LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


………u jutarnjem baš ništa …. EPH sindrom, ha ha

zbog toga sam i ja otkazao pretplatu na Jutarnji.Nisam im nanio neki gubitak, ali sam se baš izguštao
kad sam im poslao otkazno pismo.
Tko vodi uređivačku politiku, "zna se" !

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]



………u jutarnjem baš ništa …. EPH sindrom, ha ha

zbog toga sam i ja otkazao pretplatu na Jutarnji.Nisam im nanio neki gubitak, ali sam se baš izguštao
kad sam im poslao otkazno pismo.
Tko vodi uređivačku politiku, "zna se" !
[/quote]

Jutarnji je baš kontra HDZ-a.
Iako objektivno govoreći, oni su uvijek 1 godinu prije izbora za one koje smatraju da će pobijediti.

Stoga držim da će prije biti da niti SDP-u ovo sve ne paše jer samo potvrđuje nesposobnost svog "vodstva" u Opatiji koje baš ništa ne razumije a ima pohlepna usta velika ko’ Severina.

Jeste vidjeli top 10

Hypo ispo a PBZ dd se dobro podebljo

Drazenni jesi siguran da su to Slovenci ??

Ne mogu biti siguran, bilo je par skrbničkih PBZ ispod top 10.. no svakako je taj račun sad poduplao količinu

NEDAJTE OSTOJI DIONICE , pa kud puklo da puklo! [angry]

Jaco umjesto da hapsiš ti još odobravaš:

http://www.nacional.hr/clanak/20136/kako-je-ostoja-postao-najbogatiji-hrvat

[angry]

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/pljacka-koja-traje-u-dva-desetljeca-od-ratnih-profitera-do-tajkuna-i-poduzetnika,103346.html

[angry]

I šra reći o ovome opširnom i lijepom članu, o PIF-ovima i kuponskoj privatizaciji?!

To, kako se Ostoja prije ponašao i torbario s "partnerom", tako se i danas ponaše, i tu izleda nitko ništa ne može, jer je težak, zamislite milijardu kuna.

Rezime:

Da mu nisu dopustili (država, vlast), to ne bi radio, a o poštenju i moralu, svatko sam sebe preispituje.

Ipak je sada 2011. i vrijeme je da se sa svim pravnim regulativama ili međunarodnim sudom za ljudska prava borimo, ako ne može ova, opljačkana država, ništa napraviti kako treba, ima sudova, ne bojim se.

Svemu jednom dođe kraj, ali očito nekima nikada dosta.
Da se bar kod njih čuje, tko je jamio, jamio je, ali ni to.

Takao da ne vidim puno smisla o prepucavanju, monolozima, dijalozima, časopisi, ovo, ono, tužba je jedino i krajnje rješenje.

Pozdrav!

And God says let there be light and be light, and it was good...

ostoja je kupio nezaštićene dionice stradalnika koje nisu vrjedile gotovo ništa
da nije sudskim putem digao vrjednost ,stradalnici bi bili opljačkani od drzavejer
su dobili udjele u lošim firmama.
ovdje se radi o sposobnosti.
kakve veze ima moral s bisnisom?

Koja količina malicioznosti u samo nekoliko redaka. Strava!
Btw, otkud im info kad je Dražen počeo kupovati dionice i po kojim cijenama!?

http://www.poslovni.hr/vijesti/mali-nude-kreativno-ali-neprovedivo-rjesenje-169409.aspx

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Koja količina malicioznosti u samo nekoliko redaka. Strava!
Btw, otkud im info kad je Dražen počeo kupovati dionice i po kojim cijenama!?

http://www.poslovni.hr/vijesti/mali-nude-kreativno-ali-neprovedivo-rjesenje-169409.aspx


Ako Dražen ne da demanti na ovaj članak,onda se radi o "stravi" jer će javnost biti
uvjerena da su navodi iz članka točni i da se radi SAMO o želji za brzim bogaćenjem.
To je dakako štetno i za Udrugu.
Pozdrav

pa ovisi tko radi biznis, radiš li biznis moralno opet možeš zaraditi… naravno u Hrvatskoj je iz gudure izniklo dosta onih koje nije briga što će uništiti par stotina ili tisuća ljudskih života

nije to čak ni do morala, jednostavno ti ljudi ubijaju druge ljude, samo ne metkom već time što ih dovedu na rub ponora gdje se ljudi sami bace s litice, to je jednostavno nebriga za tuđi život, totalna pohlepa, bezobzirnost i nemilosrdnost, nešto što već dugo gledamo u lijepoj našoj


ostoja je kupio nezaštićene dionice stradalnika koje nisu vrjedile gotovo ništa
da nije sudskim putem digao vrjednost ,stradalnici bi bili opljačkani od drzavejer
su dobili udjele u lošim firmama.
ovdje se radi o sposobnosti.
kakve veze ima moral s bisnisom?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close