LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne
ali ako su mislili čekati onda mogu ostoji prodati već one koje imaju a kupiti nove i sa njima čekati ili tužiti


Ne
ali ako su mislili čekati onda mogu ostoji prodati već one koje imaju a kupiti nove i sa njima čekati ili tužiti

Dražene, cijena će biti ispod 2000 Kn ali neće biti na prodaji količine. To je problem za one koji bi htjeli naknadno ući nakon 02.02.2011

Naravno da će likvidnost biti slaba… No meni se ni ne isplati tako nešto raditi jer šta god novinari pisali imam dionice već dugo i potencijalne kamate su pono veće nego da sad prodajem po 2250 i kupujem po ispod 2000. Za 1 godinu kamata je cca 900 kuna! A za 3, 2700. Pa neka samo razvlaće..

Dražene ,ti pišeš kao da je presuda u korist malih dioničara već donešena na TS i kao da je izvjesno
da se ista može u ovršnom postupku naplatiti?
To je nažalost u ovom trenu daleko od istine.
Spor se MOŽE JOŠ I IZGUBITI.
To treba otvoreno i jasno napisati.
Pozdrav


Dražene ,ti pišeš kao da je presuda u korist malih dioničara već donešena na TS i kao da je izvjesno
da se ista može u ovršnom postupku naplatiti?
To je nažalost u ovom trenu daleko od istine.
Spor se MOŽE JOŠ I IZGUBITI.
To treba otvoreno i jasno napisati.
Pozdrav

Slažem se.

Ja čekam procjenu troškova i ako mi bude odgovaralo dižem tužbu.

pogledaje liburnija.net

Ako je ovo istina da u naredne dvije godine ne planiraju obnovu hotela, onda se meni čini da ostoja čeka kupca i prodaje sve u kompletu.
Svako normalan zna da je sada najbolje vrijeme za građevinske radove po povoljnim cijenama, a u ostalom čekanje nema nikakvog snmisla za ostoju ako misli ostati u lrh…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Ako je ovo istina da u naredne dvije godine ne planiraju obnovu hotela, onda se meni čini da ostoja čeka kupca i prodaje sve u kompletu.
Svako normalan zna da je sada najbolje vrijeme za građevinske radove po povoljnim cijenama, a u ostalom čekanje nema nikakvog snmisla za ostoju ako misli ostati u lrh…

Odličan slijed misli i slažem se s navedenim osim u slučaju da ima neki problem oko “šireg” vlasništva (KORF, SNHO recimo) ili Ostoja nije u kešu dovoljno u ovom trenutku …

Sve bolje od boljeg. Da nije tragično bilo bi smiješno. Ajoj, šta će sad onaj načelnik iz Lovrana? Oće mu hoteli i dalje bit porušiti? Sigurno smo mi špekulanti krivi. Prvo Opatija dobije paket da ima pravo glasa, a onda ga nema.[lol] Drugo, prihvaća se privatizacija jer sve je bolje od trenutnog stanja, a trenutno stanje se nastavlja ili da kažem održava.[lol] Treće, prekidaju se sudski sporovi samo da bi se pokrenuli novi. [lol] Ovo stvarno treba nekom čestitat. Ne znam jel premijerki, ministru ili HFP-u ili Opatiji [huh]

Only God, Muammar and Libya!


Sve bolje od boljeg. Da nije tragično bilo bi smiješno. Ajoj, šta će sad onaj načelnik iz Lovrana? Oće mu hoteli i dalje bit porušiti? Sigurno smo mi špekulanti krivi. Prvo Opatija dobije paket da ima pravo glasa, a onda ga nema.[lol] Drugo, prihvaća se privatizacija jer sve je bolje od trenutnog stanja, a trenutno stanje se nastavlja ili da kažem održava.[lol] Treće, prekidaju se sudski sporovi samo da bi se pokrenuli novi. [lol] Ovo stvarno treba nekom čestitat. Ne znam jel premijerki, ministru ili HFP-u ili Opatiji [huh]

Uf ovo boli. Svaka čast!


Sve bolje od boljeg. Da nije tragično bilo bi smiješno. Ajoj, šta će sad onaj načelnik iz Lovrana? Oće mu hoteli i dalje bit porušiti? Sigurno smo mi špekulanti krivi. Prvo Opatija dobije paket da ima pravo glasa, a onda ga nema.[lol] Drugo, prihvaća se privatizacija jer sve je bolje od trenutnog stanja, a trenutno stanje se nastavlja ili da kažem održava.[lol] Treće, prekidaju se sudski sporovi samo da bi se pokrenuli novi. [lol] Ovo stvarno treba nekom čestitat. Ne znam jel premijerki, ministru ili HFP-u ili Opatiji [huh]

Ovako nešto bi im Kajin trebao u saboru reći, kad je cijela vlada na okupu…..



Sve bolje od boljeg. Da nije tragično bilo bi smiješno. Ajoj, šta će sad onaj načelnik iz Lovrana? Oće mu hoteli i dalje bit porušiti? Sigurno smo mi špekulanti krivi. Prvo Opatija dobije paket da ima pravo glasa, a onda ga nema.[lol] Drugo, prihvaća se privatizacija jer sve je bolje od trenutnog stanja, a trenutno stanje se nastavlja ili da kažem održava.[lol] Treće, prekidaju se sudski sporovi samo da bi se pokrenuli novi. [lol] Ovo stvarno treba nekom čestitat. Ne znam jel premijerki, ministru ili HFP-u ili Opatiji [huh]

Ovako nešto bi im Kajin trebao u saboru reći, kad je cijela vlada na okupu…..
[/quote]
poslao sam Oberstov genijalni post na klubids@sabor.hr ali ne znam direktni mail od Kajina.
Zna li ga netko?
Hvala.

New Report

Close