćemo dobiti, iako nije našim sucima nikada za vjerovati…

Novi list… Vaš link

Može li netko ubaciti cijeli članak…..?’

Mislim da svi čekaju izbore, a onda će sljedeća vlast preuzeti taj vrući krumpir i vidjeti što s njim. Ako to bude SDP, a to je izgledno, oni su što smo vidjeli i prije zagovarali retroaktivno primjenjivanje zakona što je protuzakonito, tako da mi ta opcija ne ulijeva povjerenje u pošten rasplet.

Na žalost ja ne vidim neko pametno rješenje još godinama. Bilo bi najljepše kad bi se pojavio zainteresirani kupac koji bi ponudio fer cjenu Ostoji, a onda bi se i mi mali tu utrpali.


meni je zakazano ročište na sudu u Rijeci u 9 mjesecu, do tada me i ne zanima što se događa sa LRH, novaca i onako nema za daljenje kupovanje,a ovo što se ima ne prodaje se. neka oni ovo ratstegnu još tri godine, kamate im idu…a nadam se ako ima i malo pravne države da ćemo dobiti, iako nije našim sucima nikada za vjerovati…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Mislim da svi čekaju izbore, a onda će sljedeća vlast preuzeti taj vrući krumpir i vidjeti što s njim. Ako to bude SDP, a to je izgledno, oni su što smo vidjeli i prije zagovarali retroaktivno primjenjivanje zakona što je protuzakonito, tako da mi ta opcija ne ulijeva povjerenje u pošten rasplet.

Na žalost ja ne vidim neko pametno rješenje još godinama. Bilo bi najljepše kad bi se pojavio zainteresirani kupac koji bi ponudio fer cjenu Ostoji, a onda bi se i mi mali tu utrpali.


meni je zakazano ročište na sudu u Rijeci u 9 mjesecu, do tada me i ne zanima što se događa sa LRH, novaca i onako nema za daljenje kupovanje,a ovo što se ima ne prodaje se. neka oni ovo ratstegnu još tri godine, kamate im idu…a nadam se ako ima i malo pravne države da ćemo dobiti, iako nije našim sucima nikada za vjerovati…

[/quote]

Moram priznati da mi je ovaj EU dio sa monitoringom jedina nada u pravdno rješenje. Ako se stvar ne riješi dok to traje ne znam što bi nama (malima) moglo tada pomoći.

Ja kad imam nešto slobodno para, a to je rijeđe nego ikad do sada kupim po 1900-2000kn … doći će i naše vrijeme … mora:) neki su utukli puno više para od nas i daleko im više gori pod petama ..

Cookie Monster

New Report

Close