LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



To bi bilo tako kad bi imao tko prodavati, ali ovdje je mali free float. Oni koji nisu prodali vjerovatno dobro promislili, spremni su čekati bolje dane, tužiti pa i dodatno kupovati, a ne prodavati. Pa pogledaj ask i sve će ti biti jasno. Kupaca će biti jer to što je Ostoja rekao da nema ulaganja može značiti da će možda biti primoran tražiti strateškog partnera. A još je u igri i ponuda Opatije koju svatko tko danas kupi može tužiti i tražiti sklapanje ugovora. Prodaja je mala i cijena može samo gore.
[/quote]
Ja sam siguran da Ostojini jataci imaju dovoljno dionica za zaljuljati brod na gore ili dolje … kako mu zatreba. Uostalom vrlo brzo ćemo vidjeti sve.

@drazenni

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34085
Kako tumačite ovaj gor link ?

du du du .. nema nam pomoći

medo medo sretni ste što se pojavila kupnja na sn-u
paq si nas došel pi pi smo de nezavršite u ćo….

Cijena bi mogla gore jer

1.Ostoja traži kupca za LRH – želi postići što bolju cijenu – cijena na burzi to može djelomično odrediti
2.Neki od onih koji tuže bi se mogli odlučiti kupiti još dionica kad već tuže da više zarade
3.Cijela burza ide gore
4.Dionica je fundamentalno podcijenjena
5.Vjerojatno se već počela raditi revalorizacija imovine
6.Ostoja možda treba kolateral za neke druge kredite pa mu odgovara da LRH vrijedi više
….

Cijena bi mogla padati
1.Jer se ništa značajno ne dešava u poslovanju
2.Jer dok se ne riješi problem s opatijom svi se samo oko toga vrte
3.Jer sad svi nešto čekaju pa će vjerojatno dionica postati nelikvidna i time nezanimljiva
….

Meni se čini izgledniji rast, ali vidjet ćemo…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



@drazenni

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34085
Kako tumačite ovaj gor link ?

Po meni je to očekivano.. Računao sam da će skupiti negdje 1/4-1/3 tj 10.000-15.000 dionica..
Nažalost dosta ljudi je neinformirano i nije znalo uopće što ponuda znači, sudeći po onome što su me pitali oni koji su me zvali. Kao drugo izjave na lokalnoj RI televiziji i sugerirajući naslov (Upravi LRH prihvatljiva ponuda SN Holdinga ) je također zbunio dio ljudi i žao mi je što tu Hanfa nije nešto poduzela. Mislim da bi bilo primjereno da su dioničari dobili i pismo u kojem ih se upoznaje da je Opatija i dalje u obvezi jer ne čitaju baš svi obavjesti na Hanfinoj stranici ili na ZSE.




To bi bilo tako kad bi imao tko prodavati, ali ovdje je mali free float. Oni koji nisu prodali vjerovatno dobro promislili, spremni su čekati bolje dane, tužiti pa i dodatno kupovati, a ne prodavati. Pa pogledaj ask i sve će ti biti jasno. Kupaca će biti jer to što je Ostoja rekao da nema ulaganja može značiti da će možda biti primoran tražiti strateškog partnera. A još je u igri i ponuda Opatije koju svatko tko danas kupi može tužiti i tražiti sklapanje ugovora. Prodaja je mala i cijena može samo gore.
[/quote]
Ja sam siguran da Ostojini jataci imaju dovoljno dionica za zaljuljati brod na gore ili dolje … kako mu zatreba. Uostalom vrlo brzo ćemo vidjeti sve.
[/quote]

Neka on ljulja koliko god hoće – mene može jedino izbaciti ako jako , jako , zaljulja prema gore , odnosno prema 6000 – previše sam dugo zaglibio u ovoj dionici da me sada netko na brzinu obeshrabri, ako sam ovoliko dugo čekao , čekam još koliko god bude trebalo – naravno i preko suda za Opatiju !!

kaj je ovo zatišije pred buru

šteta kaj nemamo jednog jakog fondića

koji bi dao vjetar u jedra

izvješće gubitak 46milja strašno

a ovi u sn likuju


izvješće gubitak 46milja strašno

a ovi u sn likuju

počele su igre 🙂

amortizacijske stope povečane a tme i amortizacija za 7,5 mil
izvršeno vrijednosno usklađivanje (na niže :)) ) za 10 mil
rezervacije za tko zna što 25 mil

Dakle ukupno 42,5 mil magle

počela je operacija spuštanja samo kome i čemu radi par dionički

Koliko god mi je drago za ovo što se danas zbiva na KSST, toliko mi je krivo za to kako se privatizacija odigrala ovdje, i zato danas imamo ovaj jad i bijedu…..
Zaista je njima na KSST sve išlo na ruku, a zaslugom nekih malih dioničara je i proces dosta ubrzan, da ne govorim o HANFI koja se na LRH ponijela sramotno sprečavanjem rasta cijene u ključnom času, dok je tamo jednostavno pustila da stvari idu svojim tijekom…..

Eh, da nije te proklete politike….. [angry]

KSST je prije ovog bila u posebnom režimu trgovanja.
Izgleda da ćemo prije sličnog scenarija i mi to morati proći.

New Report

Close