LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma na žalost to odražava poznavanje problematike kod naši političara.. Tržište je u ljeto 2007 bilo gdje je bilo i ne mislim da je LRH baš nešto bila prenapuhana.. 6000 kuna ako podaci pokazuje da imovina vrijedi cca 5000 i nije neka napuhana cijena. Tržišne cijena ne znači ništa, kod LRH npr ako imamo konačno i izvršno rješenje HANFE po 6000 a cijena do nagodbe je bila na 1500 bi rekao da se radi o povjerenju u pravni susutav, a ne o procijeni vrijednosti dionice tj same LRH. Kupovati dionicu u državi gdje se ista ne ne pridržava zakona koje je donjela i pokušava ih izigrati… Pa vjerovatno je zato dionica bila na 25% vrijednosti obvezne ponude

kad bi mogli dobit onaj upit od hanfe oko tužbi

sve darko kupi ispod 2230

Počinju prepucavanja za dnevnopolitičke potrebe… izbori su pred vratima. Na žalost to za nas ništa ne znači


Novil list…

Vaš link

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Novil list…

Vaš link

Jeftini politički pamflet.Laju ali ne ujedaju!
[angry]

Što mislite što će se ovdje događati s dionicom ako se ništa ne dogodi u pravnom smislu? Sad nakon ponude, da li je Ostoji u interesu da ide na mrcvarenje ili mu je u interesu da podigne dionicu?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Što mislite što će se ovdje događati s dionicom ako se ništa ne dogodi u pravnom smislu? Sad nakon ponude, da li je Ostoji u interesu da ide na mrcvarenje ili mu je u interesu da podigne dionicu?

Mislim da prvo ide dolje na 1600-1800 Kn.
Tako će biti cca 1-1.5 godina.

Onda tek počinje rast … kada će ju se prodavati.

Ako pak Ostoja počne komadati firmu onda je sve ošlo u propast. Nažalost takav scenarije je moguć ali nije mi baš vjerojatan. U svakom slučaju komadanje neće ići na dizanje cijene.

Mislim da Ostoji nije uopće nije važna cijena dionice. Pretpostavljam da će malo pasti na 2000-2100kn. A onda sve ovisi o dokapitalizaciji, no pošto nam to Ostoja kuha mogli bi lako ostati bez svega. Jedini spas je tužba i tužba, drugačije ne vrijedi

Dražene imate li vi kakvu ideju u svezi sa dokapitalizacijom?

Prema mojim saznanjima dokapitalzicaje nebi trebalo biti u ovoj godini.. U samoj LRH postojali su neki planovi što će se i kada raditi i mislim da će se što se same tvrtke tiće nastaviti raditi po tome .. SNHO će si svakako pokušati osigurati 3/4 večinu za što manje novaca jer ne želi da im itko smeta.. Ako u ponudi prikupe svega 3-4% cilj su postigli jer onda dokapitalizacijom dolaze do 75% bez ikakvih problema. Dali će se odlučiti rascijepkati i prodati ili prodati kao cijelinu ne znam, a u ovom trenutku to ne mogu znati ni sami. No s druge strane LRH je grad-hotel, potecijalni mali Monte Carlo i ako bi se netko ozbiljno time pozabavio na duge staze možda ima želju da jednog dana postane i "princ Kvarnera" :))

vrijeme curi a nitko se od gore ne javlja

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Rezimirajući ukratko pisanje velike većine forumaša-dioničara LRH došao sam do nekoliko zaključaka;
1.Nitko ili gotovo nitko ne vjeruje u rast cijene LRH nakon preuzimanja već vrlo vjerovatno pad:
2.Velika većina ne vjeruje u pravnu državu,odnosno uvjerena je da Opatija i dr. neće izvršiti svoju obvezu ,
3.Gotovo nitko buduću dokapitalizaciju-e LRH ne "doživljava" kao nešto dobro za male dioničare,
4.Oni koji najviše zagovaraju tužbe,gotovo je sigurno neće ih podići!!!
Pozdrav

New Report

Close