LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. Osobno ne vidim neki razlog da nakon ponude cijena ide gore.. Onda bi mogla i sada, nema nekih momentata koji su vezani za istek ponude.. HFP se žalio na odbijanje nagodbe ali to je ošlo na VTS no tu je jasno da nemaju šanse. Upravni ne očekujem još do kraja godine (a toga se oni više boje nego mi), a ova ideja sa tužbom je isto vrlo klimava (mislim na tužbu na ništetnost)
2. Opatija ne može izvršiti svoju obvezu, šansa je neka nagodba, no time ne rješavaju svoj problem tj pravo glasa, onaj naš prijedlog nudi neki spas, ja drugi način da dođu do glasa ne vidim
3. Prva dokapitalizacija će vjerovatno biti tek nagodinu, i za male ništa bitno ne mijenja, a za LRH nije loša ..
4. Oni koji ne budu tužili teško mogu očekivati neku "nagodbu" ili dočekati da dobiju tužbu. Troškovi nisu veliki a trenutno je pravno sve posloženo u korist malih. Naravno stvari se mogu promijeniti. Čak i ako bi prošla ništetnost oni koji su utužili imali bi elemenata za potraživati štetu iz ništetnost, o uredbama sa retroaktivnom primjenom i sličnim glupostima da ne govorim.

Udruga je odradila puno razgovora sa odvjetnicima i ovih dana će svima dostaviti vrlo detaljan pregled situacije i ponuditi par opcija za koje će svatko morati donjeti samostalnu odluku.
Istovremeno i dalje vrlo budno pazimo i treudimo se napraviti sve što možemo da nam ne izbiju adut "opatijina obveza" iz ruke..

ovi što prodaju po 2235 su mi jasni
min gubitak a lova odmah za daljna ulaganja

ovi što kupuju po toj cijeni stvarno su prelikvidni i neznaju šta će s novcem ako im treba tih 15 kn (a gdje je provizija)

ili g Darko ima svoje igrače

Dakle, il prodaja po 2235 il tužba
ovo sa ponudom od 2250 je smiješno

@gazda Joza
Možda je Vama "smiješna razlika od 15-25 kuna po dionici plus provizija,ali onima koji imaju 200-
500 dionica ili više to je priličan novac.
Pozdrav

ja izasao van, mozda se vidimo nakon isteka ponude…pozdrav svima

"Day after yesterday"



@gazda
Joza
Možda je Vama "smiješna razlika od 15-25 kuna po dionici plus provizija,ali onima koji imaju 200-
500 dionica ili više to je priličan novac.
Pozdrav

ma prijatelju na 500 kom razlika 10 000 kn a kapital 1100000
nikad nebi imao mil kn da nezna to bolje oplodit [rolleyes]




@gazda
Joza
Možda je Vama "smiješna razlika od 15-25 kuna po dionici plus provizija,ali onima koji imaju 200-
500 dionica ili više to je priličan novac.
Pozdrav

ma prijatelju na 500 kom razlika 10 000 kn a kapital 1100000
nikad nebi imao mil kn da nezna to bolje oplodit [rolleyes]
[/quote]
Prije svega,u Vašem primjeru razlika nije 10.000 kuna već 13000 -15000 jer morate uračunati proviziju za trgovanje.
Ne znam kako Vi,ali meni je razlika od 13000-15000 u dvadesetak dana na 1.000.000 kuna izvrsna
i nerizična zarada.
Pozdrav

neznam budem čekao do kraja a kraj 2.2
ja mislim ko i joza ako je htio netko vanka mogao je izaći

na 2200 i biti u plusu na skoro svim dion. 10% a i više
što se pak tiče sigurnosti ovo je zicer

gledano 25 dana x 300 din, =7500 pola nek je nečije a znamo čije
3800 X 30 kn u prosjeku =pa nije loše za sigurnost

a pazi sad kupaca

lipare se na 2230 kn

46+20 kn = 920 kn zarade i provizija na kupnju 0,3 % 300 kn iz toga znači zarada 600 kn na 100 000 kn

ako vjeruje u veću cijenu od 2250 šta mu onda sad znači 10 il 20 kn gore

to nikako ne kužim [rolleyes]


neznam budem čekao do kraja a kraj 2.2
ja mislim ko i joza ako je htio netko vanka mogao je izaći

na 2200 i biti u plusu na skoro svim dion. 10% a i više
što se pak tiče sigurnosti ovo je zicer

gledano 25 dana x 300 din, =7500 pola nek je nečije a znamo čije
3800 X 30 kn u prosjeku =pa nije loše za sigurnost

jesi siguran da je 2.2

da nije danas slučajno zadnji dan za kupnju, ha ha

joza idi kobase pravit mene si našel

Mene zanima da li postoji šansa da SN organizira dokapitalizaciju na način da samo SN može sudjelovati u dokapitalizaciji (dakle ne mislim na to što opatija ne bi mogla sudjelovati, nego svi ostali dioniočari)?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Mene zanima da li postoji šansa da SN organizira dokapitalizaciju na način da samo SN može sudjelovati u dokapitalizaciji (dakle ne mislim na to što opatija ne bi mogla sudjelovati, nego svi ostali dioniočari)?

pa u odlukama zadnje skupštine lijepo piše da odluku o dokapu donosi nadzorni odbor a ne sku.
sn ima većinu a prva odluka sigurno bude isključenje prava prvenstva, lijek je ustavna tužba ako ti se da

New Report

Close