LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je napisano dosta objektivno. Zanimljivo bi bilo čuti reakciju Vlade ili DORH-a na ovo….ili možana i nemju što ni reći, na jedno uho im ušlu na drugo izašlo. Čekaju još godinu dvije dok se ovo sve smiri i tko će više spominjati LRH i nekakve sporazume. A Ostoja može mirno uživati u onome što mu je poklonjeno…..

Privatizacija na hrvatski način………

http://portaloko.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=7925:mutna-privatizacija-na-hrvatski-nain-dva-prijatelja-presudila-o-sudbini-lrh-a-u-korist-sn-holdinga&catid=54:vijesti&Itemid=30


ovo je napisano dosta objektivno. Zanimljivo bi bilo čuti reakciju Vlade ili DORH-a na ovo….ili možana i nemju što ni reći, na jedno uho im ušlu na drugo izašlo. Čekaju još godinu dvije dok se ovo sve smiri i tko će više spominjati LRH i nekakve sporazume. A Ostoja može mirno uživati u onome što mu je poklonjeno…..

A zašto bi vlada uopće ovo komentirala? Nemaju nikakvu obvezu za tako nešto, dok ih USKOK ili sud ne priupita…S obzirom da uskok vjerojatno neće na dorh, onda ništa od toga…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Što mislite nakon ovih tekstova o mogućim prevarama da država raskine ugovor sa SN Holdingom, pozove vanjskog strateškog partnera i da mu ponudu od npr. 6000 kn po dionici (što više to bolje), SN Holdingu isplati njihovih 2250 kn koliko oni misle da je pravična cijena, Opatiji ostavi njihovih 25% i taj strateški partner ponudi malim dioničarima iznos od tih 6000 kn ili više. Za tih 50% koliko bi država imala vjerojatno bi se našao dobar strateški partner. Uz to država bi dobro i zaradila.

bujica je bio planiran za večer prije sastanka u vladi, no branitelji su zbog uhićenja purde imali prednost.. mislim da je LRH privukla pažnju, kad budemo imali nešto novo već ćemo naći neki put do medija.. ovo su sada posljedice otvorenog pisma, novinari su ipak nanjušili da tu nešto ne štima, nije teško u google upisati LRH, Granić, Tešija, Ostoja, Ježić.. Svašta se zanimljivo može pročitati


A zašto bi vlada uopće ovo komentirala? Nemaju nikakvu obvezu za tako nešto, dok ih USKOK ili sud ne priupita…S obzirom da uskok vjerojatno neće na dorh, onda ništa od toga…

Kaže u članku: Za pretpostaviti je da je ta ‘ekspertiza’ trebala uplašiti Vladu, a s druge strane ne dozvoliti Hanfi da iz njega dođe do stvarne cijene stjecanja LRH-a.

A HANFA je izračunala cijenu stjecanja na osnovu poništenog sporazuma. Ponavljam, poništenog, a ja osobno ne vjerujem da su u HANFI toliki diletanti da to nisu znali.
Ekspertiza nije služila zamagljivanju cijene stjecanja, to su morali sami u HANFI učiniti.

Vratite se malo na onaj Margetićev članak, LRH je cijena kojom HDZ ili barem netko vrlo utjecajan unutar HDZa plaća dugove Ostoji i boli ga (ih) baš briga i za državu, i za male, i za Opatiju i za cijeli svijet, to je časno društvo koje plaća svoje dugove.

Nisam prodao ovo što imam, niti ću u bližoj budućnosti ali pridružujem se Sokolićevim željama, prebolio bih ih samo kad bi cijela priča eksplodirala nekome u facu.

ma je treba mu dati lovu i na prodaju pa da vidomo kolko se cijeni ovako mi prevareni
opatija izigrana vlada osramoćena jedino je gospon i dolički zadovoljan

Nezgodna su vremena..
Slobodna je već spominjala LRH kao jedno od poglavlja Polanćecove knjige, pa i novinarka Poslovnog je u 29 stranica Hanfinog odobrenja konstatirala da tu ima "štofa" za nove istrage, EU gleda što se radi, Slovenija je i postavila pitanje..
U najavljenom načinu rješavanja problema tužbom na sporazum iz 2007 ima čak i elemenata kaznenog djela, i mi ćemo morati kao Udruga na to morati reagirati jer iz tog poništenja bi proizašla šteta počinjena nezakonitim ugovorom, pa bi se za tu štetu moglo tužiti (to je ono što je SNHO preuzeo), čak smo ih unaprijed, što mislim da je fer, upozorili
Mislim da bi trebali ozbiljno promisliti o našem "neprovodivom" prijedlogu …

Neka me isplate po 6000 kn i ja ći šutjeti ko Thompson

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Što mislite nakon ovih tekstova o mogućim prevarama da država raskine ugovor sa SN Holdingom, pozove vanjskog strateškog partnera i da mu ponudu od npr. 6000 kn po dionici (što više to bolje), SN Holdingu isplati njihovih 2250 kn koliko oni misle da je pravična cijena, Opatiji ostavi njihovih 25% i taj strateški partner ponudi malim dioničarima iznos od tih 6000 kn ili više. Za tih 50% koliko bi država imala vjerojatno bi se našao dobar strateški partner. Uz to država bi dobro i zaradila.

Nema šanse da HDZ tako nešto napravi, da ponovim, ovako kako ja vidim LRH je obećan i predan kao Ostojino leno u unutarnjim podjelama hrvatske oligarhije.

Drazenni je pisao kako pošta koja je slana predstavništvu europske komisije nikada nije tamo stigla, za to se treba imati nekoga unutar pošte tko će na vrijeme uočiti i skloniti nepodobne spise a što (barem meni) dovoljno govori o nečijoj snazi i strahovima.

Najžalosnije od svega je što je ovaj slučaj prošao Vladu, HFP, DORH i konačno HANFA-u, a da se nitko nije zapitao neke stvari i nešto poduzeo. To govori dovoljno samo o sebi. Lako je bilo protiv stradalnika rata od kojih mnogi možda nisu ni znali šta su dionice u tom trenutku ni što su dobili, ali sad će ipak bit malo teže. A koliko, to ćemo vidjet.

Only God, Muammar and Libya!

Funky, 21.01.2011. u 07:47
Drazenni je pisao kako pošta koja je slana predstavništvu europske komisije nikada nije tamo stigla

Pa postoji DHL/EMS/KPS Express/DPD servisi koji to moraju dostaviti kroz urudžbeni zapisnik pošte zavesti kod sebe i prilikom i isporuke, i ne vjerujem da bi netko u Brisellu tamo takvo što stopirao!

New Report

Close