LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje,

ako je ponuda objavljena 05.01. i traje 28 dana, koji je zadnji dan za prihvat?
Hvala,
F


moram stati u obranu novinarke pošto sam
pročitao cijeli članak ništa nije napisala zločasto

mislim da ništa nebumo znali dok ne završi ova
ponuda sn a a onda bude valjda nekaj i od hanfe,vlade i upravnog suda

i zar nebi bilo najlakše da se napaltimo od sn holdinga pa
to mu povećava cijenu negdje oko 100 milja proglase ništetan ugovor
i gotovo ovete preuzima sn hoding teoretski


ništa zločesto osim objave tuđih osobnih podataka koji bi morali biti tajni
pa šta onda ne objavi pošto je sve ostoja kupovao i prodavao
tada bi to bio pošteni novinarski pristup
a ovak sramota za svoju profesiju
plaćenici za sitnu lovu
više nego jadno
za svaku moralnu osudu kad već institucije ništa ne vide niti poduzimaju

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

to u članku nigdje ne piše

Kad smo već kod kupovine..
Evo sad jedna tablica da se vidi zašto je SNHO kupio 2,55% i to daleko prije nego se o sporazumu pričalo, siguran sam da nisu trošili novce bez veze .. Vidljivo je da bez 2,55% na skupštini nebi imao potrebnih 75% glasačkih prava.. E sad kad bi gospoda iz Opatije progledala možda bi shvatili kako su nasjeli … 🙁

to je zanimljivo a moglo bi biti i tko je prodavao oni koji su kupovali na

6000 pa mu prodali za 1400 do 1500 to su naši fond menag.

ma članak u poslovnom nije niš posebno meni je više informacija u

današnjem busniess pogledajte za kaj

Ma Ostoja je vrhunski igrač, svaka čast, svaki i najmanji korak je planirao debelo unaprijed i sad mu se kockice samo slažu. Sad samo dođe, potapše Dujmića po ramenu, nasmiješi mu se.. onako iskreno, od uha do uha, jer ima i zbog čega, a ovaj se ozari ko malo dijete, valjda misleći da mu se ovaj smiješi jer je srdačan čovjek.
Sad će još pobrati i dio dionica od malih za totalnu siću i onda fino dokap, pa prodaja Austrijancima po modelu meni sve ostalima ništa. A Dujmić će se do tad baviti tužbama, rasprodavati gradsku imovinu i kroz koju godinu možda shvatiti zašto mu se ovaj ono jednom onako iskreno smješkao.



Što piše u businessu?

Upravo na Plavom radiu objavljeno naše traženje u svezi obveze grada Opatije za ponudu malim dioničarima i dio govora Dražena . Izgleda da je krenulo po svim frontovima – bravo Dražene [thumbsup] !

baš gledam malo tko i koliko od relevantnih medija piše o ovoj temi

u bilo kom kontekstu

i HTV Dnevnik 3 (dva puta) i u večernjaku nekoliko tekstova, ali …

u jutarnjem baš ništa …. EPH sindrom, ha ha




Što piše u businessu?
[/quote]

U novinarskoj formi preneseno pismo premijerki sa umetnutim izjavama Dražena i istaknutim najvažnijim ciljevima te inicijative – ni Dražen to nebi bolje opisao, ha ha

i u izdvojenom kvadratiću najavljene tužbe malih dioničara iz Slovenije nakon odgovora koji je njihov veleposlanik dobio o slučaju LRH kod našeg novog ministra za investicije [lol]

Evo iz businessa…

Vaš link


Pitanje,

ako je ponuda objavljena 05.01. i traje 28 dana, koji je zadnji dan za prihvat?
Hvala,
F


02.02.2011.god.

New Report

Close