LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neka me isplate po 6000 kn i ja ći šutjeti ko Thompson

haha

ali samo je jedan thompson, a bez uvrede, u slucaju LRH to niste vi, a ako je sudit po izborima 2007 ostali pjevci pjevaju za 2250 [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

pogledajte današnji jutarnji kak nas je opral sve redom

Kad sam ih prozvao jučer

EPH sindrom, ha ha

kolega dajte link

nema ga ali je jaca mala beba za kolegu iz jutanjeg

Predivna potpora na kupnji na 2200.

To mi djeluje kako su neki prelikvidni i sretni su sa 1-2% na mjesec dana!!
Očito fondovi!

Mali sigurno ne čekaju ti par posto!

Volio bih da me razuvjere i da se potpora slozi na 2250 [rolleyes]

To bi onda značio ulazak nekog ozbiljnog!
Ovako je to samo spekuliranje!!!

nemojte se zabrinjavati.. rekao sam vam već da kad god mi nešto postignemo suprotna strana će to pokušati umanjiti i to na način da nas napadne.. kad vas napadaju neistinom onda se je lako i obraniti.. ja bi mogao podnjeti kaznenu za ovo ali gledam sto je interes udruge.. ne želimo neprijatelje u medijima, možda je bolje da kad im sad predamo dokaze da to nije istina onda napišu i naše stavove
1. prvu dionicu LRH kupio sam 17.8.2007.
2. udruga je registrirana
3. Hanfa nam je priznala aktivnu legitimaciju da podnosimo zahtjev ali je isti odbila iz drugih razloga (odbija priznati status stranke bilo kojem dioničaru)

ako vako nastavi skupljat možda skupi jedan do dva posto dionica


nemojte se zabrinjavati.. rekao sam vam već da kad god mi nešto postignemo suprotna strana će to pokušati umanjiti i to na način da nas napadne.. kad vas napadaju neistinom onda se je lako i obraniti.. ja bi mogao podnjeti kaznenu za ovo ali gledam sto je interes udruge.. ne želimo neprijatelje u medijima, možda je bolje da kad im sad predamo dokaze da to nije istina onda napišu i naše stavove
1. prvu dionicu LRH kupio sam 17.8.2007.
2. udruga je registrirana
3. Hanfa nam je priznala aktivnu legitimaciju da podnosimo zahtjev ali je isti odbila iz drugih razloga (odbija priznati status stranke bilo kojem dioničaru)

Ali kolega vodite se potpuno krivom politikom, sa njima treba isto kao i sa policijom, treba biti nadasve fin i kulturan ali ne dopistit se zajebavat, nikakve prijetnje ili ista slicno, jer s time necete dobiti nista. Trebate se voditi onom da je laž koja se puno puta ponovi postane istina. Doći ćete u situaciju da ćete se trebati vaditi iz govana ni krivi ni dužni, a sve zato sto ne zelite odgovoriti barem demantijem…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ma nije mi jasan ovaj sn barem bi na cijenu od 2250 trebao vrijedit preko
200 kn i nešto neštima niti kod malih u snu kao i kod kod nas

u sn sam ulazio na ovim razinama dok se još ništa nije znalo, a sada kad je sve gotovo ponovno je na startnim pozicijama

a ovaj darko makar je mogao dati premiju kao prošli put

pa bi se neki polakomili koji su ulazili ipod 2000

New Report

Close