LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa oni su poslali u sabor specijani zakon za lrh a kad budu na vlasti budu to i proveli

samo neznam kak su pustili sn da preuzme jaca je mogla inzistirtat na fer ponudi prema

malim dioničar. a ona bi bila oko 3500 do 5000kn ovako smo svi skupa u banani


pa oni su poslali u sabor specijani zakon za lrh a kad budu na vlasti budu to i proveli

A kako misliš da bi mogli provesti zakon retroaktivno? Istina, ovo je Hrvatska i sve je moguće ali to bi bila malo žešća pravosudna perverzija.




izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]
[/quote]

Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!
[/quote]

ja mislim da je baš suprotno.
Koga iz EU briga za ratne zločine ustvari. Ratni zločini se više neće događat ako ne bude rata. Ako ga bude bit će i ratnih zločina kao što ih je i uvijek bilo. Na ratnim zločinima se samo pokazuje da moramo biti poslušni i pokoriti se zahtjevima izvana i da će se tu raditi kako oni hoće. (isto vrijedi i za srbiju i BiH).
Ono što je Europi stvarno važno je da zaštite svoje interese, ponajviše financijske i da su ovdje sigurni, tj. da su nihova ulaganja sigurna. U tom smislu ovo će biti praćeno 100%. Stranci znaju da smo mi u stanju za par godina dignuti revoluciju i sve im nacionalizirati, stoga nas treba polako dovesti u red iod investitora napraviti svetu zaštićenu kravu. I tako će i biti za par godina, ili idemo u stečaj pa će stranci napraviti sve ovo što sam rekao ali u drugom krugu:).

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com





izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]
[/quote]

Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!
[/quote]

ja mislim da je baš suprotno.
Koga iz EU briga za ratne zločine ustvari. Ratni zločini se više neće događat ako ne bude rata. Ako ga bude bit će i ratnih zločina kao što ih je i uvijek bilo. Na ratnim zločinima se samo pokazuje da moramo biti poslušni i pokoriti se zahtjevima izvana i da će se tu raditi kako oni hoće. (isto vrijedi i za srbiju i BiH).
Ono što je Europi stvarno važno je da zaštite svoje interese, ponajviše financijske i da su ovdje sigurni, tj. da su nihova ulaganja sigurna. U tom smislu ovo će biti praćeno 100%. Stranci znaju da smo mi u stanju za par godina dignuti revoluciju i sve im nacionalizirati, stoga nas treba polako dovesti u red iod investitora napraviti svetu zaštićenu kravu. I tako će i biti za par godina, ili idemo u stečaj pa će stranci napraviti sve ovo što sam rekao ali u drugom krugu:).
[/quote]

Ma "ratni zločini" su sredstvao da se postigne drugi cilj – onaj koji i Vi govorite.
Niako se ne mogu oteti dojmu da u EU postoje ljudi koji žele dobro drugima na autristički način.
Prije će biti da im smeta naša mafija (korupciija) jer tada njihova (kako ju god zvali ali najčešće demokracija) ne može vladati na sluičnim principima ali za drugi račun.

http://www.seebiz.eu/ostojin-sn-holding-dijeli-se-i-prestaje-postojati/ar-4579/

Komentari?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


http://www.seebiz.eu/ostojin-sn-holding-dijeli-se-i-prestaje-postojati/ar-4579/

Komentari?


Vaš link

Ne znam što da kažem… trebalo bi pravno vidjeti što to znači za nas male dioničare. Ili će nama malim dioničarima to biti dodatna komplikacija ili će to biti rješenje svih komplikacija (daljnja prodaja LRH u ruke treće zainteresirane strane). Bojim se da samo dalje možemo čekati.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ostoja je preveliki igrač za nas. Ono što nas drži, to je OBVEZA grada moga dragoga Opatijskog.

Kamelija, simbol Opatije!

kaj je sa sudom u rijeci rekli su 5tom a sad je šesti

nas se podjela SNHO-a uopće ne tiče. to je briga dioničara SNHO-a. po meni, vjerojatno dijele firmu na dva dijela tako da će jedna biti kao stari SNHO sa investicijskim projektima, dok će druga valjda biti vlasnik LRH i eventualno drugih turističkih firmi u budućnosti. mi ionako od SNHO-a nemamo nikakva potraživanja. Ovo mi izgleda kao početak pripreme prodaje LRH, vjerojatno posredno preko te nove firme na način da netko kupi tu novu firmu (koja će biti vlasnik LRH) kako ne bi morao dati novu ponudu za LRH. A možda je i nešto drugo posrijedi. Vrijeme će pokazati.

...povijest se ponavlja...

ovo je i moje mišljenje, s tim da bi ovaj dio pod kojim bi eventualno bio LRH moga biti za prodaju, e bi se onda i nas ticalo jer bi u slučaju kvalitetne ponude to riješilo i naš problem.


vjerojatno dijele firmu na dva dijela tako da će jedna biti kao stari SNHO sa investicijskim projektima, dok će druga valjda biti vlasnik LRH i eventualno drugih turističkih firmi u budućnosti.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Pozdravim svima, malo OT. Gledam stare članke o Opatiji ( valjda znate zašto ) i ne mogu se načuditi.
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=884154

Mislio sam, da je Bandić unikum a čini se, da ima Opatija dosta sličnog gradonačelnika. ne razumijem, kakvi su to propisi , da treba tražiti vlasnika tvrtke, koja je vlasnik nekretnine in samim time obavezna snositi komunalne i druge troškove vezane na nekretninu. Pa zna se kako ide, kad ne platimo vodu, struju , komunalije ide ovrha i molim lijepo, pa barem se u ovakvim primjerima ima gdje uzet, ako nema drugdje.

New Report

Close