LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hahaha u tom slučaju bih se ipak opredijelio za 2250 [lol] moje je hold do 2020

ma je boli tebe briga
a moj ulaz je oko 3500
jadan kad sam glp

koliko je ostalo nom hipaću još dionički

jedino mi nije jasan SNHO

tako dobar posao sa LRH a cijena nigdje [rolleyes]



Odavno ovde nije bila kupnja jača od prodaje.

Slažu se stotice na kupnji, i nažalost prolaze po bidu.

Ima zainteresiranih za kupnju.

kupuje ostoja, prodaju mali, što nije ni čudo obzirom na to da ovdje slijede višegdišnji neizvjesni sporovi na sudu, a na burzi istovremeno druge dionice rastu kao gljive poslije kiše
[/quote]
Ja još uvijek vjerujem barem malo u ovu pravnu državu, i da će ovo završiti u našu korist. Ako ne riješi naš sud riještit će europski. Zar su prodavatelji zaboravili i na kamatu od 15% godišnje?
mojih 53 komada može dobiti na 6219 ili na sudu……..a ako to ne prođe ni sudski ni dogovorno onda ostaju u mene do konaćne prodaje LRH nekome trećem.

Što se tiće teksta na Poslovnom jasno je da je isti napisan tendeciozno. Poslao sam im mail i upozorio da kao prvo tako nešto uopće ne smiju raditi i da me je hanfa uputila na DORH jer se radi o elemnetima kaznenog djela objavljivanja zaštićenih podataka (što već ne spada u domenu hanfe) No cilj ovoga je skrenuti pozornost sa teme i to vam je valjda jasno. Ako bi se sada time počeli zabavljati gubimo fokus sa bitnijih stvari. Za podnošenje kaznene ima vremana ako pretjeraju a ja mislim da i onaj koji je kupio dionicu po 1000 kuna ima potpuno ista prava kao i ja koji sam prvu kupio po 6000 u 2007 ili netko ko je to napravio u pretvorbi. Tako da taj tekst ne traži neku preveliku pažnju, bit će ih sigurno još… Mene više zanima da nam odgovori druga Jadranka, kojoj je pismo i upućeno.


Koja količina malicioznosti u samo nekoliko redaka. Strava!
Btw, otkud im info kad je Dražen počeo kupovati dionice i po kojim cijenama!?

http://www.poslovni.hr/vijesti/mali-nude-kreativno-ali-neprovedivo-rjesenje-169409.aspx

Mjesečno SKDD šalje izdavatelju (Ostoji) stanje glavne knjige svih dioničara. Kako su ti podaci na CD-u postoji i aplikacija PrPo (Preglednik Podataka sic koje ime!) kojom je omogućen pregled kroz povijest.

Dakle nije teško zaključiti od kuda im ti podaci.

Al’ po zakonu se ne smiju objavljivati javno takvi podaci a to što sada Hanfa neće goniti po službenoj dužnosti je mali znak da Hanfa ima "bitnije poslove" od štićenja nečije privatnosti.

@Dražene

Zabolio ih je onaj tvoj nastup na HTV. Odmah su udarili po tebi. Pa kakve to veze kad si ti kupio dionice?

Nemoj nih više žaliti ni opraštati, slobodno skupi čalnarine još po 100-200 kuna i sa tim plati odvjetnika protiv ove kvazi novinarke, i da joj više nikada ne pada na pamet ( ako je ima ) pisati ovakve gluposti.


Što se tiće teksta na Poslovnom jasno je da je isti napisan tendeciozno. Poslao sam im mail i upozorio da kao prvo tako nešto uopće ne smiju raditi i da me je hanfa uputila na DORH jer se radi o elemnetima kaznenog djela objavljivanja zaštićenih podataka (što već ne spada u domenu hanfe) No cilj ovoga je skrenuti pozornost sa teme i to vam je valjda jasno. Ako bi se sada time počeli zabavljati gubimo fokus sa bitnijih stvari. Za podnošenje kaznene ima vremana ako pretjeraju a ja mislim da i onaj koji je kupio dionicu po 1000 kuna ima potpuno ista prava kao i ja koji sam prvu kupio po 6000 u 2007 ili netko ko je to napravio u pretvorbi. Tako da taj tekst ne traži neku preveliku pažnju, bit će ih sigurno još… Mene više zanima da nam odgovori druga Jadranka, kojoj je pismo i upućeno.

Mislim da je to bilo jako glupavo. Koliko sam ja čitao Poslovni, novinarka Dozan je inače veoma korektna u sopstvenim tekstovima i jedna je od retkih osoba iz ovog miljea koja razume problematiku finansija, makroekonomije, monetarne politike etc. Da je i iznela nešta šta ima tajnost, onda ju je trebalo na to diskretno upozoriti i zamoliti je da to više ne čini. Ovakav način, gde se kaznenim prijavama ide prema predstavnicima medija vas još jednom diskredituje i možete biti uvereni da će vam ona manjina medija koja se uopšte bavila ovom tematikom, okrenuti ledja. Pretnje, kakvo god uporište imale, nisu nikada dobar način za promicanje neke ideje i zadobivanja poverenja javnosti. Koliko god vi mislili da ste u pravu, ako javnost ne privati vaše stavove kao legitimne i pravedne, nema šanse da uspete u ovome poslu. Lep pozdrav i odo ja na neke druge teme…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Što se tiće teksta na Poslovnom jasno je da je isti napisan tendeciozno. Poslao sam im mail i upozorio da kao prvo tako nešto uopće ne smiju raditi i da me je hanfa uputila na DORH jer se radi o elemnetima kaznenog djela objavljivanja zaštićenih podataka (što već ne spada u domenu hanfe) No cilj ovoga je skrenuti pozornost sa teme i to vam je valjda jasno. Ako bi se sada time počeli zabavljati gubimo fokus sa bitnijih stvari. Za podnošenje kaznene ima vremana ako pretjeraju a ja mislim da i onaj koji je kupio dionicu po 1000 kuna ima potpuno ista prava kao i ja koji sam prvu kupio po 6000 u 2007 ili netko ko je to napravio u pretvorbi. Tako da taj tekst ne traži neku preveliku pažnju, bit će ih sigurno još… Mene više zanima da nam odgovori druga Jadranka, kojoj je pismo i upućeno.

nažalost

mislim da od prave Jadranke neće biti reakcije

ona će pismo ignorirati ako ne bude još bitno jače reakcije medija il veleposlanstava [lol]

za sve dosad učenjeno kapa dolje, a sad još jače u akciju

i svi mi o tome trebamo pisati SVIMA

iz svog kuta, tj. svoju priču

ja sam poslao do sada na bar 10 adresa

@ fotije to je Dražen i napravio, a ovo piskaranje frustriranih valjda će razumjeti [smiley]

fotije odmori se malo od ove teme. Ja mislim da si kao novinar ipak dužan znati neke osnovne stvari. Iznošenje osobnih stvari o Draženu je prilično nekorektno i neprofesionalno, što me navodi na različite sumnje

New Report

Close