LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne vjerujem da je TS išta poslao, ali mi jesmo neke podneske.. No baš ovih dana poduzimamo neke nove korake koji bi mogli stvar ubrzati. Sada je prošlo cca 20 mjeseci od Opatijine tužbe, a Upravnom treba cca 3 godine da predmet dođe na red redovnim putem.

koje su vaše procjene, kad će se objaviti revalorizacija imovine? Koliko vremena je potrebno za taj postupak u jednoj ovako velikoj firmi?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

uprava je najavila da bi to moglo biti gotovo do kraja godine. ma ovo će biti super vođena firma. to je sigurno. samo je pitanje hoće li je ostoja prodati ove ili iduće godine ili će je ostaviti da posluje par godina pa onda prodati. uopće ne vjerujem da se SNHO ima interesa baviti ovakvim vidom turizma obzirom na njihova prijašnja ulaganja i poslovanja.

...povijest se ponavlja...

Sve bi bilo ok da ne živimo di živimo, da nema mogućnost prelijevanja dobiti u sn holding ili tko zna gdje za tko zna kakve usluge, da ne može rasparčavati i tko zna kako sutra prodavati. Sigurno je samo da ako ikako može da će zahebati i nas i opatiju.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Komadina proziva Ostoju zbog LRH…

Vaš link


Komadina proziva Ostoju zbog LRH…

Vaš link


Ovo bi stavrno bio najstrašniji scenario da Opatija bude primorana dati javnu ponudu za LRH a u međuvremenu Ostoja uništi LRH, što ako ostane ovaj raspored vlasništva (da Opatija nema kontrolni paket) onda je stvarno to i moguće.
Hvala vladi, Mati mirogojskom, HFP-u ako se ovo i dogodi-još jedna priča na temu "Tko je jamio, jamio je"

Pa nećemo im to dozvoliti kolega Funky 😉

Udruga i dalje "predano" radi u interesu svih manjinskih dioničara. Osim što pomažemo oko podizanja tužbi radimo i na nekim drugim poljima nebi li ubrzali cijelu stvar.
Trenutno smo usmjereni na obvezu Opatije jer mislimo da je to veliki problem za male dioničare. Kao prvo mali dioničari su tu stekli pravo da svoje dionice AKO ŽELE prodaju Opatiji po FER cijeni, a kao drugo, nemogučnost Opatije da ostvari prava iz svog paketa daje prevelike ovlasti večinskom vlasniku i time se ugrožava i pozicija i interes malih dioničara.

Što se tiće "poklanjanja" LRH SN holdingu na ime nekog vrlo netransparetnog i nejasnog duga i to na način na koji je to napravljeno ja osobno mislim da je tu po tko zna koji put iskorišteno pravosuđe, institucije i zakoni u korist pojedinaca. Ima li tu i nezakonitosti teško je tvrditi jer koliko vidimo i institucije koje su se time bavile su imale problema da utvrde o čemu se tu radi. Ali mislim da imamo pravo sumnjati i to prvenstveno zbog osoba koje su u isto uključena i naćina na koji je sve provedeno i netransparetnosti cijelog procesa. Za sada bi to stavio na stranu jer mislim da se time trebaju baviti neki drugi…
No s obzirom na "revolucinarnu" situaciju u državi, možda da Udrugu pretvorimo u Stranku malih dioničara i krenemo u politiku :))

http://www.jutarnji.hr/hrvoje-petrac–svjedocit-cu-kako-je-jezic-kupio-dioki/930816/

Bit će ovdje još svašta, izgleda da je Margetić bio dobro informiran te da je LRH data Ostoji u zamjenu za Dioki. Ako se DORH uhvati ovog slučaja onda u zatvor mogu svi glavni akteri ove priče.


http://www.jutarnji.hr/hrvoje-petrac–svjedocit-cu-kako-je-jezic-kupio-dioki/930816/

Bit će ovdje još svašta, izgleda da je Margetić bio dobro informiran te da je LRH data Ostoji u zamjenu za Dioki. Ako se DORH uhvati ovog slučaja onda u zatvor mogu svi glavni akteri ove priče.

Da ovo je u potpunosti na tragu one priće od prije par dana o Žužulu kao tekliću koji je u italiji podizao provizije za Sanadera, samo je još falio ovaj dio u kojem je prikazano na koji je uopće način Ježić došao do DIOKI-a.. Ako je ovo izašlo u Jutarnjem jasno je što slijedi.. Malo je nezgodno što je zadnju fazu ove priče odradila premijerka i Čobanković, iako im je to Polančec ostavio kao kukavičije jaje u HFP-u, naime sporazum, ekspertiza i ostalo je odrađeno još za njegovog mandata kao ministra i predsjednika UO HFP-a.. Ovi su samo potpisali, iako je pitanje dokle će ta prića mi smo samo potpisali prolaziti?


Pa nećemo im to dozvoliti kolega Funky 😉

Udruga i dalje "predano" radi u interesu svih manjinskih dioničara. Osim što pomažemo oko podizanja tužbi radimo i na nekim drugim poljima nebi li ubrzali cijelu stvar.
Trenutno smo usmjereni na obvezu Opatije jer mislimo da je to veliki problem za male dioničare. Kao prvo mali dioničari su tu stekli pravo da svoje dionice AKO ŽELE prodaju Opatiji po FER cijeni, a kao drugo, nemogučnost Opatije da ostvari prava iz svog paketa daje prevelike ovlasti večinskom vlasniku i time se ugrožava i pozicija i interes malih dioničara.

Što se tiće "poklanjanja" LRH SN holdingu na ime nekog vrlo netransparetnog i nejasnog duga i to na način na koji je to napravljeno ja osobno mislim da je tu po tko zna koji put iskorišteno pravosuđe, institucije i zakoni u korist pojedinaca. Ima li tu i nezakonitosti teško je tvrditi jer koliko vidimo i institucije koje su se time bavile su imale problema da utvrde o čemu se tu radi. Ali mislim da imamo pravo sumnjati i to prvenstveno zbog osoba koje su u isto uključena i naćina na koji je sve provedeno i netransparetnosti cijelog procesa. Za sada bi to stavio na stranu jer mislim da se time trebaju baviti neki drugi…
No s obzirom na "revolucinarnu" situaciju u državi, možda da Udrugu pretvorimo u Stranku malih dioničara i krenemo u politiku :))

s obzirom da nam uvoz pada, javljam se za rizničara [proud]

Gledam na moje dionice forumu da je prošli tjedan nešto prodavao HFP. Kakve su to šeme?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Nije prodavao. Sve je rezervirano za prebacivanje na SNHO!!

New Report

Close