LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško. Jedini mailovi do kojih sam došao kada sam pisao političarima su bili @odbor, @klub, @stranka, @sabor.

Only God, Muammar and Libya!




Sve bolje od boljeg. Da nije tragično bilo bi smiješno. Ajoj, šta će sad onaj načelnik iz Lovrana? Oće mu hoteli i dalje bit porušiti? Sigurno smo mi špekulanti krivi. Prvo Opatija dobije paket da ima pravo glasa, a onda ga nema.[lol] Drugo, prihvaća se privatizacija jer sve je bolje od trenutnog stanja, a trenutno stanje se nastavlja ili da kažem održava.[lol] Treće, prekidaju se sudski sporovi samo da bi se pokrenuli novi. [lol] Ovo stvarno treba nekom čestitat. Ne znam jel premijerki, ministru ili HFP-u ili Opatiji [huh]

Ovako nešto bi im Kajin trebao u saboru reći, kad je cijela vlada na okupu…..
[/quote]
poslao sam Oberstov genijalni post na klubids@sabor.hr ali ne znam direktni mail od Kajina.
Zna li ga netko?
Hvala.

[/quote]

Klub zastupnika IDS-a
Kajin Damir,
predsjednik Kluba zastupnika IDS-a
tel: 01/45 69 533 fax: 01/45 69 498
mail: klubids@sabor.hr

da li je mozda netko napravio projekciju troskova sudskog postupka?

koliko kosta izgubiti parnicu?
koliko kosta financirati parnicu koja je uspjela?
koliki ce biti VPS?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Ksst se procijeni na 7000kn, a lrh na 2250 [cool]

nominala ksst je 2500kn
nominala lrh je 3300kn

radnici ksst su većinom hdz
radnici lrh su većinom sdp

a jos je bolji primjer lkpc [rolleyes]

trebam li dalje nabrajati?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

sve je vec s odvjetnicima dogovoreno.. Naravno to bas nije zgodno pisati po forumu.. Ovih dana zgotovljavam jedan fajl u kom pisu svi detalji.. Troskovi rizici kontakti potrbna dokumentacija itd. Odvjetnici (vise njih) nuude razlicite modele zastupanja i pristaju raditi i samo za nagradu iz dobivenog spora


nominala ksst je 2500kn
nominala lrh je 3300kn

radnici ksst su većinom hdz
radnici lrh su većinom sdp

a jos je bolji primjer lkpc [rolleyes]

trebam li dalje nabrajati?


A što ne spomeneš Galinca gdje je svatko tko je tužio i dobio novce? Imam još primjera … recimo ISTR-R-A ali ne idem dalje jer nema smisla. Svaki slučaj je case za sebe i nije fer ovako izolirano pokazivati slučajeve koji ti pašu.
BTW, ti si rekao da nemaš dionice LRH stoga tvoj altruizam prelazi sve do sada viđeno jer toliko energije uložiti u nešto gdje nemaš nikakav interes je “naprosto činjenica” (kako bi rekli vladajući) dob ročiniteljstva.
😉

što se događa sa kupcima

hoćete reći da se i danas može kupiti te stići javiti na ponudu

il netko misli da LRH vrijedi više od 2200 [wink]

Ili neki Ostojin igrac skuplja.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ili neki Ostojin igrac skuplja.

Ili netko tko vjeruje u uspjeh tužbe?

il netko tko zna da Ostoja ima već nekog tko će kupit LRH za masne pare 😉 … a možda su u šumi 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

@ vedro nebo – jel se to dva Ostojina igrača lipare il je jedan "NAŠ", ha ha

@funky
– da ti vjeruješ u uspjeh tužbe nebi li sad pokupio sve do 2250 il onaj nalog od 300 kom koji se pojavljivao na 2275 – il bi se sad lipario na 2200???

ili, ili, ili …. na LRH samo znam da ništa ne znam [rolleyes]

New Report

Close