LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene zanima da li postoji šansa da SN organizira dokapitalizaciju na način da samo SN može sudjelovati u dokapitalizaciji (dakle ne mislim na to što opatija ne bi mogla sudjelovati, nego svi ostali dioniočari)?

kaze dujmić da ne može ??
kaže da je potrebna jednoglasna odluka NO o dokapu a da je on tamo pa to neće dozvoliti.. samo zaboravlja tko ga je u NO stavio i da ga taj može i zamjeniti kad god mu padne napamet

mora da je super biti političar, pričaš što god želiš bez ikakvih posljedica..


Mene zanima da li postoji šansa da SN organizira dokapitalizaciju na način da samo SN može sudjelovati u dokapitalizaciji (dakle ne mislim na to što opatija ne bi mogla sudjelovati, nego svi ostali dioniočari)?

Ovakav oblik je ne samo moguć nego i vjerojatan
Sada kada imaju sva upravljačka prava mogu što hoće a upravo će to i napraviti u to barem ne treba imati sumnje.



Mene zanima da li postoji šansa da SN organizira dokapitalizaciju na način da samo SN može sudjelovati u dokapitalizaciji (dakle ne mislim na to što opatija ne bi mogla sudjelovati, nego svi ostali dioniočari)?

Ovakav oblik je ne samo moguć nego i vjerojatan
Sada kada imaju sva upravljačka prava mogu što hoće a upravo će to i napraviti u to barem ne treba imati sumnje.
[/quote]

dakle ja govorim o slučaju kada samo jedan dioničar ima pravo na dokapitalizaciju, a ostali nemaju. Znam da je bilo takvih slučajeva. Ako se ne varam to bi hanfa morala odobriti. Sada me zanima u kojem slučaju je tako nešto moguće ako netko zna…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ovaj PBZ kupuje stalno
Bas se pitam hoće li ga biti nakon ponude

Ako kupci preko PBZ-a namjeravaju prodati "Ostoji" mogu kupovati samo još 25 i 26 siječnja kako bi
dionice bile preknjižene do 02.02.2011.
Ako nemaju nekakav strateški interes cijena bi od 27 siječnja mogla pasti ili stagnirati uz mali obim trgovanja.
Od Opatije i dr. ne očekujem javnu ponudu.
Pozdrav

Ne znam zašto bi netko prodavao nakon 27. po manje od 2250 ako može prihvatiti ponudu po 2250. naravno da će možda biti koja sporadična prodaja ali zapravo bi ovo trebalo rasčistiti situaciju. Oni koji ne žele tužiti ili čekati da se nešto novo dogodi prodati će sad u ponudi.. Nakon toga tek neki konkretan događaj će utjecati na cijenu. Opatija je u obvezi, sat otkucava, onaj tko kupi i nakon 2.2. može isto tužiti. Cijena 0,7 booka nije tako loša ako se uzme da je book nerevloriziran onda čak 0,45. A ako ovi pravni eksperimenti Opatiji ne donesu spas (ako postoji iole "pravne države" ) moglo bi biti zanimljivo..


Ne znam zašto bi netko prodavao nakon 27. po manje od 2250 ako može prihvatiti ponudu po 2250. naravno da će možda biti koja sporadična prodaja ali zapravo bi ovo trebalo rasčistiti situaciju. Oni koji ne žele tužiti ili čekati da se nešto novo dogodi prodati će sad u ponudi.. Nakon toga tek neki konkretan događaj će utjecati na cijenu. Opatija je u obvezi, sat otkucava, onaj tko kupi i nakon 2.2. može isto tužiti. Cijena 0,7 booka nije tako loša ako se uzme da je book nerevloriziran onda čak 0,45. A ako ovi pravni eksperimenti Opatiji ne donesu spas (ako postoji iole "pravne države" ) moglo bi biti zanimljivo..

Naisao sam da će u gornjem slučaju cijena stagnirati ili padati na manjem volumenu,naročito nakon 02.02.2011.
Tko može prodati? Prije svega oni kojima hitno treba novac(u javnoj ponudi moraju čekati oko dva tjedna) kao i neki koji imaju nekoliko dionica do desetak i kojima se ne isplati čekati novac iz
javne ponude uz javnobilježničke troškove.
Pozdrav

pa svi takvi danas mogu prodati, zar ne

vidim da svi polako izlaze, ovo je sramota za vladajuće

Upozorenje…

Vaš link


vidim da svi polako izlaze, ovo je sramota za vladajuće

Ova izjava je totalno besmislena jer je u Opatiji na vlasti SDP i on se zalaže prije svih za poništenje
obveze Opatije i dr. svim pravnim i političkim sredstvima.
Pozdrav

kad se može očekivat odgovor na hanfin upit

New Report

Close