LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da se veliki dio vas koji izlazi misli vratit
na 1800 samo tko će vam prodat


Možda ,ali samo manjim djelom i ne iznad 1500-1600 kuna.
To je moj stav.
Pozdrav

Opet ima kupaca. Pa valjda i oni Jos stignu prodat ostoji????

A zašto npr nebi danas kupili po 2200 a prodali nešto što već imaju? Zamjena sa 2% zarade

Pa jel stignu Jos preknjizit i Javit se ostoji

T+3 = 1.2. Ako je 2.2. zadnji dan, onda još stignu.

Only God, Muammar and Libya!


Pa jel stignu Jos preknjizit i Javit se ostoji

T+3 (radna dana) je period stjecanja vlasnistva a kako je rok 03.02. jasno je ko dan.


Zašto bi Ostoja kupovao po višoj cijeni?
Pa dokapitalizacijom koju sada može provesti kada i kako hoće bez sudjelovanja "malih",
doći će do koliko hoće novih dionica!!!
Dionice "malih" mu uopće ne trebaju!!!
To je bitno.
Pozdrav
[/quote]

Neće biti dokapitalizacije dok se ne riješi pitanje Opatije i njene javne ponude. To što je izglasano na skupštini ne znači da će se tako i dogoditi. Oni su planirali da će im ništetnost proći pa su shodno tome i odluke skupštine bile takve. Kada bi SNHO dokapitalizacijom udio Opatije i pridruženih općina smanjio na maje od 25% ja mislim da bi Ostoja završio u zatvoru u roku keks. On je pohlepan ali nije budala. Ako nema dokapa i novih dionica, onda će kapital za obnovu morati naći negdje drugdje. Ja mislim da će dionica rasti.

@CADILAC
Javna (i još upitna) ponuda Opatije nema baš nikakve veze sa Ostojom niti sa dokapitalizacijom.
Pravno je sve čisto sukladno zadnjim izmjenama statuta.
Pozdrav

slažem se s cadilacom. dokapa sigurno neće biti baš zbog mogućeg smanjenja opatijskih općina na puno manje od sadašnjih 25%. to bi već bila prevelika medijska buka a to ostoji netreba naprotiv

@ bisakovi

Ma jasno je da je sve pravno čisto te da SNHO može raditi što hoće. To oni ipak neće uraditi jer bi protiv sebe dobili sve političke stranke, Vladu, grad Opatiju….Napisao sam da je Ostoja pohlepan ali nije budala. Nadalje, u sporazumu HFP-SNHO izričito se spominje da SNHO priznaje gradu Opatiji 25%+1 dionicu tako da bi svaka dokapitalizacija koja bi smanjila udio grada bila za SNHO preveliki rizik. Naročito s toga što se država 2007. obvezala gradu Opatiji nadoknaditi dionice ukoliko bi Opatija na bilo koji način izgubila kontrolni paket, a po čl. 6.4 ovog zadnjeg sporazuma SNHO je na sebe preuzeo sve obveze koje bi temeljem ništetnosti mogle pasti na HFP.
Nema dokapa prije nego se riješi ponuda Opatije.

vuk je dao u zalog lrh pa i njemu nije da poroni

boli ga on je svoje obavio za sad



Pa jel stignu Jos preknjizit i Javit se ostoji

T+3 (radna dana) je period stjecanja vlasnistva a kako je rok 03.02. jasno je ko dan.
[/quote]

jesi dobio ponudu rok je 0d 5.1 do 2.2 kaj je sa vama dvojicom

New Report

Close