LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



vidim da svi polako izlaze, ovo je sramota za vladajuće

Ova izjava je totalno besmislena jer je u Opatiji na vlasti SDP i on se zalaže prije svih za poništenje
obveze Opatije i dr. svim pravnim i političkim sredstvima.
Pozdrav
[/quote]

Ajde dosta kukanja.

Tko želi izaći neka izađe sad ili za 7 dana – WHENEVER. Sretno im bilo.

Za sve one ostale ostaje da podignu tužbe i točka.

Samo čekanje i kukanje nema smisla nikada raditi u životu.

hanfa poslala upit 13.01 kolikoim treba bitno je da su žalbu na vrijeme
uložili ili pak ne
ostajem do kraja pa kak bude neko bu u zatvor moral otić


hanfa poslala upit 13.01 kolikoim treba bitno je da su žalbu na vrijeme
uložili ili pak ne
ostajem do kraja pa kak bude neko bu u zatvor moral otić

Oprosti možeš li ponovno reći svoju misao?
Uopće te ne razumijem.



hanfa poslala upit 13.01 kolikoim treba bitno je da su žalbu na vrijeme
uložili ili pak ne
ostajem do kraja pa kak bude neko bu u zatvor moral otić

Oprosti možeš li ponovno reći svoju misao?
Uopće te ne razumijem.
[/quote]
pitanje kad bude hanfa dobila odgovor

drugo dali su uspijeli podnjeti žalbu ono 12.01 su se sastali a po tome datumu su zakasnili

a treće ostajem ako me žena neubije već sam u ovome 5 j godina

i on meni 2250

Koji si ti razred……….2 C ? [bye]

Žalba je podnesena, ne znam kako su uspjeli jer im je rok bio drugi dan nakon sastanka.. Mora da se HFPu radila nočna.. 🙂 No koliko su vreman uložili takva je i žalba.. No tu se ni nemaju na što žaliti..

Što se tiće ovog Hanfinog upita .. poznato je da HFP vrlo sporo reagira..


Upozorenje…

Vaš link

uf uf uf

ovakve izjave me malo previse podsjecaju na MASTERA [rolleyes]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Nema veze sa masterom 🙂
U razgovoru sa odvjetnicima ispostavilo se da u radnjama kojima HFP i Opatija žele poništiti sporazum ima elemanata kaznenog djela, a budući da istim ćine štetu trečim osobama (nama) iz istog bi proizašla i šteta iz "ništetnosti" Ovo je upozorenje kao što smo i prošlo ljeto upozorili Opatiju (članak u NL i pismo vječnicima prije izglasavanja nagodbe, a osobno sam i sa nekima razgovarao) Pokazalo se da smo u pravu i da nagodba ne prolazi, a isto je i sa ovom tužbom.. U novinskom članku je apostrofirana kaznena prijava iako je naša namjera bila upozorenje i poziv na traženje zakonitog rješenja nastale situacije.. Dopis je malo oštriji ali to je pisao odvjetnik, poslan je kad i otvoreno pismo ali bez da sam ga prosljedio novinarima. Jeli ga novinar sam našao na našim stranicama ili mu ga je prosljedio netko drugi ne znam..



Upozorenje…

Vaš link

uf uf uf

ovakve izjave me malo previse podsjecaju na MASTERA [rolleyes]

[/quote]

Jel’ to onaj isti “meister” koji nas je prije uvjeravao da je nastupila zastara i da mogu tužiti samo oni koji su bili vlasnici 2007?

DA podsjetim one koji možda ne pamte:



opet se kojekakvi javljaju da nas pravnike nauče pravu. pa mi smo godinama studirali kako bismo znali, a onda vi s placa nas podučavate, ali dobro. zastara teče od dana utvrđivanja obveze, u ovom slučaju od dana objave hanfinog rješenja u narodnim novinama. mislim da je rok zastare ovdje 5 godina, ali u svakom slučaju nije manji od 2-3 godine (ne da mi se sada tražiti u zakonu).

o jado!
o bijedo!
o drago jadno i bijedno visoko hrvatsko skolstvo kad dajes diplomu onim koji ni zastaru racunat ne znaju (ili pak ovaj nije niti vidio srednju upravnu, a to mi se cini vjerojatnije)!

[/quote]

NAdam se da ne treba i citat za 2007. Ali ako treba … no frks!
😉

Ajde da doživim da je na LRH promet bio preko milijuna!
Ali izgleda da na kupnji nema više interesenata … samo 3 komada.
Jednostavno je za shvatiti tko je do sada kupovao LRH. Igrajmo se vješala i pomognimo onima koji nisu do sada pogodili:
O . T . . A

[thumbsup]

malo si pobrkao lončiće funkić!

ono o dioničarima iz 2007 bila je čista diskusija u kojoj sam pokušao kazati da je smiješno ako ja danas kupim dionicu da mi netko mora platiti 6000, smiješno, ali upravo tako jeste!

inače i ti si se često sprdao s delboyem i njegovim pretvaranjem pod odvjetnika tak da mi niti taj dio tvog posta nije jasan [bye]

_______

@drazenni

sljedeći puta šaljem na PM jer ovako samo nepotrebno zbunjujem funkića koji se malo previše fokusirao na lrh i ne čita ništ sa strane 😉

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


malo si pobrkao lončiće funkić!

ono o dioničarima iz 2007 bila je čista diskusija u kojoj sam pokušao kazati da je smiješno ako ja danas kupim dionicu da mi netko mora platiti 6000, smiješno, ali upravo tako jeste!

inače i ti si se često sprdao s delboyem i njegovim pretvaranjem pod odvjetnika tak da mi niti taj dio tvog posta nije jasan [bye]

_______

@drazenni

sljedeći puta šaljem na PM jer ovako samo nepotrebno zbunjujem funkića koji se malo previše fokusirao na lrh i ne čita ništ sa strane 😉

Možda sam i pobrkao ali znam čitati a ti se lijepo izrazio. Ali nemojmo u osobu nego u stav, tako je bolje.
Dakle ti i danas tvrdiš da je za tužbu prekasno? Zanimljivo.
Ako ništa drugo, onda si barem dosljedan … ali pustimo majci budućnosti da nam pokaže "tko je doli a tko gori ustaje".
[wink]
P.S.
A ovo za deminutive ti uopće ne stoji jer imam preko 120 kg … pa ti sada vidi!
[rolleyes]

New Report

Close